To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Rozkminy

Jemszyszki - 2013-11-18, 12:04

Oliwka jest warzywem czy owocem?
Jeśli dwie jedynki mieszczą się w dwójce. To ile zer mieści się w jedynce?

Lubie grzyby. Chyba ze są na mojej stopie albo w łazience. Wtedy nie.

Samara - 2013-11-18, 12:08

2. nieskończenie wiele :-D
AnswersMaster - 2013-11-18, 12:34

Jemszyszki napisał/a:
Jeśli dwie jedynki mieszczą się w dwójce. To ile zer mieści się w jedynce?

zero

JankielKindybalista85 - 2013-11-18, 19:09

Cały temat o tym jak to nikt nie lubi GRZYBÓW ale jak przeczytałem wszystkie posty to odniosłem wrażenie, że każdy tu lubi GRZYBKI! :D
Davos - 2013-11-18, 20:10

Ja bardziej lubię zbierać niż jeść grzyby, a jeśli jem to pieczarki na pizzy, kurki w jajecznicy, a raz mniej więcej raz na rok w postaci grzybowej ;) Grzybków halucynogennych nie próbowałem ;)

A propos rozkmin: zawsze mnie zastanawiało jak miała na imię Mama Muminka zanim urodziła Muminka?

monjiczq - 2013-11-18, 20:11

może Muminka?
RudaMaupa - 2013-11-18, 20:13

A mnie, co Buka jadła, skoro wszystko, czego dotknęła, zamarzało. No i jak się ruszała, bo jej ta fioletowa kiecka zawsze falowała.

Co do pytania Davosa zawsze podobała mi się wersja, że Renata.

Davos - 2013-11-18, 20:25

Renata? Kto wie :) A może Hermenegilda? Wtedy by mnie nie dziwiło, że woli być nazywana Mamą Muminka :)

A kontynuując wątek bajek: dlaczego Kaczor Donald wychodząc spod prysznica jest owinięty w ręcznik, skoro i tak nie nosi spodni i bielizny?

RudaMaupa - 2013-11-18, 20:27

Żeby się nie przeziębić :-D

Bunus - strój Kaczora Donalda:
http://fc07.deviantart.ne..._by_Chazzam.jpg

AnswersMaster - 2013-11-18, 20:38

A ja uwielbiam grzyby, szczególnie usmażone jak kotlety i te marynowane, ale według mnie grzyby najlepiej wyglądają w kobiecych dłoniach.

A, żeby nie offtopować, zastanawia mnie czy z niedbałości można gdzieś, na czymś..na kimś, można wyhodować grzyba, który nada się do zjedzenia. I czy w ogóle istnieje coś takiego jak farmy grzybów, gdzie się je jakoś specjalnie hoduje, żeby wyrosły? Ciekawi mnie czy wszystkie grzyby w sklepach biorą się z ciężkiej pracy grzybiarzy, czy są tez inne sposoby na ich hodowanie?

qtasiorro - 2013-11-18, 20:43

AnswersMaster napisał/a:
I czy w ogóle istnieje coś takiego jak farmy grzybów, gdzie się je jakoś specjalnie hoduje, żeby wyrosły?


http://www.youtube.com/watch?v=jPv0VJEyh6E

Chyba można jeszcze hodować boczniaki, a pewnie i różne inne.

Barbra - 2013-11-18, 20:44

AnswersMaster napisał/a:
według mnie grzyby najlepiej wyglądają w kobiecych dłoniach.


te usmażone jak kotlety?

AnswersMaster - 2013-11-18, 20:54

Barbra napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:
według mnie grzyby najlepiej wyglądają w kobiecych dłoniach.


te usmażone jak kotlety?

nie, te których się nie wyrywa, ale props za chwytanie za słówka ;D

[ Dodano: 2013-11-18, 20:56 ]
qtasiorro napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:
I czy w ogóle istnieje coś takiego jak farmy grzybów, gdzie się je jakoś specjalnie hoduje, żeby wyrosły?


http://www.youtube.com/watch?v=jPv0VJEyh6E

Chyba można jeszcze hodować boczniaki, a pewnie i różne inne.

Wow a chciałem dopisać ..."oprócz pieczarek?" no ale piszesz, że inne też się da, ok.

Barbra - 2013-11-18, 21:01

chciałam wywołać ból wyobrażeniem o smażeniu GRZYBA (hehe) na gorącym tłuszczu hehehehehe
Sharvari - 2014-01-02, 22:04

czy latanie jest nadprzyrodzoną mocą? no bo mimo wszystko jest to naturalna zdolność, tylko my jej nie mamy. tak samo "super szybkość" czy strzelanie oczami. więc co jest nadprzyrodzoną mocą? coś, co nie występuje w przyrodzie, czy coś czego matka natura nam nie dała?
SlownikOrtograficzny - 2014-01-02, 22:30

Sharvari napisał/a:
więc co jest nadprzyrodzoną mocą?

Telekineza albo bycie mną. Niestety tego pierwszego nie mam, a z tym drugim na szczęście się urodziłem. :]

Zaknafein - 2014-01-03, 01:13

W jakim języku myślą głuchoniemi? :|
ZSK - 2014-01-03, 01:21

Shar: To i to chyba.
Sir (tu biję pokłon) Zak: i to jest chyba ten fenomen mózgu, że można myśleć samymi odczuciami, uczuciami, zresztą pewnie jakiś głuchoniemy to tłumaczył gdzieś na YT :P

Barbra - 2014-01-03, 02:25

Sharvari napisał/a:
w Japonii jest tyle fajnie, że każdy składnik jest na innym talerzyku/w miseczce i można samemu brać co się chce i ile się chce, a nie potem wybrzydzać i wybierać to czego się nie lubi :D


ja kiedyś słyszałam że w japonii bardzo niekulturalnie jest jak coś zostawisz na talerzu, trzeba wszystko zjeść

bardzo chciałabym się załapać na taki wyjazd to japonii ze studiów (wiem że nie mam szans ;( ) ale właśnie najbardziej się boję że będę gdzieś coś jeść i mi dadzą sushi którego nie cierpię a będę musiała wszystko zjeść z grzeczności ;p

(wiem że odkopuję temat ale przypadkowo na niego wpadłam i czytałam cały od początku i jakoś zwróciło to moją uwagę ;p)

[ Dodano: 2014-01-03, 02:26 ]
lol jednak w sumie nie odkopałam go :D no ale czytałam stare posty więc to mogło wyglądać dziwnie więc się tłumaczę :D

Love178 - 2014-01-03, 03:29

Cytat:
ja kiedyś słyszałam że w japonii bardzo niekulturalnie jest jak coś zostawisz na talerzu, trzeba wszystko zjeść

Oj tam oj tam, w Polsce też nieładnie :p



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group