To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Tydzień według macbeda

ZSK - 2017-09-17, 18:28

macbed, w przyszłym tygodniu pogoda się poprawi?
Nadir - 2017-09-17, 18:38

Maćku, bądź dla mnie miły. :love:
macbed - 2017-09-17, 18:49



[ Dodano: 2017-09-17, 18:52 ]
Lowe, masz niesamowite usta
ZSK, taki wuj, będzie cały czas padać
Nadire, to normalne że nie lubisz shounenów i jestem w stanie Ci to wybaczyć

ZSK - 2017-09-17, 19:05

macbed napisał/a:
ZSK, taki wuj, będzie cały czas padać


No qrwa >:<

ChodnikowyWilk - 2017-09-17, 19:08

Ciągle pada, asfalt ulic jest dziś śliski jak brzuch ryby
Szyszek - 2017-09-17, 19:34

Afroamerykanin, a nie asfalt! :(
SlownikOrtograficzny - 2017-09-17, 20:15

>ten temat
xD

Marcin55522 - 2017-09-17, 21:23

Haha wstyd Ci za ten temat? :D
Nadir - 2017-09-17, 21:48

Pewnie tak samo bym się czuła gdyby ktoś znalazł mój blog zrobiony w szóstej klasie na informatyce. Na szczęście już dawno został usunięty przez nieaktywność czy coś. Kiedyś go szukałam, bo chciałam się pośmiać i już go nie było.
KicerK - 2017-09-18, 01:31

macbed napisał/a:
Obrazek




xDDDD

Davos - 2017-09-18, 01:46

macbed napisał/a:
Piątek - anime no dzień
Na powitanie weekendu będę zastępował większość emotikonek obrazkami z reakcjami bohaterów chińskich bajek. Z miejsca pragnę uspokoić Jankiela i innych normalnych ludzi - obrazki będę zmniejszał do takich rozmiarów, aby nie rzucały się zbytnio w oczy i ładowały się w mgnieniu oka.


:plotka:

macbed - 2017-09-18, 01:47

dobra przestańcie mnie gnębić co
bo zrobię uprzejmy poniedziałek i się skończy

Davos - 2017-09-18, 01:51

Obawiam się, że z tym może być mały problem. Bo forum może i wybacza... ale nigdy nie zapomina :diabelek2:
widzu - 2017-09-18, 15:04

KicerK napisał/a:
macbed napisał/a:
Obrazek




xDDDD


WatchMojo to już bardziej mem niż kanał YT :P

Love178 - 2017-09-18, 15:05

Już 3 lata temu YouTube chyba wiedział, co się z tego szykuje i go czasowo zablokował xD
Barbra - 2017-09-18, 21:53

xDDDDD

CHAQUE
FOIS

Moris299 - 2017-09-19, 01:05
Temat postu: Re: Tydzień według macbeda
macbed napisał/a:

Hiya.
Żeby na forum było ciekawiej, postanowiłem wystąpić z pewną inicjatywą. Ogłaszam wszem i wobec akcję "Tydzień według macbeda".

O co kurna chodzi?

Otóż w zależności od aktualnego dnia tygodnia będę dokonywał różnych czynności. Raz będzie to określony sposób pisania postów, innym razem określone zachowanie.

Rewelacja! Co będzie w poszczególnych dniach?

Cytat:
Poniedziałek - dzień ekstremalnej dobroci
Postaram się Wam umilić ten znienawidzony przez wszystkich dzień. Będę dla każdego uprzejmy, wyjątkowo kulturalny i pomocny. Żadnych wulgaryzmów.

Wtorek - dzień gifów
We wtorek będę nieco nadużywał gifów. Mam dość pokaźną bazę obrazków z reakcjami adekwatnymi do rozmaitych sytuacji i zamierzam w końcu z niej skorzystać. Osoby z wolniejszym netem informuję, iż te większe i dłużej się ładujące będę zamieszczał pod linkami.

Środa - the tribute day
Tego dnia będę pisał stylem któregoś z użytkowników forum, a reszta będzie miała za zadanie odgadnąć, o kogo chodzi. Podejrzewam jednak, że nie będzie z tym problemu...

Czwartek - dzień tematów
We czwartek będę zakładał nowe tematy oraz odkopywał stare (głównie gry i zabawy). Luzik - nie przysporzę pracy moderatorom. Jest wiele tematów, które od dawna chciałem założyć, ale nie było okazji. We czwartki będę po trochu realizował to zamierzenie.

Piątek - anime no dzień
Na powitanie weekendu będę zastępował większość emotikonek obrazkami z reakcjami bohaterów chińskich bajek. Z miejsca pragnę uspokoić Jankiela i innych normalnych ludzi - obrazki będę zmniejszał do takich rozmiarów, aby nie rzucały się zbytnio w oczy i ładowały się w mgnieniu oka.

Sobota - dzień cytatów
Wiele osób lubi czasem zabłysnąć mądrym cytatem. W sobotę będę cytował filozofów, polityków czy też fragmenty utworów muzycznych. Nic na siłę - postaram się zamieszczać jedynie cytaty trafnie podsumowujące sytuację.

Niedziela - dzień szczerości
Tego dnia będę szczery do bólu, często w nietaktowny sposób. Okazuje się bowiem, że rewelacyjnie wyładowuje to emocje, poprawia relacje społeczne i wzbogaca wiedzę o nas samych. Precz z gębą! Mam nadzieję, że mi w tym pomożecie.



To tyle, zobaczymy jak długo uda mi się w tym wytrwać.
Piss.



💯💯hOHoHOHHHHMYFUCkking GOFD 😂😂😂 DUDE 👌i AM 👉LITERALLY👈 iN 😂TEARS😂 RIGHT NOW BRo 👆👇👉👈 hHAHAHAHAHAHAHA ✌️👌👍 TAHT WA SO FUCKIN G FUNNY DUd 💧💧😅😂💦💧I cAN NOT FUCKING BELIEV how 💯FUNny 👌👍💯thta shit wa s 👀👍😆😂😂😅 I 👦 CAN NOT ❌ bRATHE 👃👄👃👄❌❌ / HELP ❗️I NEEd 👉👉 AN a m b u l a n c e🚑🚑 SSSooOOoo00000oOOOOOøøøØØØØØ fUCKING FUNY ✔️☑️💯💯1️⃣0️⃣0️⃣😆😆😂😂😅 shit man ❕💯💯🔥☝️👌

Davos - 2017-09-22, 18:03

To jak, dziś dzień anime? :brwi:
macbed - 2017-09-22, 20:48


Marcin55522 - 2017-09-22, 20:57

:haha: :haha:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group