To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Rozkminy

L - a - 2017-02-06, 10:22

Zaknafein napisał/a:
ej
gdybyście mogli to zmienilibyście jakoś swoją orientację?

np z bi na hetero, homo na bi, bi na homo bi na hetero, homo na hetero itd itp?

[ Added: 2017-02-06, 00:05 ]
bo ja tak

Bi, homo, hetero? To już jest passe.

Orientacje seksualne, wersja ze wszystkimi DLC:


Dead_Laugh - 2017-02-06, 10:30

Z cyklu: rozkminy za dzieciucha

Kiedyś myślałem o dwóch rzeczach dotyczących kościoła:

1. Co mszę powtarzało się ciągle te same słowa. Więc jako mały Śmieszek wywnioskowałem, że Kościół musi być jakąś złą organizacją, która hipnotyzuje ludzi. Wywnioskowałem też, że to musi być przez te piosenki. Więc ich po prosty nie śpiewałem. Ogółem jak na ironię inne wartości przyjąłem niż te które próbowała mi rodzina przekazać.

2. Trochę mniej z Kościołem związane ale... Wychowywałem się w katolickim otoczeniu. "Kumple" byli aż czasami za bardzo religijni. Ja się tym tak nie przejmowałem. Miałem w dupie wiarę. I dzisiaj jak patrzę to wyszło mi to najlepiej. Oni do zawodówek musieli czmychać, niektórzy mają bachory.

ChodnikowyWilk - 2017-02-06, 10:33

Dead_Laugh napisał/a:
Oni do zawodówek musieli czmychać, niektórzy mają bachory.


No ale co to ma wspólnego z wiarą? :P

Dead_Laugh - 2017-02-06, 10:36

Nic. Prawda jest taka, że pisząc 2 punkt zapomniałem co miałem napisać xD

Ale odpowiem, że niby tacy kurwa religijni a bachory już są. Uczyć się im też nie chciało.

widzu - 2017-02-06, 10:36

ChodnikowyWilk napisał/a:
Dead_Laugh napisał/a:
Oni do zawodówek musieli czmychać, niektórzy mają bachory.


No ale co to ma wspólnego z wiarą? :P


Egzakli.

Spierdolenie umysłowe to rzecz niezależna od wyznania.

L - a - 2017-02-06, 10:47

Dead_Laugh napisał/a:
Ale odpowiem, że niby tacy kurwa religijni a bachory już są.

Czemu interesujesz się cudzymi dziećmi? :??:

Dead_Laugh - 2017-02-06, 11:04

Bo je zjadam nocami.
L - a - 2017-02-06, 11:20

No, to dużo sensowniejszy powód niż bóldupienie, bo ktoś się rozmnożył bez twojego pozwolenia.
Dead_Laugh - 2017-02-06, 11:26

W tak młodym wieku. Pewnie. Ok. Niech namnożą sobie hordy bachorów. Przynajmniej będą mieli z kogo Twierdzę zrobić.

Astrologowie ogłaszają erę plagi. Populacja jednostek Twierdzy zwiększa się.

Davos - 2017-02-06, 11:50

Zaknafein napisał/a:


wracając do seksualności. zajebiscie było by być bi, bo bedac hetero to co nas powstrzymuje przed robieniem czegoś z tą samą płcią to to ze czujemy się jakoś źle na samą myśl o tym, ale nei jest tak zeby ktos hetero nie widzial ze ktos tej samej plci jest w chuj atrakcyjny co nie, wiec bedac bi nie byloby tych zjebanych zahamowań i moznaby się dać hedonistycznym zapędom


Ale czemu ograniczać się tylko do orientacji seksualnej? Pomyśl jak fajnie mógłby mieć biseksualny pedofil-zoofil-nekrofil. Ile możliwości i potencjalnych targetów! Taki ktoś nie musiałby się oglądać na płeć, wiek, gatunek... no na nic. Może z wyjątkiem policji.

[ Dodano: 2017-02-06, 11:52 ]
Jak w reklamie Njumobile: Ograniczenia i limity nie interesują mnie!

JankielKindybalista85 - 2017-02-06, 13:44

Davos napisał/a:
Jak w reklamie Njumobile: Ograniczenia i limity nie interesują mnie!

I dlatego Śmieszek zjada cudze dzieci: po prostu nie uznaje stereotypowego ograniczania się do ich gwałcenia.

Lilith - 2017-02-06, 14:36

Przypomniał mi się taki słaby suchar, zasłyszany dobre kilka lat temu:
-Czym się różni kanapka od martwego płodu?
-Kanapki nikt nie rucha przed zjedzeniem.

Ba dum tss
:troll:

Love178 - 2017-02-06, 16:09

widzu napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
Dead_Laugh napisał/a:
Oni do zawodówek musieli czmychać, niektórzy mają bachory.


