To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sprawy związane z Mistrzowie.org - Pytania do admina

widzu - 2013-12-11, 18:06

Jankiel K.85 napisał/a:
BARTEK: Ty miałeś bana? Za co? E tu, Brute? Wierzyć mi się nie chce! I wow - 30 lat i już trzy małe Bartoczki? Gratuluję! You shoot real fast, Pilgrim! :) Niech się chowają zdrowo.


Co dziesięć lat jeden xD

Davos - 2013-12-11, 18:12

Jankiel K.85 napisał/a:
BARTEK: Ty miałeś bana? Za co? E tu, Brute? Wierzyć mi się nie chce!


Powiedzmy w ten sposób: Bartek doświadczył kiedyś cudownego uczucia multilokacji tzn. przebywał w kilku postaciach jednocześnie, a konkretnie jako kilka(dziesiąt) kont na mistrzach :P

Cytat:
Będę jakieś gadżety z mistrzów? Jakby było coś ciekawego to bym kupił, choćby nawet długopis :D


Pewnie nie, bo uruchomienie takiego sklepiku z gadżetami to osobne przedsięwzięcie, koszty itp., chociaż wg mnie na gadżety typu kubki, koszulki czy długopisy związane z mistrzami byłby niezły popyt :)

JankielKindybalista85 - 2013-12-11, 18:22

Davos napisał/a:
Powiedzmy w ten sposób: Bartek doświadczył kiedyś cudownego uczucia multilokacji tzn. przebywał w kilku postaciach jednocześnie, a konkretnie jako kilka(dziesiąt) kont na mistrzach :P


A więc jednak I TY BRUTUSIE! Miałem rację.

A popyt na drobne gadżety na pewno by był. Z samym logiem Mistrzów, jak i z najlepszymi tekstami/(skrinami gdyby rozdzielczość pozwalała nadrukowanymi na takich choćby kubkach) a nawet z awatarami gwiazd portalu. Koszulka z buźką bartka i jakąś jego znaną ripostą. Najs! I sam bartek też by od firmy jakieś grosiwo za użyczenie wizerunku zgarnął.

ZSK - 2013-12-11, 18:55

^AdijoS^ napisał/a:
http://demotywatory.pl/gadzety
Będę jakieś gadżety z mistrzów? Jakby było coś ciekawego to bym kupił, choćby nawet długopis :D


Skusiłbym się na mistrzowski kubek. Akurat poszukuję jakiegokolwiek bo mam już picia wrzątku prosto z czajnika.

AnswersMaster - 2013-12-11, 19:20

Jankielu łap, zapoznaj się, to był ważny element w historii mistrzów oraz tego forum bo z nudów Bartek założył stronke, z której wyszło forum :) : http://mistrzowie.org/498...sc-od-bartek82r
JankielKindybalista85 - 2013-12-11, 19:31

A więc to tak było! Ja Mistrzów jako jeden z anonimowego tłumu przeglądałem od daaawna i Bartka kojarzyłem (również z twarzy :P ) ale żeby coś takiego, to nie wiedziałem. Ale uzależniony od sławy i życia na krawędzi multikonciarz udał się do Canossy i widzę, że zostało mu przebaczone.

I porównanie przez plejera bartka do Lance'a Amstronga nie było zbyt trafne. W przeciwieństwie do kolarza bartek powrócił wciąż w blasku w chwały i wciąż ma oba jądra. Przynajmniej tak przypuszczam. :-D

bartek82r - 2013-12-11, 21:13

Jankiel K.85 napisał/a:
A popyt na drobne gadżety na pewno by był. Z samym logiem Mistrzów, jak i z najlepszymi tekstami/(skrinami gdyby rozdzielczość pozwalała nadrukowanymi na takich choćby kubkach) a nawet z awatarami gwiazd portalu. Koszulka z buźką bartka i jakąś jego znaną ripostą. Najs! I sam bartek też by od firmy jakieś grosiwo za użyczenie wizerunku zgarnął.


Jestem na "tak"! :P

To co wlsz? Będą gadżety?



PS:Wracamy do tematu. Na temat bana możecie sobie założyć osobny temat :bag:

AnswersMaster - 2013-12-13, 12:45

Dlaczego nie da się edytować komentarzy z odpowiedzi? Jeśli to w celu zapobiegania trollowaniu, to można by mieć możliwość edycji do czasu, aż pojawi się po naszym komentarzu kolejny w danym wątku i dopiero wtedy wyłączyć możliwość edycji tego komentarza. To jest takie uciążliwe, zauważy się błąd po wysłaniu komentarza, to trzeba czekać dwie minuty, żeby go poprawić wysyłając kolejny komentarz z wyrazem poprawionym, żeby wiedzieli, że jednak go zauważyłem, bo inaczej pod spodem będzie 20 komentarzy od "grammar nazi", którzy miną cały sens mojej wypowiedzi i się skupią tylko na błędzie. Jeszcze gorzej jak się udało zrobić jakąś fajną ripostę, ale zrobiło się w niej taki błąd, że wychodzi na żałosną, a pisanie jej jeszcze raz poprawionej też wychodzi na żałosne.
Antybristler - 2013-12-13, 15:08

