To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Rozmowy - Pogoda

Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-05-24, 13:31

ZróbmySobieKupę napisał/a:
JankielKindylibalista85 napisał/a:
miasto ciemne jak dupa bo Majchrowski kurwa jebana pożydził na oświetlenie.


Hehe, wstyd w tak dużym i modnym mieście wyłączać oświetlenie ulic jak w jakiejś zapadłej wsi xD

Jak jest ciepło i pada to jest naprawdę spoko i powietrze pięknie pachnie.


Wiesz, że jeśli Majchrowski to przeczyta to będzie cie mógł spokojnie pozwać za publiczne obrażanie :spiew:

Dead_Laugh - 2020-05-24, 13:36

ChodnikowyWilk napisał/a:
No ja wiem że teraz susza, ale prognozy mówią że będzie dużo padać i długo, więc czemu ma być zagrożenie suszą


A no brak odpowiedniej retencji to dużo nie pomoże.

Poza tym ja się na tym nie znam, ale z tego co czytałem to w miarę postępu czasu będą większe susze i większe ulewy. Co nie zmieni, że te susze będą nadal i będziemy mieli problem wielki z m.in. rolnictwem.

ZSK - 2020-05-24, 13:37

Jeśli pozwie nas obu, to będzie wreszcie okazja spotkać się z Jankielem, a po rozprawie pójdziemy sobie na piwko na rynek :chill:
macbed - 2020-05-24, 13:40

deszcz jest spoko jeśli nie zmokniesz i się nie przeziębisz tak jak ja ostatnio

serio nadal jestem mylony z Mackersem? xD

Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-05-24, 13:42

Po rozprawie Jankiel może stwierdzić, że na piwo już go nie stać :troll:
ZSK - 2020-05-24, 13:44

Mackers napisał/a:
deszcz jest spoko jeśli nie zmokniesz i się nie przeziębisz tak jak ja ostatnio


Dokładnie :piwo:

JankielKindybalista85 - 2020-05-24, 13:46

macbed napisał/a:
serio nadal jestem mylony z Mackersem? xD

Tak. Przynajmniej ja was nigdy nie odróżniałem. Jakby mnie chociaż któryś wkurwiał to by było łatwiej.

Moris299 - 2020-05-24, 16:13

ZróbmySobieKupę napisał/a:
JankielKindylibalista85 napisał/a:
miasto ciemne jak dupa bo Majchrowski kurwa jebana pożydził na oświetlenie.


Hehe, wstyd w tak dużym i modnym mieście wyłączać oświetlenie ulic jak w jakiejś zapadłej wsi xD

Jak jest ciepło i pada to jest naprawdę spoko i powietrze pięknie pachnie.


trzeba być pierdolniętym żeby wyłączać światło w tak dużych miejscowościach...

tymczasem kiedy wyłączają światła dla oszczędności równocześnie kupują sobie nowe limuzyny, bo stwierdzili, że 5 letnie auto to już jest za stare i dawać mi tu nowego Lexusa z salonu bo nie będziemy się jak biedaki wozić 5 letnim autem. Każdy przecież wie, że 5 letnie auto to jeżdzący złom :rofl:
https://krowoderska.pl/lexus-gs300h-test-konsumencki-prawie-zlom/

ChodnikowyWilk - 2020-05-24, 21:33

Jedyny plus tego wyłączenia świateł jest taki że widać gwiazdy lepiej. Oprócz tego jednak pozostałe 50 minusów przeważa.
JankielKindybalista85 - 2020-05-24, 21:41

Jak to już kiedyś powiedziałem: gdyby dziś na lewym kolanie wyrósł mi drugi odbyt to ten odbyt byłby lepszym prezydentem Krakowa niż Jacek Majchrowski.
Antybristler - 2020-05-24, 22:08

Nie chcę straszyć, ale nawet jeden odbyt w kolanie wskazuje, że coś złego się z organizmem dzieje.
Davos - 2020-05-24, 23:01

JankielKindybalista85 napisał/a:

Bo żebyśmy z wodą wyszli na zero to powinno solidnie padać bez przerwy, 24 godziny na dobę, wszędzie w Polsce, przez jakiś miesiąc. Wtedy byśmy byli ok z wodą. Póki co to wszystko to są krople w morzu potrzeb.


^ to

Można jeszcze dodać, że tej zimy w sporej części Polski nie było w ogóle żadnego śniegu, a to też się przyczynia do suszy.


A tak w ogóle to byłem przez ostatnie kilka dni na Helu i takiej huśtawki pogodowej już dawno nie widziałem. W piątek takie słońce, że jak położyłem się na chwilę na piasku to potem okazało się, że mam całą twarz zjaraną :D A w sobotę niby też słońce, ale jak wybrałem się rowerem do Juraty to nagle w połowie drogi przyszła taka intensywna i mega nieprzyjemna zimna ulewa, że mi się wszystkiego odechciało, no ale już dojechałem do celu, bo bez sensu było zawracać. W drodze powrotnej już bez deszczu, ale nadal zimno i tak do końca dnia. A dziś od rana piękne słońce więc jeszcze przed wyjazdem skoczyłem na plażę, a tu dupa, bo przyszedł kurewski wiatr i nie dało się siedzieć. No to w auto i do chaty, a po drodze na przemian słońce, ulewy, przejaśnienia, wiatr i burza. I tak prawie przez całą drogę. Nawet jak w Gdańsku się zatrzymałem, żeby chwilę połazić po centrum i coś zjeść to dosłownie w ciągu godziny było wszystko to, co powyżej, może z wyjątkiem burzy. Ulewa, słońce, ulewa, słońce i tak w kółko :D

Nadir - 2020-05-24, 23:04

Koniec świata jest blisko. Mam taką nadzieję. :I
JankielKindybalista85 - 2020-05-25, 07:23

Armagedon jest blisko
Przyjdź do nas na boisko
Tu hardkor nie disco
Jak Tede nie upadłem nisko

Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-05-25, 07:35

Dorób jeszcze do tego 12 wersów i weź udział w hot 16 challenge.
JankielKindybalista85 - 2020-05-25, 09:00

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Dorób jeszcze do tego 12 wersów i weź udział w hot 16 challenge.

https://youtu.be/ptvGeKi88R4

[ Dodano: 2020-05-25, 09:03 ]
I w ogóle to zamiast karaoke forumowego którego nigdy wam się nie udaje dokończyć zróbcie se hot16challenge właśnie.

ZSK - 2020-05-25, 10:13

Dużo turystów na półwyspie?
ChodnikowyWilk - 2020-05-25, 12:17

JankielKindybalista85 napisał/a:
Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Dorób jeszcze do tego 12 wersów i weź udział w hot 16 challenge.

https://youtu.be/ptvGeKi88R4

[ Dodano: 2020-05-25, 09:03 ]
I w ogóle to zamiast karaoke forumowego którego nigdy wam się nie udaje dokończyć zróbcie se hot16challenge właśnie.


Nie wyjdzie tym bardziej bo 5/6 nominowanych nie odpowie

Mańka - 2020-05-25, 16:14

A.co komu szkodzi zrobić edycję dla chętnych?
JankielKindybalista85 - 2020-05-25, 17:38

Ja bym nagrał ale nie mam mikrofonu ani programu do zrobienia bitu czy coś. A nawet jakbym miał to bym nie umiał z nich korzystać. #seniorwinternetach


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group