To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Powitalnia - Powitanie ziemi obiecanej!

KicerK - 2015-04-07, 23:11

Krokorok sam chyba odszedł nie?
V - r - 2015-04-07, 23:11

Ale został też deaktywowany.
bartek82r - 2015-04-07, 23:13

V - r napisał/a:
1. Czy jest możliwość przywrócenia XP, HP, MP w profilu?


Gotowe

V - r napisał/a:
2. Czy Krokorok i inni skazani na wieczne potępienie mają możliwość powrotu?


Tak

V - r - 2015-04-07, 23:14

bartek82r napisał/a:
V - r napisał/a:
1. Czy jest możliwość przywrócenia XP, HP, MP w profilu?


Gotowe


Dzięki :piwo:

bartek82r napisał/a:
V - r napisał/a:
2. Czy Krokorok i inni skazani na wieczne potępienie mają możliwość powrotu?


Tak


To pytanie nr 3 - czy będziemy mogli się z nim rozprawić po swojemu? :D

Moris299 - 2015-04-07, 23:16

A co ze statystykami? W sensie ta co była tam u góry w tych zakładkach.
Ascara - 2015-04-08, 00:02

Ja mam taką kwestię techniczną. Czy po kliknięciu na PROFIL nie mogłoby być tak, jak w większości forów, że widzi się swój profil, a nie jego edycję?
V - r - 2015-04-08, 15:13

Łon mor ting:
Czy rejestrujący się użytkownicy nadal muszą być aktywowani manualnie?

JankielKindybalista85 - 2015-04-08, 15:13

Tak. Na przykład WojtekVanHelsing czasem aktywuje się manualnie nawet 19 razy w ciągu dnia.
widzu - 2015-04-08, 16:39

V - r napisał/a:
Łon mor ting:
Czy rejestrujący się użytkownicy nadal muszą być aktywowani manualnie?


Też jestem ciekaw.

ChodnikowyWilk - 2015-04-08, 16:48

Yep.
Ascara - 2015-04-08, 20:16

JankielKindybalista85 napisał/a:
Tak. Na przykład WojtekVanHelsing czasem aktywuje się manualnie nawet 19 razy w ciągu dnia.


Ucz mnie mistrzu. :haha:

bartek82r - 2015-04-10, 10:00

Zabieram się do napisania tego posta od tygodnia :/


Stało się!
1 rok, 8 miesięcy, 19 dni - dokładnie tyle czasu minęło od otwarcia pierwszego forum i napisania PIERWSZEGO POSTA (19-07-2013 10:23) do czasu uzyskania statusu OFICJALNEGO FORUM MISTRZOWIE.ORG! (07-04-2015 ok 18:20)


Z pewnością byłoby jakieś pół roku szybciej gdybyśmy się sprężyli :bag:



Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy się do tego przyczynili.

W pierwszej kolejności przede wszystkim Wam, użytkownikom forum.
Zarówno tym, którzy są tutaj od samego początku, jak i tym którzy dołączyli do nas później. Tym którzy są do dzisiaj oraz tym którzy już od nas odeszli (i tak wrócą :diabelek2: )
Bez Was wszystkich nie byłoby tego forum.

Przez ten czas bywało różnie. Było wesoło choć były też spięcia, ale najważniejsze że zawsze udało się dojść do jakiegoś porozumienia. W tej chwili mamy nawet powrót Wojtka z "perm bana" i uważam, że (przynajmniej jak na razie) jest to całkiem udany powrót. I to jest fajne, że nie ma całkowitego wykluczenia z naszej społeczności, bo nawet jeśli kogoś z nami już nie ma to tyle razem przeżyliśmy, że nadal pozostaje w naszej pamięci. Nawet Krokorok.


Dodatkowo chciałbym podziękować całej administracji forum (w tym administracji emerytowanej) za pomoc w pchaniu tego wózka do przodu. Za poświęcenie swojego czasu, a czasami również nerwów dla przyczynienia się do prawidłowego funkcjonowania tego forum. :piwo:


Chciałbym również podziękować Fudalowi i Adikxc'owi. Obydwu za dotychczasowe poświęcenie swojego czasu, oraz za wsparcie techniczne, które od nich mamy będąc forum oficjalnym.
Dodatkowo Fudalowi za udane negocjacje w kwestii przenosin, dogranie wszystkiego, wyjaśnienie wątpliwości i za zajęcie się kwestią przenosin forum.
Adikxc'owi z kolei chciałbym podziękować bezproblemowe zgranie wszystkiego i sprawne postawienie naszego forum na nowym podwórku, oraz za dogranie do naszego forum kilku ulepszeń. Mam nadzieję że nie będziemy zbyt często truć dupy ;)
No i przy okazji wlsz'owi za dorzucenie kilku kwestii od siebie. No i ogólnie za wsparcie.


No i oczywiście chciałbym podziękować Mariuszowi Składanowskiemu, właścicielowi Monster Media Group.
Przede wszystkim za uznanie naszego forum za oficjalne, oraz za udostępnienie nam swoich serwerów. (Podobno we Francji mamy? ;) )
No i za sprawne dogadanie się w kwestii przenosin.



Podsumowując, dla wszystkich jeszcze raz: DZIĘKUJĘ!!!




Razem odwaliliśmy kawał dobrej roboty! :clap: :clap: :clap:




PS:A teraz rozejść się do innych tematów, pisać posty :P

Moris299 - 2015-04-10, 10:06

I ja również dziękuję wszystkim za wszystko co włożyli w ti forum
Ascara - 2015-04-10, 16:10

Ja też dziękuję Wam wszystkim razem i każdemu z osobna - za to, że jesteście! <3
decp - 2015-04-10, 16:21

Miau. Również dziękuję.
Barbra - 2015-04-10, 19:11

nie ma za co :-)
Fudal - 2015-04-10, 19:54

Dzięki za miłe słowa Bartek :piwo: Teraz już wszystko pójdzie z górki, a forum będzie funkcjonować bezproblemowo :funfunfun:
brutalka - 2015-04-10, 20:00

Był zlot forumowy, teraz będzie oficjalnie MISTRZOWSKI ;)
Davos - 2015-04-10, 20:17

Bartek, piękne podsumowanie :piwo: Pozostaje mi tylko dołączyć się do tych podziękowań. I dorzucić podziękowania dla Ciebie samego, bo w końcu głównym inicjatorem całego przedwsięwzięcia byłeś Ty :piwo:



brutalka napisał/a:
Był zlot forumowy, teraz będzie oficjalnie MISTRZOWSKI ;)


To co, wbijamy się na chatę do Wlsz? ;)

Ascara - 2015-04-10, 20:35

Lepiej nie, widziałeś, jak wygląda jego żona...




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group