To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Samopomoc - Sklep Play i Manga Rock

Antybristler - 2016-03-03, 10:46

O żaaal. Nie ma to jak wolność słowa.
Mistress9 - 2016-03-03, 11:00

Davos napisał/a:
Że co? :D Czarny humor to już od razu antysemityzm? Zalatuje polityczną poprawnością...
Ale ok, niech im będzie, zedytowałem trzy posty (w tym dwa moje).
A swoją drogą ciekawe, kto im to zgłosił.



Looool :haha: :haha: :haha: Powinno się niektóre działy faktycznie ukryć, by dostępne były po zalogowaniu.

Samara - 2016-03-03, 12:19

No nie wierzę :haha:
ChodnikowyWilk - 2016-03-03, 13:09

Ja pierdolę (-_\), to się chłopaki napracują bo w internecie jest tyle treści antysemickich że do końca życia tego nie pocenzurują, banda kretynów.
Barbra - 2016-03-03, 14:09

ggggg
bartek82r - 2016-03-03, 14:14

wlsz napisał/a:
Poprawcie to, bo ostatnio mamy i tak za dużo problemów.
wlsz


Dzięki za info :git:

Davos - 2016-03-03, 16:18

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Ascara - 2016-03-03, 16:27

Davos napisał/a:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
:piwo: :piwo: :piwo:
Zabek05 - 2016-03-03, 16:53

Ascara napisał/a:
Davos napisał/a:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
:piwo: :piwo: :piwo:


to był sarkazm :D

Ascara - 2016-03-03, 16:56

Czemu sarkazm? Mnóstwo for jest zamkniętych.
Zabek05 - 2016-03-03, 17:02

wywnioskowałem to po tonie wypowiedzi
zresztą nie wyobrażam sobie, że z powodu jednego posta będziemy ukrywać całe kurwa forum :v

Mańka - 2016-03-03, 17:06

Ale to jest zajebisty pomysł, ukryć forum! :git:
Barbra - 2016-03-03, 17:12

ja od zawsze byłam za :crazy:
ZSK - 2016-03-03, 17:58

Niech żyje wolność słowa! :D

[ Dodano: 2016-03-03, 18:00 ]
Może z tego powodu ostatnio u nas tylu gości było? Szperali w naszych teczkach ^_^

d - n - 2016-03-03, 18:43

Popieram pomysł :ok:
ChodnikowyWilk - 2016-03-03, 19:12

Otwartosc większości tematow na forum dla gosci ma ich zachecac do rejestracji, a jak nie będą widzieć nic to da to odwrotny efekt tak mi się wydaje.

Poza tym ukrywanie całego forum przez to ze jakies lemingi coś zgłosiły jest trochę smieszne :P

bartek82r - 2016-03-03, 19:22

^ Dokladnie. Tez jestem na nie :PP
ZSK - 2016-03-03, 19:24

Ja się zgadzam z Wilkiem. Ten policzek bym olał, a po ewentualnych kolejnych takich incydentach pomyślimy co dalej.
Bo jak poprzenosimy tematy do ukrytego, to się zrobi bajzel, bo nagle humor nie będzie w humorze, tylko w ukrytym itd. itp.

Jak ktoś ma nudne życie i chce mu się przekopywać stare posty, o których nikt już nie pamiętał przecież, w dodatku na forum, które w porównaniu do całości polskiego Internetu wypada całkiem grzecznie, to niech sobie grzebie, chuj z nim. Nabijajmy durne posty, niech mają co robić :D

Davos - 2016-03-03, 20:53

Ząbek, to nie był sarkazm, pisałem poważnie :D Moim zdaniem już sama strona mistrzowie jest zachętą do rejestracji, jak ktoś tam się udziela, lubi przeglądać screeny to i na forum prędzej czy później zajrzy i się zarejestruje. A przynajmniej nie będą nas stalkować żadne Krokoroki.


Przenoszenie działów do ukrytego uważam za zły pomysł z dwóch powodów. Pierwszy to ten, o którym wspomniał ZSK - zrobi się zbyt duży bałagan. A drugi - nie wiadomo do końca, które tematy trzeba by było przenieść, bo w końcu czarny humor pojawia się nie tylko w temacie o czarnym humorze, ale i okazjonalnie w innych - czego dowody widzieliśmy w obecnym topicu.


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Ascara - 2016-03-03, 21:43

Davos, wiesz, że właśnie wrzuciłeś coś, co nakazano Ci usunąć, a donosicielem może być ktoś z forum?

Może prawnik...






:hm?: :hm?: :hm?:








:troll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group