To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Anime i Manga - Dragon Ball Super

macbed - 2015-05-01, 09:42
Temat postu: Dragon Ball Super

Aż nie mogę uwierzyć :D
Po 18 latach przerwy Akira Toriyama postanowił wypuścić nową serię DB. Akcja ma toczyć się kilka lat po pokonaniu Buu. Nowe zagrożenie oczywiście przyćmi Freezera, Cella i resztę.
Co mnie najbardziej cieszy - wątek Dragon Ball GT prawdopodobnie zostanie całkowicie pominięty, tak jakby dotyczył zupełnie innej historii.
Co Wy na to? :-D

Mackers - 2015-05-01, 09:55

Może faktycznie powinienem obejrzeć DB...
WojtekVanHelsing - 2015-05-01, 10:37

Jestem ZA, ale sceptycznie podchodze do ominiecia GT... niby gorsze, no ale az tak skrajnie zle tez nei bylo.
ChodnikowyWilk - 2015-05-01, 17:03

Z ciekawości obejrzę z odcinek, co też nawymyślał
Davos - 2015-05-01, 21:46

No wreszcie jakiś temat z tego działu, który mnie interesuje :D


Macbed, ta wiadomość jest potwierdzona? Mógłbyś zarzucić jakimś linkiem?

Co do samego pomysłu: Nie wiem, czy to wypali, ale mnie się to bardzo podoba :) Dla mnie to będzie trochę jak powrót do dzieciństwa :) I cieszę się, że akcja toczyś się będzie bezpośrednio po zakończeniu serii Z. GT co prawda dobrze mi się czytało i oglądało, ale nie da się ukryć, że w niektórych watkach mocno popłynęli i jednak tu już nie było takiego klimatu Dragon Balla, jak wcześniej. Chętnie zatem poczytam/zobaczę alternatywę do GT :)

macbed - 2015-05-02, 08:02


Davos, całe internety o tym trąbią, a oto rzetelne źródło:
http://www.se.pl/rozrywka...oku_595130.html

Davos - 2015-05-02, 19:14

Dzięki. Ja w internetach przeglądam tylko kilka stron więc na info o nowym Db się nie natknąłem.

W lipcu ma być premiera, ale w japońskiej tv. Ciekawe, kiedy serial i manga pojawią się u nas.

No i to mnie zaciekawiło: "W nowych odcinkach pojawi się przeciwnik jeszcze silniejszy od Buu, który teraz jest przyjacielem Goku."

Kto może być tym badassem? :)

macbed - 2015-05-02, 19:37


Stawiam na Krillina :haha:

icywind - 2015-05-02, 19:42

Vegeta
WojtekVanHelsing - 2015-05-02, 21:21

icywind, Nalezy postawic sobie pytanie - Czy Vegeta jest przyjacielem Goku? Sa odmienni itd. każdy lubi Vegete, ale watpie by dla niego istniala glebsza przyjaźń, miłość na pewno, szczególnie do syna ale przyjaźń z Goku... to rywale, Vegeta ma kompleks do Goku i to niesamowity.
Davos - 2015-05-03, 10:37

Macbed - dobry żart :D


Icek - też początkowo pomyślałem o Vegecie. Ale to by było za proste... Poza tym Wojtek ma rację, że trudno nazwać Vegetę przyjacielem Goku. Przez większość część sagi z nim rywalizował, pod koniec serii Z trochę zmienił do niego nastawienie, ale to raczej nadal nie jest przyjaźć...

Ja pomyślałem jeszcze o Piccolo, ale trochę nie chce mi się wierzyć, żeby Akira Toriyama chciał go poświęcić.
W ogóle nie podoba mi się taki pomysł, bo jeśli serio ktoś z bliskich przyjaciół Goku przejdzie na stronę zła to będzie trzeba poświęcić którąś z fajnych postaci.
Z tego powodu też nie podobał mi się pomysł "Super 17" z GT bo lubiłem androida 17. Tym bardziej, że koncepcja jego "połączenia się" z alter ego z piekła, była trochę naciągana :P

macbed - 2015-05-03, 11:07


Piccolo jest zajebisty, nie chcę żeby znowu zrobili z niego tego złego >:<
Pewnie któryś z bohaterów zostanie "opętany" jak te Majiny i pod koniec znowu będzie przyjacielem... W ten sposób można poświęcić nawet Vegetę czy Piccolo ;x

icywind - 2015-05-03, 11:09

Po prostu Chichi wejdzie w menopauzę
macbed - 2015-05-03, 11:10


Nie przesadzajmy... :scared:

Davos - 2015-05-03, 11:15

Icek, wygrałeś :haha:
Adijos - 2017-08-20, 17:12

Wiem, że odkop.

Ogląda ktoś DBSa? Nie mam porównania do poprzednich serii bo ich nie oglądałem, ale Super wydaje się być całkiem OK. Teraz trwa turniej o zniszczenie wszechświatów, także robi się ciekawie.

Rano do kawy jak znalazł.
Poletzam pozdrawiam, Adejoz Baktrianus.

macbed - 2019-10-21, 19:54

Adijos, DBS jest bardzo dobry, parę elementów mi się nie podobało ale napierdalanka na bardzo wysokim poziomie, polecam cieplutko Mirosław Zbrojewicz
Całkiem_Dobry_Chłop - 2019-10-21, 19:56

A komu Zbrojewicz podkładał głos?
macbed - 2019-10-21, 20:03

no w dragon ballu akurat nikomu, tak se napisałem
Davos - 2019-10-29, 22:58

Do Dragonballa by nie pasował, nikt tam nie nosił różowego sweterka...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group