To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Najgłupszy tekst, jaki usłyszeliście.

Adijos - 2014-01-09, 16:15

Nauczycielka: -Nie przeszkadzam Wam?
Ja: -Tak. Rozmawiamy.

Palnąłem głupotę przypadkowo, że tak powiem, zawieche miałem :-D

AnswersMaster - 2014-01-09, 18:12

Nauczycielka: No co tam się tak śmiejecie, powiedz na głos, niech wszyscy się pośmieją!
Uczeń: Na prawdę mam opowiadać teraz wszystkim mój kawał?
Nauczycielka: Nie, to po lekcji, a teraz dostaniesz uwagę.

Ona palnęła głupotę, bo okazała się niekonsekwentna

KicerK - 2014-01-09, 18:51

Nie pamiętam jak to szło dokładnie, ale nauczycielka ostatnio na lekcji powiedziała:
...Problemy spowodowane pewnymi problemami... :D

Adijos - 2014-01-09, 18:55

O! Moja nauczycielka mówi o Islandii i w pewnym momencie gdy jesteśmy przy źródłach dochodów mówi: "np. uprawa owiec".

Jeszcze kumpel z tekstem "O, wilk idzie" pomyliło mu się z "O wilku mowa".

Ja z dwoma kolegami poszliśmy przejść się na ambonę. Po pewnej chwili jeden krzyczy już pod amboną: "CHŁOPAKI NIE IDZIE! TAM SĄ DZIKI" I rzucił butem.

qtasiorro - 2014-01-09, 20:12

Miałem taką sytuację na niemieckim:

Pani Germanizatorka: Wie ktoś, gdzie jest ulica xxx (nie pamiętam nazwy)?
Kolega: Trzeba kogoś zlikwidować?
PG: Nie, życzenia dostarczyć.

O dziwo, nawet się nie zbulwersowała. Ale to pewnie dlatego, że była to już maturalna klasa i znała nasz stosunek do przedmiotu.

Barbra - 2014-01-09, 22:07

kiedyś w teatrze poczułam straszliwy smród

zapytałam faceta przede mną
-przepraszam, czy pan się zesrał?

a on na to
-tak, a o co chodzi?



a tak naprawdę to nigdy mi się to nie przydarzyło.

Jemszyszki - 2014-01-09, 22:54

"-Gdy będzie zagrożenie jądrowe należy niezwłocznie schować się w specjalistycznych schronach! Gdy takich schronów nie ma w okolicy, to w piwnicy albo na przykład w metrze.
-... Ale na peronie czy w wagonie?"

"[..]W Oświęcimiu badali na więźniach, jak promieniowanie działa na człowieka. Malowali oni specjalną napromieniowaną farbą ściany baraków i zamykali tam więźniów. Po czym badali co się z nimi działo
- A przepraszam! Jakiego koloru była ta farba?
[śmiech na sali]
-No co?! Chciałam to sobie zobrazować!"

Nie zapomniane lekcje PO w Liceum ;)

duken - 2014-01-10, 09:36

WojtekVanHelsing napisał/a:

"Socjalizm to dobry ustrój"
albo "Służby zdrowia nie można prywatyzować!"

Antybristler - 2014-01-10, 10:54

Rano robiłem śniadanko, a w radiu żeby mi obrzydzić puścili debilną reklamę hemoroidów.

Gość zaczyna gadkę swoją gadkę, że miał hemoroidy, a ja ze złością mruknąłem pod nosem: "W dupie mam twoje hemoroidy!"

ZSK - 2014-01-10, 17:15

haha, po za tym nie ma to jak przy niedzielnym obiedzie wysłuchiwać o upławach i zakażeniach pochwy ^_^
Sharvari - 2014-01-10, 17:26

ja w wigilię przed kolacją miałam w salonie TLC włączone i leciał program o zakażeniach i masturbacji.

mój pieseł ma raka i wyskakują mu małe guzy na całym ciele i te rozdrapane smarujemy mu fioletem, co jest bardzo widoczne na jego białym futrze (border collie). mama była z nim na spacerze i jakaś babka się nim zainteresowała i pyta "a czemu on jest fioletowy?" na co moja mama "taka rasa". :D o nic więcej nie pytała.

widzu - 2014-01-10, 17:35

Kto to pisał, bo nie pamiętam:
Cytat:
Nie ma to jak między "Wśród nocnej ciszy" a "Przybieżeli do Betlejem" posłuchać reklamy środka na zakażenie pochwy


:P

ZSK - 2014-01-10, 17:38

Brawo TLC. Czuję, że tak wyglądałyby świąteczne programy gdyby TV zarządzali sami ateiści.

Szkoda pieseła :/ Mój umarł "na szczęście" z powodów naturalnych, jakieś pół roku po tym jak go przejechałem autem.

widzu - 2014-01-13, 18:01

"Przeżyłam dwadzieścia wieków" ~Siostra Grażyna
Samara - 2014-01-16, 23:26

"Ojej, dopiero 23? A ja myślałam, że już się wyspałam" - moja babcia przed chwilą o.O
Adijos - 2014-01-17, 17:00

Mama się pyta mnie jak długo i gdzie przesiaduję w internetach i mówię jej, że na takim forum, co stworzył taki koleś co ma 31 lat. Moja mama na to: "To pewnie jakiś pedofil".

Pokazuję mamie łączny czas wizyt, a mama patrząc na moje godziny: "Ty jesteś jakiś umysłowo chory." Po chwili zauważyła godziny Shar i było: "O k***wa".

Właśnie zauważyłem, że słowa Shar mają jakiś sens. U mnie w domu wszyscy się cisną :D

Antybristler - 2014-01-17, 17:02

To kochającą masz mamę. Zupełnie jak moja :D
RudaMaupa - 2014-01-17, 17:29

Póki tosterów do kąpieli nie daje, nie jest źle ;)
Antybristler - 2014-01-17, 17:30

Tekst mojego kolegi rano po klasowej popijawie:
"Idę zaparzyć herbatę na kawę" :D

Sharvari - 2014-01-17, 18:04

Antybristler napisał/a:
"Idę zaparzyć herbatę na kawę" :D

:-D świetne. ja dzisiaj oglądałam serial z mamą i w pewnym momencie dvd się zacięło i musiałyśmy włączyć odcinek od nowa, więc kazałam jej go "cofnąć do przodu".



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group