To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Rozkminy

widzu - 2014-01-03, 17:07

Zaknafein napisał/a:
W jakim języku myślą głuchoniemi? :|


Może w tym, w jakim czytają książki, napisy w filmach lub teksty w Internecie? :slownik:

Thar - 2014-01-03, 17:24

Barbra napisał/a:
ja kiedyś słyszałam że w japonii bardzo niekulturalnie jest jak coś zostawisz na talerzu, trzeba wszystko zjeść


Ale za to całego urlopu nigdy wykorzystać nie mogą. Podobno jest to oznaka lenistwa i ucieczki od pracy

Love178 - 2014-01-03, 20:26

Cytat:
Ale za to całego urlopu nigdy wykorzystać nie mogą. Podobno jest to oznaka lenistwa i ucieczki od pracy

To bardziej oni się boją, że tak szef o nich pomyśli. W ich modelu przedsiębiorstwa awans dostaje się za długość pracy, nie za wydajność, więc spędzają 12 godzin dziennie w pracy nic nie robiąc. Często firmy obowiązkowo ich wysyłają na tydzień wakacji gdzieś w tropiki, żeby sobie prestiż firmy poprawić, a oni tam ,,cierpią", bo nie wiedzą za bardzo co mogą poza pracą robić :p

monjiczq - 2014-01-03, 20:51

o rany, wyprowadzam się tam
Love178 - 2014-01-03, 21:41

Zastanawiam się teraz czy by nie założyć tematu o nazwie ,,zapytaj Love", gdzie obalałabym mity na temat Japonii.

Wiesz co, Europejczycy, którzy pracują w firmie z takim systemem nie chwalą go w ogóle. Szybko gaśnie zapał i nie dostajesz do roboty nic konkretnego :p

Adijos - 2014-01-03, 21:47

love178 napisał/a:
Zastanawiam się teraz czy by nie założyć tematu o nazwie ,,zapytaj Love", gdzie obalałabym mity na temat Japonii.

Zakładaj! Popytam! Mam kilka! Ask.fm! Zapytaj Love!
http://ask.fm/ZapytajLove :-D

monjiczq - 2014-01-03, 21:50

lubie robić nic konkretnego 8)
Davos - 2014-01-03, 21:56

love178 napisał/a:
Często firmy obowiązkowo ich wysyłają na tydzień wakacji gdzieś w tropiki, żeby sobie prestiż firmy poprawić, a oni tam ,,cierpią", bo nie wiedzą za bardzo co mogą poza pracą robić :p


Jak to co robić? Zdjęcia :D Widział ktoś kiedyś japońskiego turystę bez aparatu? :)

Love178 - 2014-01-03, 22:02

Davos napisał/a:
Widział ktoś kiedyś japońskiego turystę bez aparatu? :)

To oni ich nie mają wrośniętych?
Mój nauczyciel przyjechał do Polski po rocznej nieobecności, mimo tego iż parę lat tu mieszkał musiał na nowo, wszystko poobfotografować. Nawet nie wspomnę, że wszyscy wiedzieli jaki aparat ma, bo się pój roku na fejsie nowym chwalił :p
A 10~15 lat temu jak pojechał do Francji, postanowił zrobić czemuś zdjęcie telefonem, to wyciągnął, cyknął i nagle zauważył, że obok niego stało male dziecko i gapiło się tak-> OoO. U nas wtedy jeszcze nie dało się za bardzo robić zdjęć telefonem, ale na japońskich dało się już nawet oglądać telewizję :p

^AdijoS^ napisał/a:
Zakładaj! Popytam! Mam kilka! Ask.fm! Zapytaj Love!
http://ask.fm/ZapytajLove :-D

Czekaj, jeżeli Ty to założyłeś, to ja mogę tylko zadawać pytania, nie odpowiadać. Nie ogarniam x.x

Adijos - 2014-01-03, 22:07

love178 napisał/a:

^AdijoS^ napisał/a:
Zakładaj! Popytam! Mam kilka! Ask.fm! Zapytaj Love!
http://ask.fm/ZapytajLove :-D

Czekaj, jeżeli Ty to założyłeś, to ja mogę tylko zadawać pytania, nie odpowiadać. Nie ogarniam x.x

Nie, nie założyłem. Tak po prostu wpisałem nazwę usera i wyskoczyło. :-D

Love178 - 2014-01-03, 22:37

Założyłam, ale temat na forum http://www.mistrzowie-for...vt582.htm#20511
ZSK - 2014-01-10, 18:29

Wczoraj do mnie dotarło, że jeśli kiedykolwiek byśmy się spotkali to musielibyśmy się do siebie zwracać po nickach żeby dobrze skojarzyć kto jest kim :D Niby nic ale gdyby ktoś mi się przedstawił z imienia i nazwiska nie wiedziałbym kim jest :D Pół biedy jeśli ktoś ma nicku typu Jankiel czy Bartek ale np. ja to bym miał przesrane :D
Adijos - 2014-01-10, 18:32

Podchodzisz do kogoś: "Zróbmy Sobie Kupę" i idziecie na herbatki. Taka moja teoria.
qtasiorro - 2014-01-10, 18:32

E tam. Są gorsi :)
Love178 - 2014-01-10, 18:32

ZróbmySobieKupę napisał/a:
ja to bym miał przesrane :D

Pewnie wołalibyśmy coś w stylu "kupka", bo pełny nick za długi, a skrót niewygodny do wymawiania :P

Adijos - 2014-01-10, 18:33

love178 napisał/a:
ZróbmySobieKupę napisał/a:
ja to bym miał przesrane :D

Pewnie wołalibyśmy coś w stylu "kupka", bo pełny nick za długi, a skrót niewygodny do wymawiania :P

Co jest trudnego w zeteska

Love178 - 2014-01-10, 18:36

^AdijoS^ napisał/a:
Co jest trudnego w zeteska

Że nie brzmi po ludzku :P
Na "a" się kończą imiona żeńskie, jak Kuba.

Zaknafein - 2014-01-10, 18:38

love178 napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
Co jest trudnego w zeteska

Że nie brzmi po ludzku :P
Na "a" się kończą imiona żeńskie, jak Kuba.


Nie dość, że podobno wyglądam jak aktorka/piosenkarka lub Azjata to mam do tego żeńskie imię : O
Chyba doznam zaburzenia osobowości

Antybristler - 2014-01-10, 18:38

Ja mam temat do rozkminy.

Dlaczego pszczoły w bajkach mają ubarwienie osy? Nigdy tego nie rozumiałem.

Sharvari - 2014-01-10, 18:45

Zaknafein napisał/a:
love178 napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
Co jest trudnego w zeteska

Że nie brzmi po ludzku :P
Na "a" się kończą imiona żeńskie, jak Kuba.


Nie dość, że podobno wyglądam jak aktorka/piosenkarka lub Azjata to mam do tego żeńskie imię : O
Chyba doznam zaburzenia osobowości

przeżywasz siostra.

ej, ja od 20 lat nie odróżniam osy od pszczoły. :/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group