To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - "Wiedźmin 3" oskarżony o seksizm i mizoginię.

widzu - 2015-05-17, 21:08

Dead_Laugh, akurat Nick Fury był czarny w komiksie. Bo było dwóch Nicków Furych.

Ze zwykłego uniwersum:




oraz uniwersum Ultimate:






Jeśli już mają wprowadzać poprawność polityczną to właśnie IMO powinni to robić w taki sposób, czyli leciutko naginając główny nurt kanonu, ale z niego nie wychodząc.

[ Dodano: 2015-05-17, 21:10 ]
Tak samo chodzą słuchy, że nowy Spider-Man ma być odgrywany przez Murzyna bądź Latynosa.

I dobra, nie mam nic przeciwko, jeśli nazwą go Miles Morales i powiedzą, że Spider-Manem został po śmierci Parkera. Bo tak ku*wa było w komiksach.

Dead_Laugh - 2015-05-17, 21:12

widzu, a to nie zauważyłem. Czytałem komiksy Deadpoola i tam był jeden Nick Fury - biały który miał na pieńku z Hitlerem. :elf:
Davos - 2015-05-17, 23:19

Spoko, jak kręcili Hobbita to jakaś murzynka pozwała twórców o to, że nie chcieli jej dać roli elfki ze względu na to, że jest czarna. I na nic tłumaczenia, że elfy nie mogą być czarne. Rasizm i tyle!
Co zrobić, takie mamy popieprzone czasy :)

Catacombe - 2015-05-18, 20:59

ChodnikowyWilk napisał/a:
Dead_Laugh napisał/a:

Filmweb nie zawsze jest źródłem wiedzy o filmach bo wiesz upodobania ludzi są różne ale film spieprzyli.


Filmweb jest wg mnie właśnie w miarę dobrym źródłem o filmach, zobacz choćby na topkę filmów, praktycznie same najlepsze filmy, klasyki gatunku, doceniane przez krytyków są z wysokimi ocenami. Ze swej strony jeszcze chyba nigdy się nie zawiodłem patrząc na ocenę.


Tyle że jest tam pełno pseudo krytyków filmowych. Pamiętam jak była akcja wstawiania 1 Nietykalnym bo nie zasługiwał na miejsce powyżej Ojca Chrzestnego.

icywind - 2015-05-18, 21:07


decp - 2015-07-11, 18:15

Hmmmm, nie ma to jak feminazistowskie pierdolenie :) Akurat wiesiek miał z dorosłe podejście do fabuły. No prawie, bo pierwsza gra to rzeczywiście była trochę seksistowska. Ale reszta, wraz z oryginałami (tj. książkami) jest spoko. poza tym Geralt jest oddany tylko jednej kobiecie, czyli Yennefer.
Zaś downgrade musiał być. Bo większość kompów by nie pociągła gry (w tym i mój) na minimalnych. No chyba, że ktoś lubi grać w 15-20 FPSach. Inną sprawą jest to, iż niektórzy kretyni nie są w stanie zrozumieć iż musiało to nastąpić i na siłę się czepiają byle bzdury. Nawet po tym zabiegu gra wygląda bardzo ładnie, nawet na średnich na których gram. I to lepiej niż druga część na full.


Muszę w końcu dokończyć Sezon Burz.

V - r - 2015-07-17, 12:17

Dead_Laugh napisał/a:

Właściwie to według Sapkowskiego to jakieś Północno-Słowiańskie tereny. To naturalne, że nie ma czarnoskórych. Głupio by było jakby były murzyny, indianie czy chinole. Toż to kurde nie te tereny.



http://mistycyzmpopkultur...awa-polska.html

Polecam przeczytać. A potem nie pisać bzdur.

Dead_Laugh - 2015-07-19, 01:59

Przeczytałem V - r, ten wpis z bloga i szczerze przyznaję, że z lokalizacją w ogóle nie trafiłem. Ale z osobami kolorowymi będę się bronić bo tak jak bloger ten mówił w opowiadaniach o Wiedźminie nie mówi się o kolorze skóry. Dlatego nie wiadomo i nie można od razu przyjmować, że są. Ale także nie można, że nie ma. Jednak w opowiadaniach Sapkowskiego wiać połączenie współczesnych problemów z czasami dawnymi. Rasizm jest jednym z problemów współczesnego świata i tutaj wskazałbym raczej na odmienne rasy. Właśnie według mnie Sapkowski nie wprowadził podział na kolor tylko na rasy. Pogromy były prowadzone na nieludzi a ich można porównać to kolorowych u nas.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group