To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Kosz - Kluski ponad podziałami

c1ick - 2015-04-20, 12:04

Mistress9 napisał/a:
Cytat:
OMG nie pisze się [color=white] tylko [size=0]


Czyli co, według Ciebie ma być "OMG nie jest napisane się [color=white] tylko [size=0]"? :D :D

To jak mam powiedzieć, że nie robi się czegoś? "Nie jest zrobione się"? XD


emoo137 napisał/a:
Tak odnośnie "pisze" i "jest napisane":
"Pisze" używamy wtedy, gdy mówimy o czynności, np. Emoo teraz pisze posta (to samouwielbienie).
"Jest napisane" - gdy mówimy o już istniejącym tekście, np. Na tym opakowaniu jest napisane, ile tłuszczu zawiera baton.
Tak tyle ode mnie, koniec offtopu, głosujcie na moje <3


a nie wpadłyście na to, że Antek napisał to w formie żartu? :troll:

Ascara - 2015-04-21, 09:27

love178 napisał/a:
To ja zaapeluję nieśmiało żeby nie obrażać nowych ludzi na wstępie, bo to się niestety zdarza ^^"


Niech więc nowi userzy na wstępie nie obrażają nas...

Love178 - 2015-04-21, 10:27

AlmightyXardas nigdzie nas nie obraził, a został skutecznie zniechęcony do powrotu na forum.
Ascara - 2015-04-21, 10:27

Aa, sądziłam, że chodzi Ci o sprawę z Malina.
Love178 - 2015-04-21, 10:27

Mało brakowało też chyba, żeby emoo się poczuła nieswojo, bo jak tylko weszła to została okrzyknięta multikontem.
Antybristler - 2015-04-21, 10:40

I Kalipso też mieliście za multi. No i były na mnie fochy za zaproszenie Mistress.
RudaMaupa - 2015-04-21, 10:47

Takie klimaty będą się pojawiać, dopóki będą postaci w stylu zintegrowanej małpy, przyjaciela czy innych orek... Początki icywinda też nie wróżyły mu tutaj długiej kariery, a to zraża. Choć żeby najazd na kalipso był, to nie pamiętam.

Był czas, kiedy praktycznie każde mało kojarzone konto oskarżaliśmy o multi, bo mieliśmy nalot dziadostwa.

Co nie zmienia faktu, że to nie ten temat. I nie mam żadnych wątpliwości, że wystarczy jeszcze jedna osoba, która postanowi przewrócić forum do góry nogami, by nieufność wzrosła. A już o taką nietrudno, kiedy pojawiają się osoby wypowiadające się jedynie w tematach, które należą do ich przyjaciół czy kiedy ktoś odgraża się ściągnięciem tu bandy smoka niezwiązanej z mistrzami.

Po prostu bądźmy wszyscy fair wobec pozostałych, a będzie dobrze.

icywind - 2015-04-21, 12:24

Ascara napisał/a:

Niech więc nowi userzy na wstępie nie obrażają nas...

Nich starzy userzy nie obrażają się o wszystko.
Bo "w górę serca" (/.-)

Marcin55522 - 2015-04-21, 12:44

Ascara napisał/a:
Aa, sądziłam, że chodzi Ci o sprawę z Malina.


A co Ci Malina zrobiła? Powitanie Ci się jej nie spodobało i już na nią naskoczyłaś?
Niech sobie pisze co jej się podoba, a Tobie nic do tego dopóki nie łamie regulaminu.

RudaMaupa - 2015-04-21, 12:48

To nie o to chodzi - icywind groził, że zaprosi WSZYSTKICH. Dobrych, złych i brzydkich... Więc zrozumiały jest dystans.

I już ciiiichutko, ciiiii... Będzie dobrze *głask, głask*

Ascara - 2015-04-21, 13:03

Marcin55522 napisał/a:
Ascara napisał/a:
Aa, sądziłam, że chodzi Ci o sprawę z Malina.


A co Ci Malina zrobiła? Powitanie Ci się jej nie spodobało i już na nią naskoczyłaś?
Niech sobie pisze co jej się podoba, a Tobie nic do tego dopóki nie łamie regulaminu.


Ja już powiedziałam, o co chodzi. Przymykam przeważnie oko na teksty choćby V - r, czy icywinda, dotyczące wiary, bo chyba co drugą wypowiedź musiałabym zjechać. Po prostu tacy są i już. Ale kiedy przychodzi ktoś nowy i już pierwszym tekstem drwi z religii, to to jest dla mnie nie halo.

Weźmy sytuację, w której ktoś na forum jest antysemitą, co często podkreśla. Może się to jednym wydawać mniej lub bardziej niefajne, inni mają to w dupie. Załóżmy, że mielibyśmy tu jakiegoś Żyda, ale on by się przyzwyczaił, nie traktowałby tego aż tak osobiście. I wtedy wbija ktoś, kto jako pierwszy temat zakłada "Rzydy do gazó!".

Po prostu uważam, że kiedy wchodzi się w nową społeczność należy zachować jakąś... neutralność i poprawność polityczną, dopiero po zżyciu się z daną grupą można pozwolić sobie na większą... poufałość.

Mistress9 - 2015-04-21, 13:06

Antybristler napisał/a:
I Kalipso też mieliście za multi. No i były na mnie fochy za zaproszenie Mistress.


Słusznie :cwaniak:

icywind - 2015-04-21, 13:07

RudaMaupa napisał/a:
To nie o to chodzi - icywind groził, że zaprosi WSZYSTKICH. Dobrych, złych i brzydkich... Więc zrozumiały jest dystans.

Nic takiego nie było :D
Wszystkich bez olka rekina i orki

widzu - 2015-04-21, 13:08

icywind napisał/a:
Wszystkich bez olka rekina i orki


I Darnoka.

icywind - 2015-04-21, 13:09

Jak można w ogóle porównywać "Rzydy do gazó!" do tego co napisała Malinaa? -,-
Jakby napisała "jebać katolików, katole niech zdychają" (to tylko przykład, nie obrażaj się!) to by było porównywalne a nie "w górę serca" no proszę.

macbed - 2015-04-21, 13:09


Eee... O czym Wy gadacie i dlaczego w tym temacie? ._.

icywind - 2015-04-21, 13:10

Poza tym to co, zła jest Malinaa?
ChodnikowyWilk - 2015-04-21, 13:11

:offtop: :offtop:
icywind - 2015-04-21, 13:13

Potem się dziwisz, że inni mają katolików za przewrażliwionych ludzi chcących wszystko cenzurować.
RudaMaupa - 2015-04-21, 13:14

DOŚĆ TEGO. Offtop jak cholera, koniec z nim.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group