To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Zapytaj usera - Zapytaj Wojtka

V - r - 2015-04-12, 15:27

Uwaga, według Wojtka interesowanie się Japonią jest równoznaczne z waleniem kozy. Nie mam więcej pytań.
WojtekVanHelsing - 2015-04-12, 15:29

Ja tym przykładem, zmasakrowałem zasade "O gustach sie nie dyskutuje" tylko.
Mackers - 2015-04-12, 15:29

Błąd. Według Wojtka interesowanie się Japonią jest gorsze.

[ Dodano: 2015-04-12, 15:29 ]
Nie tylko tym przykładem zmasakrowałeś sobie resztkę szacunku. ;)

JankielKindybalista85 - 2015-04-12, 15:36

To ja myslałem, że to ja mam na forum największą kosę na Japonię ale dla mnie Japonia jest zdecydowanie ciekawsza od walenia kozy. Prosze proszę. I tak Wojtku, tez bym wtedy powiedział, ze o gustach się nie dyskutuje. Jeśli koza kocha tego menela to nie będe potępiał ich dążenia do szczęścia. A jeśli go nie kocha i to gwałt to wtedy gust traci znaczenia, nieprawdaż?
Ascara - 2015-04-12, 15:38

V - r napisał/a:
Barbra napisał/a:
tematy "zapytaj" to zawsze offtop


Dlatego powinny być w Grach i zabawach, poza "Zapytaj Love" i "Zapytaj Ascarę".


Wojtusiowy też miał byż z założenia poważny, niestety w przeciwieństwie do nas, Wojtek nie umie utrzymać u siebie porządku. ^^

Mistress9 - 2015-04-12, 15:38

WojtekVanHelsing napisał/a:
Mistress9 napisał/a:
Wojtek, co wczoraj robiłeś?


Wstalem, poszlem na komp, wlazlem na mistrzow, pokomentowałem, ogladalem sobie vlogi w internecie, zwalilem konia, poszlem zjesc, zwalilem konia, przyszlem na komp, wlazlem na forum, zwalilem konia, marzylem sobie jakbym tu mogl zajebać kilka osób, zwalilem konia, obejrzalem sobie ferdka, zwalilem konia, ogladalem wyklad JKM, zwalilem konia, poszlem spac.


Wojtek! Poszedłem. przyszedłem, wszedłem.

Ciekawy dzień :git:

Całkiem_Dobry_Chłop - 2015-04-12, 15:41

JankielKindybalista85 napisał/a:
To ja myslałem, że to ja mam na forum największą kosę na Japonię ale dla mnie Japonia jest zdecydowanie ciekawsza od walenia kozy. Prosze proszę. I tak Wojtku, tez bym wtedy powiedział, ze o gustach się nie dyskutuje. Jeśli koza kocha tego menela to nie będe potępiał ich dążenia do szczęścia. A jeśli go nie kocha i to gwałt to wtedy gust traci znaczenia, nieprawdaż?

NICE ONE KUrWA :haha:

WojtekVanHelsing - 2015-04-12, 16:03

Mackers, Niczego od Ciebie i od żadnej osoby tutaj nie chce, oprócz mistress i rudej no i moze paru jednostek mam was wszystkich gdzieś, mozecie mnei kochac, mozecie mnie nienawidzic, mnie to obojetne. Moze oprocz mistes i rudej odczuwam pewna sympatie do zakryfajena, do widzu... do ascary... ale tak mo jstosunek do was jest taki sam jak wasz do mnie.

JankielKindybalista85, Zoofilia moze byc dla kogoś fajna, ludzie maja rozne problemy, natomiast japonai to bylo, jest i bedzie g*wno.

[ Dodano: 2015-04-12, 16:03 ]
Mistress9, Dzien jak codzien powiedziałbym..

P.S. NIe jestem jeszcze Cesarzem, nie bede sie wysłąwiał.

Ascara - 2015-04-12, 16:20

WojtekVanHelsing napisał/a:
do ascary...


:funfunfun:

<3

Marcin55522 - 2015-04-12, 16:20

Wojtuś, lubisz mnie?
WojtekVanHelsing - 2015-04-12, 16:28

Marcin55522, no
macbed - 2015-04-12, 16:50


Jeszcze angielskim szpanuje
A mnieee?

Ascara - 2015-04-12, 16:53

O kurde, dlaczego ja dałam śmiejącą się emotkę? o.O
Miało być to: :funfunfun:
<3

Marcin55522 - 2015-04-12, 17:05

macbed napisał/a:
Jeszcze angielskim szpanuje


:fuckyou: :PP

Mistress9 - 2015-04-12, 17:29

macbed napisał/a:

Jeszcze angielskim szpanuje
A mnieee?



:haha: :piwo:

WojtekVanHelsing - 2015-04-12, 18:18

macbed, nie znam Cię.
Mors - 2015-04-18, 16:54

Wojtek, gdybyś żył w czasie wojny secesyjnej w Ameryce kogo byś poparł? Unię czy Konfederację?
WojtekVanHelsing - 2015-04-18, 17:01

Konfederacje z cała pewnoscia.

Byla ona bardiej liberalna i zakladala, ze USA to panstwo którego rząd federalny ma zajmowac sie ochrona granic i polityka zagraniczna, natomiast Unia chciala wiekszej centralizacji.

na dodatek brutalnie obrabowano plantatorow z niewilnikow, rząd USA mial obowiazek wyplacic kazdemu plantatorowi odszkodowanie za każdego niewolnika a tego nie zrobil.

Oczywiscie popieralbym Konfederacje.

Mors - 2015-04-18, 17:27

A kogo byś poparł w Wojnach Napoleońskich? I w wojnie trzydziestoletniej?
WojtekVanHelsing - 2015-04-18, 19:03

W wojnach Napolenskich poparłbym koalicje antynapoleosnkie.

Napoleon dymał Polaków i nie dal im prawdziwej Polski, to juz Car Aleksander dał nam lepszą Polske... No lepsza pod wzgledem gospodarczym itd. militarnie to wiadomo, Ksiestwo Warszawskie bylo potezne, gdyby Krolestwo Polskie taka mialo armie to pewnie powstanie listopadowe by sie udalo (a i tak zostalo przegrane o wlos)

Napoleon to lewicowiec niszczacy Europy, nie moglbym go poprzec.

_________________


W wojnie trzydziestoletniej poparłbym katolików, tak sie dziwnie zlozylo, że do wiekszosci krajow w koalicji katolickiej nic nie mam, natomiast nie lubie wiekszosci w lidze protestanckiej :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group