To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki z innych stron - Wojtek założył konto na demotach

AnswersMaster - 2013-10-25, 23:49

Ok z wiekiem zagadka rozwiązana, po prostu nie można ponoć zakładać konta na fejsie jak się nie ma 18 lat...znaczy się można jak się oszuka datę, tak jak Wojtek spryciarz. A "w związku" bo tak, żeby się go pytali XD
brzozik70043704352251515 - 2013-10-26, 02:25

AnswersMaster napisał/a:
Ok z wiekiem zagadka rozwiązana, po prostu nie można ponoć zakładać konta na fejsie jak się nie ma 18 lat...znaczy się można jak się oszuka datę, tak jak Wojtek spryciarz. A "w związku" bo tak, żeby się go pytali XD


mam "znajomego" na drugim koncie coa 15 lat

https://m.facebook.com/kacper.pospiech.1?v=info&refid=17

wiec nie trzeba miec 18stki

AnswersMaster - 2013-10-26, 10:27

a tak racja, minimalny wiek to 13 lat, widocznie zakładał je pare lat temu
Barbra - 2013-10-26, 12:01

AnswersMaster napisał/a:
A "w związku" bo tak, żeby się go pytali XD


ja jak założyłam konto na fejsie to jako status związku dałam "to skomplikowane" bo fajnie brzmiało, potem parę osób mnie pytało czy wszystko u mnie ok, czy mam chłopaka, czy z kimś się pokłóciłam, co się dzieje?

wszystko dlatego że miałam "to skomplikowane" :|

Antybristler - 2013-10-26, 13:18

A do mnie to nawet nikt nie pisze na tym całym fejsbuku. Nie lubio mnie :(
RudaMaupa - 2013-10-26, 13:21

No widzisz, a mnie wysyłają zaproszenia do gier, a jak ja grałam, to nikt nie chciał :( Smutne.

Ale widzę tak w ogóle, że Wojtek to taki przyczajony tygrys forum :) Obserwuje :)

Love178 - 2013-10-26, 14:01

Do mnie na fejsie w kółko zarywano, mimo że miałam postać z anime w awatarze, dlatego ustawiłam sobie ,,w związku" żeby mieć spokój. Wtedy każda nowo poznana osoba w rozmowach zaczęła wtrącać mojego domniemanego chłopaka pisząc ,,możesz pójść ze swoim chłopakiem" ,,może Twój chłopak akurat by się na tym znał" itp, to zmieniłam sobie z powrotem na ,,wolny", żeby nie musieć w kółko tłumaczyć, że ten status to obrona przed stalkerami i od tego czasu wydaje mi się, że ludzie już tak nie patrzą na status, bo przestali pisać... albo to dlatego, że wstawiłam swoje zdjęcie w awatar :P
Sharvari - 2013-10-26, 14:21

ja w tym roku pierwszego kwietnia sobie ustawiłam 'w związku' oczekując, że przyjaciele załapią i się pośmieją. nie załapali. dwóch tylko się na pw spytało od kiedy, a jeden, dzień później, spytał co się stało, że tylko jeden dzień z kimś byłam. T__T
Milo970 - 2013-10-26, 22:32

To mnie rozwaliło :D :
Cytat:
Nowa_Era 25 października 2013 o 17:47

Witaj wśród prawicowców z tej strony, edukuj się, bądź kulturalny i nie wywyższaj się młodzieńcze. Potraktuj to jako dobrą radę.
WojtekVanHelsing
WojtekVanHelsing 26 października 2013 o 20:20

Okey...
Nowa_Era
Nowa_Era 26 października 2013 o 20:47

I już wystraszyłem dzieciaka. W każdym razie wytknąłem ci wady , które u ciebie zauważyłem, bo głupi to ty nie jesteś, ale jak będziesz się tak zachowywał to nikt nie będzie cię traktował poważnie.


[ Dodano: 2013-10-26, 22:34 ]
On ma tam komentarze na plusie demotywatory stracone :|

Davos - 2013-10-26, 22:34

Jak tak czytam wasze posty to cieszę się, że nie mam konta na FB. Widzę, że dużo nie straciłem :)
Love178 - 2013-10-26, 23:02

Davos napisał/a:
Jak tak czytam wasze posty to cieszę się, że nie mam konta na FB. Widzę, że dużo nie straciłem :)

To zależy od doboru znajomych. Ja staram się tworzyć w swoim profilu taką swoją małą Azję Wschodnią, ale parę Polaków niestety musi również być :P

AnswersMaster - 2013-10-26, 23:16

Cytat:
Witaj wśród prawicowców z tej strony, edukuj się, bądź kulturalny i nie wywyższaj się młodzieńcze. Potraktuj to jako dobrą radę.

I już wystraszyłem dzieciaka. W każdym razie wytknąłem ci wady , które u ciebie zauważyłem, bo głupi to ty nie jesteś, ale jak będziesz się tak zachowywał to nikt nie będzie cię traktował poważnie.



hehe to uczucie kiedy my wiemy jaki jest Wojtek, a oni na demotach jeszcze nie wiedzą :D

Moris299 - 2013-10-26, 23:54

Przyznam się, że dałem + wszystkim jego komentarzom ;3
Milo970 - 2013-10-27, 00:43

To ja te się przyznam że zminusowałem wszystkie jego komentarze B)
Sharvari - 2013-10-27, 15:39

love178 napisał/a:
To zależy od doboru znajomych. Ja staram się tworzyć w swoim profilu taką swoją małą Azję Wschodnią, ale parę Polaków niestety musi również być :P

dokładnie, jeśli ma się w znajomych ludzi, których się nie lubi to nie ma sensu. ja założyłam swoje fikcyjne konto początkowo... dla gier, przez znajomych z grupy takiej stronki, w której jestem od 6 lat. :D część też miała anonimowe i taki kącik se stworzyliśmy. gry się znudziły, a zaczęłam dodawać ludzi z for i reszty internetu, następnie z konwentów i różnych spotkań i do tego musiałam już zmienić dane żeby mnie skojarzyli. i taki fejsruk z ludźmi, których się lubi, chce się mieć kontakt i czuje się swobodnie wrzucając tam wszystko jest bardzo dobry.
źle i dziwnie czułam się dopiero kiedy zaczęli mnie dodawać ludzie ze szkół i miasta, a tych najczęściej spotykanych trudno było olać.


a dla tych co sb nie czytają, Wojtek podbił kolejną stronę jaką jest wiocha.pl. ale chyba zauważył, że go to obraża i zgłosił, bo screen został usunięty.

RudaMaupa - 2013-10-27, 15:42

A z ciekawości - cóż tam było?
Sharvari - 2013-10-27, 15:43

komentarz z jakiejś stronki o tym, że w świetle prawa norweskiego Breivik nie popełnił przestępstwa i to była samoobrona.
Milo970 - 2013-10-27, 18:16

A zgadnijcie kogo jeszcze na demotach znalazłem B)
http://demotywatory.pl/user/materoni123

Pingvin - 2013-10-27, 19:08

Patrzę na awatary tych, co komentują na jego tablicy i rzygać mi się chce od tego czerwonego.
Milo970 - 2013-10-27, 21:59

Co ty chcesz bardzo ładny kolor :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group