Jaki jest stosunek administracji do Żółwi? To bardzo ważne.
JankielKindybalista85 - 2013-12-13, 16:33

^AdijoS^ napisał/a:
Będę jakieś gadżety z mistrzów? Jakby było coś ciekawego to bym kupił, choćby nawet długopis :D


Będzie linia koszulek "Masters Shore: Ekipa z Mistrzów"

Na każdej koszulce oprócz tego tekstu, ujętego w logo pieczątki będzie avatar konkretnej postaci z Mistrzów i jakiś tekst się z nią kojarzący, np:

Bartek82 - w tydzień ma więcej głównych na Mistrzach niż Ty przez całe życie przeżyjesz orgazmów.

AnswersMaster - Riposty? Złapał je wszystkie!

ProFace - Uważasz, że nie jest zabawna? Powiedz jej to prosto w twarz!

Brzozik(cyferki) - może i jest r-u-d-y ale to ty nie por...sz!

Davos - "Freeeeeedooooooommm!" Najlepsza riposta średniowiecza wg "France Football"

WojtekVanHelsing - Co? Fajna koszulka komuchu?

ZróbmySobieKupę - Zarobas. Zawsze ma kupę do zrobienia!

I tak dalej.

widzu - 2013-12-13, 17:21

JankielTrybsonbalista85 ♂ B)
Davos - 2013-12-15, 22:14

Jankiel K.85 napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
Będę jakieś gadżety z mistrzów? Jakby było coś ciekawego to bym kupił, choćby nawet długopis :D


Będzie linia koszulek "Masters Shore: Ekipa z Mistrzów"

Na każdej koszulce oprócz tego tekstu, ujętego w logo pieczątki będzie avatar konkretnej postaci z Mistrzów i jakiś tekst się z nią kojarzący, np:

Bartek82 - w tydzień ma więcej głównych na Mistrzach niż Ty przez całe życie przeżyjesz orgazmów.

AnswersMaster - Riposty? Złapał je wszystkie!

ProFace - Uważasz, że nie jest zabawna? Powiedz jej to prosto w twarz!

Brzozik(cyferki) - może i jest r-u-d-y ale to ty nie por...sz!

Davos - "Freeeeeedooooooommm!" Najlepsza riposta średniowiecza wg "France Football"

WojtekVanHelsing - Co? Fajna koszulka komuchu?

ZróbmySobieKupę - Zarobas. Zawsze ma kupę do zrobienia!

I tak dalej.


Nie zapominajmy o tej koszulce:

Jankiel - pisze komentarze pod screenami szybciej niż Vincent podnosi podatki.

JankielKindybalista85 - 2013-12-15, 23:22

Davos napisał/a:
Nie zapominajmy o tej koszulce:

Jankiel - pisze komentarze pod screenami szybciej niż Vincent podnosi podatki.


To tez będzie ale na papierze toaletowym, nie na koszulce - w końcu mam w awatarze gębę Rostowskiego. Myślę, że ze mną jako oficjalną "twarzą rajstop" w pół roku Mistrzowie zdobyli co najmniej 25% rynku strajtaśmy. ;)

bartek82r - 2013-12-16, 14:38

Ja już wysłałem swój stan licznika :P


Adijos - 2013-12-16, 14:46

Czemu dnia 16.12.13r ok. godziny 14:40 nie dało się wejść w skrina?
bartek82r - 2013-12-16, 16:28

Czy kliknięcie "zamknij konto" w edycji profilu jest definitywne i nieodwracalne, czy np po jakimś czasie można je odblowować (samemu lub przez admina)
Antybristler - 2013-12-16, 16:31

Cytat:
UWAGA! TA OPERACJA JEST NIEODWRACALNA!
Zamknięcie konta nie spowoduje automatycznego wygaśnięcia banów,zwolnienia loginu ani adresu mail.
Zastanów się dwa razy, zanim klikniesz na link poniżej!

bartek82r - 2013-12-16, 16:37

Antybristler napisał/a:
Cytat:
UWAGA! TA OPERACJA JEST NIEODWRACALNA!
Zamknięcie konta nie spowoduje automatycznego wygaśnięcia banów,zwolnienia loginu ani adresu mail.
Zastanów się dwa razy, zanim klikniesz na link poniżej!


Wolałem nie próbować...

Dzięki

Davos - 2013-12-17, 00:28

Antek serio zaryzykowałeś czy może na wszelki wypadek kliknąłeś "Zamknij konto" z jakiegoś multikonta? :P
Antybristler - 2013-12-17, 08:38

Kliknąłem, bo spodziewałem się jakiegoś ostrzeżenia. Jakby go nie było to bym dokończył proces :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group