To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Beszczelność obcokrajowców w kwestii znajomosci jezyka itd.

WojtekVanHelsing - 2015-04-23, 22:21
Temat postu: Beszczelność obcokrajowców w kwestii znajomosci jezyka itd.
Patrzcie facet jest zszokowany tym, że w Polsce mówimy po Polsku.

Ogółem to oburzenie, i stwierdzenie, że uwazamy Polski za najwazniejszy jezyk swiata itd...

Nie chcialbym psuć tym idiotom zabawy, ale na terenie Polski, jezyk Polski JEST NAJWAŻNIEJSZYM JĘZYKIEM.

Nikt nie ma przymusu znajomości języka Angielskiego, natomiast to imigranci mają sie dopasować do nas a nie odwrotnie

Ogółem ja w Krakowie miałem taki przypadek, że jakiś facet mial czelność mowić coś do mnie po Angielsku, skandal kompletny.

Ale to my jesteśmy tępymi bydletami bo to tolerujemy.

We Francji albo Niemczech by sie nie odezwali, w Rosji dostałby po ryju, a w Polsce wmawia sie w szkolach malym dzieciom (co powinno byc karalne), że to wstyd, że nie będa mogły sie porozumieć z jakims Angolem.

W kazdym normalnym kraju język to świętość, w Polsce przedstawia sie go jako bariere.

Zresza jak można tak upodoblić 12latka żeby zmuszac go do nauki Niemieckiego...

Jeśli już chcemy stworzyc jakas unie jezykową to tkaim jezykiem powinna byc łacina, odwrócenie sie od niej było glupotą, jest to jezyk neutralny, ktorym nikt sie nie posluguje, jest to jezyk prosty...

Ascara - 2015-04-23, 22:25

Beszczelność? Chodziło Ci o bezszczelność? No ja wiem... Mogliby się uszczelnić. :troll:
icywind - 2015-04-23, 22:27

WojtekVanHelsing napisał/a:

Ogółem ja w Krakowie miałem taki przypadek, że jakiś facet mial czelność mowić coś do mnie po Angielsku, skandal kompletny.

Ale to my jesteśmy tępymi bydletami bo to tolerujemy.

(/.-)

Catacombe - 2015-04-23, 22:31

Czo
I pomyśleć że pojechałem na wycieczkę szkolną do Budapesztu nie ucząc się węgierskiego...

Antybristler - 2015-04-23, 22:34

Komuś chyba test gimbazjalny dziś nie poszedł ;)
icywind - 2015-04-23, 22:35

Catacombe napisał/a:
I pomyśleć że pojechałem na wycieczkę szkolną do Budapesztu nie ucząc się węgierskiego...

Nie, ty masz się nie uczyć języków bo jesteś POLAKIEM! Uczenie POLSKICH dzieci języków to upadlanie.

[ Dodano: 2015-04-23, 22:35 ]
Antybristler napisał/a:
Komuś chyba test gimbazjalny dziś nie poszedł ;)

:git:

Love178 - 2015-04-23, 22:41

Pisz o tym jaki język polski jest dla ciebie ważny, robiąc byki w co drugim słowie :haha:

WojtekVanHelsing napisał/a:
upodoblić



Leci ignor.

icywind - 2015-04-23, 22:41

love178 napisał/a:

Pisz o tym jaki język polski jest dla ciebie ważny, robiąc byki w co drugim słowie :haha:

Chciałem dodać, żeby wojtek sam się najpierw nauczył polskiego a potem pouczał obcokrajowców ale się wcięłaś >:<

WojtekVanHelsing - 2015-04-23, 22:43

Catacombe, Nie musisz, aczkolwiek to twoj problem jak sie nie dogadasz, nie Węgrów, natomiast na Wegrzech nie ma az tak idiotycznej presji spolecznej na znajomosc Angielskiego.

Antybristler, W liceum?

icywind, Jezyków naturalnych wrogów na pewno.