No ale co to ma wspólnego z wiarą? :P


Egzakli.

Spierdolenie umysłowe to rzecz niezależna od wyznania.

A nie niezależna od posiadania dzieci? xDDDDDDDDD

widzu - 2017-02-06, 16:19

Love178 napisał/a:
widzu napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
Dead_Laugh napisał/a:
Oni do zawodówek musieli czmychać, niektórzy mają bachory.


No ale co to ma wspólnego z wiarą? :P


Egzakli.

Spierdolenie umysłowe to rzecz niezależna od wyznania.

A nie niezależna od posiadania dzieci? xDDDDDDDDD


Nie myl posiadania dzieci z posiadaniem dzieci w wieku 15 lat.

L - a - 2017-02-06, 16:26

Love178 napisał/a:
A nie niezależna od posiadania dzieci? xDDDDDDDDD

Dzieci się nie "posiada" tylko "ma". Posiadać można wartościowy przedmiot materialny.

Love178 - 2017-02-06, 16:38

L - a napisał/a:
Love178 napisał/a:
A nie niezależna od posiadania dzieci? xDDDDDDDDD

Dzieci się nie "posiada" tylko "ma". Posiadać można wartościowy przedmiot materialny.

Animozje języka polskiego - nikt nie używa w takim zdaniu "mania", bo to nienaturalnie brzmi.

Widzu - wypadki chodzą po ludziach, może i wiara katolicka nie propaguje posiadania dzieci w wieku 15 lat (DL ma chyba w tym roku 18, więc nie wiem czy nie zagalopowałeś...), ale demonizuje zabezpieczenia i edukację seksualną, więc kto wie, czy to nie w tym tkwi problem. Również i są ludzie, którzy chcą mieć pociechy (o patrz Liz, tu pasuje) w tym wieku, choć obecnie to już rzadkość.

Dead_Laugh - 2017-02-06, 17:35

Love178 napisał/a:
L - a napisał/a:
Love178 napisał/a:
A nie niezależna od posiadania dzieci? xDDDDDDDDD

Dzieci się nie "posiada" tylko "ma". Posiadać można wartościowy przedmiot materialny.

Animozje języka polskiego - nikt nie używa w takim zdaniu "mania", bo to nienaturalnie brzmi.

Widzu - wypadki chodzą po ludziach, może i wiara katolicka nie propaguje posiadania dzieci w wieku 15 lat (DL ma chyba w tym roku 18, więc nie wiem czy nie zagalopowałeś...), ale demonizuje zabezpieczenia i edukację seksualną, więc kto wie, czy to nie w tym tkwi problem. Również i są ludzie, którzy chcą mieć pociechy (o patrz Liz, tu pasuje) w tym wieku, choć obecnie to już rzadkość.


Egzakli o to mi chodziło. Tylko zgubiłem myśl podczas pisania.

[ Dodano: 2017-02-06, 17:51 ]
Poza tym jeżu, ma ryjek... Mieć dziecko w wieku 18 lat. Jak bardzo trzeba nienawidzić życia aby coś takiego robić

ChodnikowyWilk - 2017-02-06, 22:53

Dla niektórych osób to sens życia, wychować potomstwo. "Mama na pełny etat"
Lilith - 2017-02-07, 00:40

Śmieszek napisał/a:
Mieć dziecko w wieku 18 lat. Jak bardzo trzeba nienawidzić życia aby coś takiego robić

No cóż, każdy postępuje jak chce.
Posiadanie dziecka w tym wieku w większości przypadków jest po prostu wpadką.
Jak na mój gust to jest mocne ukrócenie sobie młodości. Znam kilka takich młodych matek. Przeważnie były to Karyny-impreziary *no wiadomo, mam 15 lat, jestem taka dorosła, bo wracam do domu najeeebana*. A mnie tam takich nie szkoda, mogły się przynajmniej zabezpieczać. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że w tylu przypadkach antykoncepcja zawiodła.

Wilku napisał/a:
Dla niektórych osób to sens życia, wychować potomstwo. "Mama na pełny etat"

Aghhhh... Nie ma nic gorszego niż madki, których największym życiowym osiągnięciem jest urodzenie dziecka i straszne obnoszenie się z tym w Internecie. Ile ja musiałam wyłączyć obserwacji postów tych madek, bo co rusz obrazki typu: "Urodziłaś dziecko, niech inne przed Tobą klękają, jesteś niezniszczalna..."
Ja pierdolę.

Davos - 2017-02-07, 01:12

A najgorsze, że większość z tych matek to kiedyś były normalne dziewczyny, z którymi się fajnie rozmawiało na co dzień i w ogóle wydawały się bardzo ogarniętymi osobami. A potem wchodzisz po latach na profil takiej dawnej znajomej, a tu milion zdjęć gówniaka :|


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group