To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sprawy związane z forum - Skargi, zażalenia, reklamacje.

icywind - 2020-04-09, 18:59

RudaMaupa napisał/a:
Nie rozpuścisz struktur ego, póki nie przestaniesz walczyć z lukami w regulaminie. Regulamin jest strukturą ego, którą umacniasz, miast rozpuszczać. :troll:

Regulamin jest tylko iluzją i nie egzystuje w wymiarze rzeczywistości

RudaMaupa - 2020-04-09, 19:24

Walczysz z iluzją. Wsłuchaj się w wibracje ego.
Mackers - 2020-04-09, 19:58


bruh

Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-04-09, 20:01

Mackers - prawdopodobnie jedyny użytkownik, który postanowił wydrukować sobie regulamin forum. :troll:
icywind - 2020-04-09, 20:10

Mackers napisał/a:
Obrazek
bruh

Co to ma dowodzić? :|

Mackers - 2020-04-09, 20:11

Daj mi się nacieszyć nową drukarką :I
RudaMaupa - 2020-04-09, 20:11

Mackers, jeśli teraz nie będziesz się odwoływał do regulaminu poprzez skany odpowiednich podpunktów, to będę bardzo zawiedziona :haha:
macbed - 2020-04-09, 20:14

jak widzę nikogo nie obchodzi że administrator zdjął sobie zasłużonego warna

no popatrz a jednak nie

RudaMaupa - 2020-04-09, 20:17

macbed napisał/a:
jak widzę nikogo nie obchodzi że administrator zdjął sobie zasłużonego warna


Czy założyciela można odsunąć od tworu założenia? No trochę mnie intryguje ten warn, ale z drugiej strony nie widzę Bartka jako forumowego Petru :haha:

Czekam na wypowiedź samego zainteresowanego. :-D

macbed - 2020-04-09, 20:19

nawet bym się śmiał gdyby takie zachowania nie były notoryczne, jak już karać to każdego po równo :|
RudaMaupa - 2020-04-09, 20:21

macbed napisał/a:
nawet bym się śmiał gdyby takie zachowania nie były notoryczne, jak już karać to każdego po równo :|

A to tego nie wiedziałam... :wstyd:

Bartku, jak możesz! :dont:

macbed - 2020-04-09, 20:24

łeee łeee administracja zua użytkownicy zaszczuci
ChodnikowyWilk - 2020-04-09, 20:38

Kto wy? Bo z tego co widziałem to widzu się zajmował wiec odnies się do widza, tak samo do ostow Bartka odnoś się do bartka. Nie jestesmy szescioraczkami syjamskimi, działamy głównie pojedynczo z drobnymi sprawami bez pisania stu postów w piwnicy
macbed - 2020-04-09, 20:51

tu były płacze spowodowane chujowym dniem
ChodnikowyWilk - 2020-04-09, 20:56

Co do Bartka no to będzie miał osta wiadomo :p
widzu - 2020-04-09, 20:57

macbed napisał/a:
przykład nawet i z dzisiaj, trzy osoby prosiły o usunięcie znacznika płci, dwóm usunięto, jednej nie
takie działanie sprawia wam satysfakcję czy co? pytam bo serio nie rozumiem


Rozmawiałem z icym na SB o tym usuwaniu i na nim to testowałem, więc on ma zdjęty.
Potem napisałem że jak ktoś chce żeby mu usunąć to niech napisze do mnie PW. CDC napisał PW i mu zdjąłem. Trzecia osoba się do mnie nie odezwała i nawet nie wiem o kogo chodzi. Także nie ma tu nadużywania władzy, a zwykłe zaniedbanie i to z winy osoby, która powinna to pilnować bo to w jej interesie.


macbed napisał/a:
jak widzę nikogo nie obchodzi że administrator zdjął sobie zasłużonego warna


Tu jest większy problem, bo bartek nie zdjął sobie osta, tylko go nie dostał. I niestety dostać nie może, bo jako osoba zakładająca stronę ma jakieś dodatkowe przywileje. Powiem więcej, na przestrzeni lat bartek sam sobie próbował je ograniczać, na przykład przez próbę zdjęcia sobie rangi admina, ale niestety Przemo na to nie pozwala. Także nie przeskoczysz. ¯\_(ツ)_/¯

[ Dodano: 2020-04-09, 20:58 ]
No chyba że czerwoni mogą mu dać tego osta, ale nie sądzę.

macbed - 2020-04-09, 20:59

ChodnikowyWilk, widzu, dzięki za odpowiedź, jak się pewnie domyśliliście jestem w kiepskim humorze i marudzę, przepraszam, tym razem na serio
ChodnikowyWilk - 2020-04-09, 21:01

Luzik, nie przejmuj się, podyskutować ostrzej tez można :)
macbed - 2020-04-09, 21:02

widzu napisał/a:
Rozmawiałem z icym na SB o tym usuwaniu i na nim to testowałem, więc on ma zdjęty.
Potem napisałem że jak ktoś chce żeby mu usunąć to niech napisze do mnie PW. CDC napisał PW i mu zdjąłem. Trzecia osoba się do mnie nie odezwała i nawet nie wiem o kogo chodzi. Także nie ma tu nadużywania władzy, a zwykłe zaniedbanie i to z winy osoby, która powinna to pilnować bo to w jej interesie.

nie wiedziałem, myślałem że sprawa rozegrała się tutaj http://forum.mistrzowie.o...p=413586#413586

a z Bartkiem jak widzę też nieporozumienie, już chuj w te osty xD jak już pisałem mam pierdolca na punkcie równości wobec prawa i powinienem nad tym popracować bo nie chcę się znowu nołbadzić xD

[ Dodano: 2020-04-09, 21:05 ]
tak więc proszę traktujcie użytkowników równo i bądźcie fajną ekipą zarządzającą żeby nikt się nie musiał przypierdalać, nawet jak jest przewrażliwiony - z doświadczenia wiem że tak się da :piwo:

widzu - 2020-04-09, 21:07

Serio nie zauważyłem tego posta gdzie pisałeś że też chcesz.

A CDC pisał do mnie PW w tej sprawie:




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group