To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sprawy związane z forum - Skargi, zażalenia, reklamacje.

macbed - 2020-04-03, 15:04

Congratulations! Your TANEESHA evolved into YASSQUEEN!
Ascara - 2020-04-03, 15:49

Davos napisał/a:
Ale tak na przyszłość, gdyby ktokolwiek z Was miał problem z wejściem na forum i nie miał kontaktu z żadnym z forumowiczów, zawsze można napisać PW... na mistrzach. Najlepiej do Ascary, bo ona tam jest najczęściej z nas.


A, bo Ciebie nie ma na czacie na Messengerze, to nie wiesz. Nie pracuję już na Mistrzach, w sensie pracuję do kwietnia. Zaczęło się od sporu z wlsz i Mariusz początkowo nie przyjął mojej rezygnacji, kazał to przemyśleć itp., ale dowiedział się, że zbijam oceny screenom niezgodnym z moimi poglądami i uznał, że skoro tak, to w sumie nie stoi mi na drodze, jeśli chcę odejść. Czyt. nawet jakbym nie chciała, to mam odejść. :D

ChodnikowyWilk - 2020-04-03, 16:26

Ci ludzie serio się potrafią zajmować tym, kto daje jaką ocenę skrinom które ocenia 50 osób dziennie na umierającym serwisie? xD I dobrze że odeszłaś, niech sobie sami ustawiają te główne
ZSK - 2020-04-03, 16:47

Czyli w zasadzie siedzimy tutaj aż coś z technicznej strony poważnie siądzie, bo adminom z monster.org nie będzie się chciało nas reanimować.
macbed - 2020-04-03, 16:48

ZSK, Twoja sygnatura fajnie podsumowuje wspomniany tok myślenia
dobra decyzja Ascara

Lilith - 2020-04-03, 17:55

Ascara napisał/a:
ale dowiedział się, że zbijam oceny screenom niezgodnym z moimi poglądami

Tak więc moje też tak zbijałaś?

Moris299 - 2020-04-03, 18:24

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Czyli w zasadzie siedzimy tutaj aż coś z technicznej strony poważnie siądzie, bo adminom z monster.org nie będzie się chciało nas reanimować.


w razie kryzysu myślę,że chociaż bazę danych nam dadzą to będzie można się przenieść na coś nowszego :PP

JankielKindybalista85 - 2020-04-03, 19:05

Love178 napisał/a:
I trzeba było tyle dram toczyć, żeby teraz mieć takie problemy

No trzeba mieć priorytety. Sama wiesz jak jest.

[ Dodano: 2020-04-03, 19:05 ]
ZróbmySobieKupę napisał/a:
Czyli w zasadzie siedzimy tutaj aż coś z technicznej strony poważnie siądzie, bo adminom z monster.org nie będzie się chciało nas reanimować.

Shiieeeeeet. Nagła śmierć.

Davos - 2020-04-03, 19:28

Ascara napisał/a:

A, bo Ciebie nie ma na czacie na Messengerze, to nie wiesz. Nie pracuję już na Mistrzach, w sensie pracuję do kwietnia. Zaczęło się od sporu z wlsz i Mariusz początkowo nie przyjął mojej rezygnacji, kazał to przemyśleć itp., ale dowiedział się, że zbijam oceny screenom niezgodnym z moimi poglądami i uznał, że skoro tak, to w sumie nie stoi mi na drodze, jeśli chcę odejść. Czyt. nawet jakbym nie chciała, to mam odejść. :D


No nieźle :) A mocno zbijałaś te oceny? :PP

bartek82r - 2020-04-03, 19:30

Mam déjà vu :troll:
Ascara - 2020-04-03, 19:41

Nie no, chodziło nie o jedno słabe, ale o czasem hurtowe zbicie oceny, żeby spadły z topek i miały słabą ocenę. Z tym, że to część - zbijałam też np. takim, które z różnych przyczyn wejść nie mogły, a nie chciałam się tłumaczyć userom „czemu nie na głównej jak taka ocena”.

Jeśli idzie o światopoglądowe, to religijne. Przykład „odwrotny egzorcyzm, to kiedy szatan każe księdzu wyjść z dziecka”. Zwyczajnie nie chciałam pracować w serwisie, w którym takie rzeczy są na głównej.

Tak czy inaczej... Przez moment myślałam, że może szkoda, że w sumie lubiłam to no i kasa i może pogadam z Mariuszem o mozliwosci kontynuacji współpracy mimo wszystko... Ale dałam sobie na wstrzymanie i uznałam, że nie, nie chce mi się już. :D

[ Dodano: 2020-04-03, 19:42 ]
Mogłabym ewentualnie jakieś rzeczy czasem powrzucać i o tym może z Mariuszem pogadam, czy jest opcja jeśli nie będę już adminem, ale pracować na dyżury już i tak nie chcę, więc dobrze się stało. :)

RudaMaupa - 2020-04-03, 19:54

A to jakie tematy mogą być na głównej? :-D
Davos - 2020-04-03, 20:00

Ascara, myślę że podjęłaś słuszną decyzję. Najgorzej to robić coś wbrew sobie i się do tego zmuszać. I tak odwaliłaś na mistrzach kawał dobrej roboty :git:
A zawód masz dobry więc nawet jak jeszcze przez chwilę trochę pomurzynisz to za jakiś czas i tak będziesz zgarniała niezłe hajsy :)

JankielKindybalista85 - 2020-04-03, 20:33

Ascara napisał/a:
zbijam oceny screenom niezgodnym z moimi poglądami

Szkaluję! Też bym cię zwolnił. :P Słuszna decyzja sanhedrynu mistrzów. Pierwsza od jakichś 7 lat. :D

Czyli np. jakie wrzuty sabotowałaś?

qtasiorro - 2020-04-03, 20:34

Nie wiem, czy wiecie, ale mamy więcej niż jednego katola na forum :haha: Mimo tego nie wiem, czy pochwalam manipulację głosami z tego powodu :pejcz:

Askaro, jak w ogóle to robiłaś, że jednocześnie praca, forum i jeszcze druga praca na miszczach?

W każdym razie powodzenia z nadmiarem czasu, który teraz będziesz miała! :)

JankielKindybalista85 - 2020-04-03, 20:34

A ok, już doczytałem.

[ Dodano: 2020-04-03, 20:35 ]
Te, Marian, dejcie mnie etat Ascary jak hajs jest dobry. Najlepiej pracować dla dobrze opłacanej idei! :-D

Moris299 - 2020-04-03, 20:37

Ascara napisał/a:
odwrotny egzorcyzm, to kiedy szatan każe księdzu wyjść z dziecka



Dead_Laugh - 2020-04-03, 20:49

qtasiorro napisał/a:
mamy więcej niż jednego katola na forum



Wiem. Ateistów była tu mniejszość i nadal jest :spiew:

Lilith - 2020-04-03, 21:24

Ascara napisał/a:
Jeśli idzie o światopoglądowe, to religijne. Przykład „odwrotny egzorcyzm, to kiedy szatan każe księdzu wyjść z dziecka”. Zwyczajnie nie chciałam pracować w serwisie, w którym takie rzeczy są na głównej.

Wiesz, mimo wszystko w pracy trzeba być neutralnym światopoglądowo.

[ Dodano: 2020-04-03, 21:25 ]
Dead_Laugh napisał/a:
Wiem. Ateistów była tu mniejszość i nadal jest

Hmmm nie powiedziałabym. Sporo tu ateistów.

macbed - 2020-04-03, 21:27

no tak bo katolicyzm/ateizm to jedyny wybór jaki macie xD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group