[ Dodano: 2015-04-23, 22:43 ]
icywind, Z tym, ze ja jako Polak mam prawo dymac swoj jezyk, oni nie.

icywind - 2015-04-23, 22:43

Cytat:

Jeśli już chcemy stworzyc jakas unie jezykową to tkaim jezykiem powinna byc łacina, jest to jezyk ktorym nikt sie nie posluguje




[ Dodano: 2015-04-23, 22:51 ]
Wojtkowi coś mocno nie idzie anglik w tym liceum profilowanym :haha:

WojtekVanHelsing - 2015-04-23, 22:56

MI zawsze języki źle szły, z tym, że to nie o to chodzi, chodzi o to, że ludzie zaczeli stawiac inne ponad wlasny.

Zresztą jakby tu chodzilo o Niemiecki to mowilbym tak samo, za PRL mowilbym to samo o Rosyjskim (ktory lubie)

KicerK - 2015-04-23, 23:06

No ale co jest złego w tym, że ktoś próbuje się komunikować po angielsku?
Zaknafein - 2015-04-23, 23:08

No ja się cieszę, że angielski jest taki uniwersalny, że można się nim dogadać praktycznie wszędzie.
WojtekVanHelsing - 2015-04-23, 23:08

KicerK, W UK, USA, Australii, Kanadzie itd. nie ma absolutnie nic zlego.

[ Dodano: 2015-04-23, 23:10 ]
Zaknafein, Szczegolnie w Niemczech i Francji :)
De facto bardziej uniwersalny staje sie Hiszpanski.

Zreszta Polski był 5 jezykiem w Europie swojego czasu a teraz nikt tego nie pamieta wiec...

KicerK - 2015-04-23, 23:11

a czemu w Polsce nie? Rozumiem, że polski jest tutaj najwazniejszy, ale co z tego, że ktoś go nie zna i spróbuje porozmawiać po ang?
Szyszek - 2015-04-23, 23:19

icywind napisał/a:
Wojtkowi coś mocno nie idzie anglik w tym liceum profilowanym :haha:




Generalnie języki warto znać. Przede wszystkim angielski, który jest obecnie językiem międzynarodowym i można się nim porozumieć niemal w każdej części świata. No bo to chyba oczywiste, że jakiś obcokrajowiec, który przyjeżdża do Polski, nie będzie śmigał za bardzo polszczyzną, więc tutaj raczej trzeba się porozumieć po angielsku, a nie na upartego osła nakurwiać po polsku, bo jest się przecież PRAWDZIWYM POLAKIEM NIE WSTYDZĄCYM SIĘ JĘZYKA! Co z tego, że obcokrajowiec nie umie polskiego? Przecież przyjeżdżając do Polski powinien umieć bez problemu odmienić wszystkie rzeczowniki i przymiotniki przez całe 7 przypadków, a na dodatek bez zająknięcia powiedzieć takie słowa jak konstantynopolitańczykowianeczka albo zdania typu "W Szczebrzeszynie chrząszcz Grzegorz Brzęczeszczykiewicz brzmi w trzcinie w Chrzeszczyżewoszycach, powiacie Łękołody".
Więc, drogi Wojciechu, ogarnij się.

WojtekVanHelsing - 2015-04-23, 23:20

No, technicznie nic, ale to zaczyna byc zle wtedy, gdy np. ktos nie zna Angielskiego a ewentualny obcokrajowiec jest tym oburzony, natomiast Polacy jeszcze mu przyklaskuja.

Nie wiedzialem, ze to kiedys powiem, ale w tej kwestii wole Niemcow i Francuzow.

De facto musialem to przyznac, czyli Angielski upodlil tez mnie.

JankielKindybalista85 - 2015-04-23, 23:20

WojtekVanHelsing napisał/a:
Angielski upodlil tez mnie.

Znaczy jeszcze bardziej niż robisz to sam?

WojtekVanHelsing - 2015-04-23, 23:21

Szyszek27, Chce Ci drogi Szyszku łaskawie przypomniec 2 fakty.

1. Nie każdy Polak zna Angielski
2. Angielski nie jest w Polsce językiem obowiązkowym na żadnym etapie nauki, pomijając niektore szkoły.

Szyszek - 2015-04-23, 23:22

Bo najlepiej całą swoją podłość zwalić (w przypadku Wojtka to jest trafne słowo) na język angielski.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group