To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Rozkminy

Love178 - 2019-03-25, 11:53

co
Antybristler - 2019-03-25, 11:56

Myślałem, że rozkmina dotyczyła dlaczego oceany są słone :P
widzu - 2019-03-25, 12:06

Nie, skąd ten pomysł?
SlownikOrtograficzny - 2019-03-25, 21:09

Lilith napisał/a:
Dowiedziała się, że płetwale podczas ruchańska wytryskują 2 litry spermy


i ludzie się w tym kompiom, obrzydliwe
moaj stopa już nigdy nie postanie w oceanie

Nadir - 2019-03-25, 21:21

Ryby srajo w wodzie.
Davos - 2019-03-25, 22:56

Lilith napisał/a:
Koleżanka oglądała niegdyś przyrodniczy o płetwalach błękitnych. Dowiedziała się, że płetwale podczas ruchańska wytryskują 2 litry spermy. I naszła rozkmina... czy samice pletwali to połykają?




Lilith - 2019-03-25, 23:04

Tak wiem, jak to brzmi. Ale człowiek na spiciu ma naprawdę przeróżne teorie ;)
widzu - 2019-03-25, 23:26

Wieloryby nie uprawiają seksu dla przyjemności, więc jakakolwiek interakcja płciowa różna od chęci zapłodnienia nie ma u nich miejsca.
Lilith - 2019-03-25, 23:32

widzu napisał/a:
Wieloryby nie uprawiają seksu dla przyjemności

Gdzieś przeczytałam, że przyjemność z seksu czerpią tylko ludzie, ale nie wiem, ile w tym prawdy.

Nadir - 2019-03-26, 00:00

Lilith, nope. Chociażby takie szympansy karłowate, przynajmniej tak twierdzi wujek Google i ciocia Wikipedia.
"Kopulacja odgrywa istotną rolę w stadzie bonobo. Stosunki kopulacyjne są używane do powitań, rozwiązywania konfliktów i pokonfliktowego „godzenia się”, a także jako przywilej udzielany przez samice w zamian za pożywienie. Bonobo są jedynymi poza człowiekiem przedstawicielami naczelnych, u których zaobserwowano pocałunki językowe, spółkowanie pochwowe w pozycji twarzą w twarz, ocieractwo genitalne pomiędzy dwoma samcami."

Antybristler - 2019-03-26, 00:02

Ale zboczuszki :D

[ Dodano: 2019-03-26, 00:02 ]
#rudapw

Lilith - 2019-03-26, 00:24

Nadir, o proszę. Człowiek codziennie uczy się nowych rzeczy :D
Całkiem_Dobry_Chłop - 2019-03-26, 00:36

Nadir napisał/a:
Lilith, nope. Chociażby takie szympansy karłowate, przynajmniej tak twierdzi wujek Google i ciocia Wikipedia.
"Kopulacja odgrywa istotną rolę w stadzie bonobo. Stosunki kopulacyjne są używane do powitań, rozwiązywania konfliktów i pokonfliktowego „godzenia się”, a także jako przywilej udzielany przez samice w zamian za pożywienie.


Seks na zgode i dziwkarstwo. Normalnie jak ludzie :roll:

icywind - 2019-03-26, 07:47

Lilith napisał/a:
widzu napisał/a:
Wieloryby nie uprawiają seksu dla przyjemności

Gdzieś przeczytałam, że przyjemność z seksu czerpią tylko ludzie, ale nie wiem, ile w tym prawdy.

Chyba w gościu niedzielnym

widzu - 2019-03-26, 10:07

Lilith napisał/a:
widzu napisał/a:
Wieloryby nie uprawiają seksu dla przyjemności

Gdzieś przeczytałam, że przyjemność z seksu czerpią tylko ludzie, ale nie wiem, ile w tym prawdy.


Wydaje mi się że delfiny też.

krojechleb - 2019-03-26, 10:30

chyba o bonobo właśnie (albo może o jakiś podobnych) oglądałem raz na nat geo i mówili że tam się ruchają wszyscy ze wszystkimi niezależnie od płci, wieku, pokrewieństwa. Z resztą wcale bym się nie zdziwił jakby wszystkie małpy dla przyjemności się ruchały. O delfinach też słyszałem że uprawiają dla przyjemności.
Mormegil - 2019-03-26, 15:40

krojechleb napisał/a:
chyba o bonobo właśnie (albo może o jakiś podobnych) oglądałem raz na nat geo i mówili że tam się ruchają wszyscy ze wszystkimi niezależnie od płci, wieku, pokrewieństwa. Z resztą wcale bym się nie zdziwił jakby wszystkie małpy dla przyjemności się ruchały. O delfinach też słyszałem że uprawiają dla przyjemności.


akurat chyba widziałem to samo
taki ranking ruchaczy zwierzęcych, jak skakałem po kanałach to trafiłem na trzecie miejsce (lwy) i zostałem do końca xd
na pierwszym te małpy właśnie były

widzu - 2019-03-26, 23:03

Trafiłem dzisiaj na coś takiego.

Książę Harry ożenił się z Amerykanką. Jeśli któreś z ich dzieci urodzi się na terytorium USA i bodajże będzie mieszkało tam 14 lat to będzie pełnoprawnym obywatelem Amerykańskim.

Jeżeli dziecko to w przyszłości wystartuje w wyborach prezydenckich i wygra i w czasie sprawowania urzędu zostanie na skutek nieprzewidzianego zbiegu okoliczności wybrany na króla Wielkiej Brytanii (wciąż miałby do tego prawo) to technicznie włącza to Stany Zjednoczone w Brytyjską Wspólnotę Narodów, gdyż głową tego państwa będzie aktualnie panujący król Wspólnoty.

Love178 - 2019-03-27, 08:24

Nie trzeba mieć amerykańskiego rodzica żeby mieć obywatelstwo, więc William i Kate potencjalnie mają takie same szanse (choć musieliby pewnie zostawić dziecko u rodziny Meghan :P :P )
widzu - 2019-03-27, 09:20

Cytat:
Nie trzeba mieć amerykańskiego rodzica żeby mieć obywatelstwo


Nie trzeba, ale tak jest łatwiej



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group