To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Najgłupszy tekst, jaki usłyszeliście.

RudaMaupa - 2013-10-24, 19:28
Temat postu: Najgłupszy tekst, jaki usłyszeliście.
Zdarzyło się wam kiedyś usłyszeć coś tak głupiego, że ciężko coś uwierzyć? To może się podzielimy, śmiech to zdrowie :P

Zacznę.
Mam taki zwyczaj, że jak np. czekolada upadnie na podłogę, to dmucham na nią i zjadam - o ile podłoga jest czysta. Mojego brata jako malucha to brzydziło, więc zasadził mi kiedyś tekstem:
-A gdyby kot ci spadł w stodole na ziemię, to też byś go podmuchała i zjadła?

Akademik. Współlokatorka uczyła się do czegośtam. Po chemii na maturze i w ogóle. Robimy jej powtórkę:
-Jak dzielą się pierwiastki?
-Na proste i złożone.

[ Dodano: 2013-10-24, 19:31 ]
Zapomniałabym. Moje własne. Wesele znajomych. Czuję, że siedzę tak, że mam między nogami nogę od stołu, mówię więc z oburzeniem:
-Ale ja nie chcę siedzieć na rogu!
Stoły były okrągłe.

bartek82r - 2013-10-24, 19:32

Córka przeglądał krzyżówkę i nagle mówi:
"Krzyżówki nie są takie trudne tata. Zobacz. Na przykład tutaj... Potocznie cygan - na trzy litery"
Ja mówię "proste?"
A ona "No pewnie. ŻUL!"

Adijos - 2013-10-24, 19:40

Kolega gra w symulator farmy 2013 na telefonie i mówi: "muszę sobie przerzucić na komputer to sobie pogram".
Love178 - 2013-10-24, 22:02

Rozmowa mojej siostry z koleżanką na gg:
Koleżanka: Hej, masz może kolorową drukarkę?
Siostra: <patrzy na obudowę drukarki i odpisuje> yyy, jest szara
Koleżanka: Ojej, szkoda

Wpatrywałyśmy się w jej odpowiedź przez jakieś 5 minut i nie mogłyśmy uwierzyć, że nie załapała i na tym zakończyła swoją rozmowę.

Antybristler - 2013-10-24, 22:36

A drukarką to i mi przypomniałaś :D

Tekst kolegi "skończył mi się biało-czarny tusz w drukarce".

Sharvari - 2013-10-24, 22:37

taa dzieci. najbardziej udane teksty, ale na chwilę obecną mało pamiętam.

dzisiaj moja siostra, która ma obsesje na punkcie prawie każdej gry, w którą ja gram. najbardziej uparła się na aiona mimo, że kompletnie nie ogarnia mmo i angielskiego, ale za główny cel w jej dotychczas 8 letnim życiu obrała uzbieranie na nowy komputer i ściągnięcie tej gry:

"znalazłam taką grę podobną do aiona (jakieś cukierkowe mmo dla dzieci). ale to jeszcze nie aion, bo nie można latać, ale można usiąść..." :D

i sprzed paru lat:
*coś jej mówię, kilka razy bo ciągle się pyta "co?"*
-co ty, głucha jesteś?
-NIE JESTEM GŁUPIA!

ZSK - 2013-10-24, 22:59

Rok temu na wiejskim festynie zalany kolega ze spuszczoną głową zwróciwszy się do koleżanki siedzącej obok rzekł wiele sugerującym głosem: "Obsiednij mnie!"
KicerK - 2013-10-25, 14:37

Kiedyś doszedłem do szokującego wniosku i powiedziałem, że "wszystko jest takie jakie jest" Zdałem sobie sprawę z tego jak głupio to brzmiało dopiero jak koledzy zaczęli się śmiać :)
ChodnikowyWilk - 2013-10-25, 15:47

Siedzimy sobie na ławce z kumplem, nagle rozległo się głośne szczekanie. Ten na to "ktoś szczeka".
Adijos - 2013-10-25, 17:13

Teraz przypomniało mi się...
Kolega stoi ze sztandarem, obok niego ten cały poczet (jedna dziewczyna), i obok tej dziewczyny (koleżanka z klasy), stoi strażak, też ze sztandarem, no i dialog:
-"hej mała! Miałaś wczoraj?"
-"Co?!"
-"No miałaś wczoraj?"
-"Ale co?!"
-"No ch*ja w dupie."
Strażak miał z jakieś 40 lat, koleżanka 15 ;) Co na tym świecie się dzieje...

ProFace - 2013-10-25, 17:25

Jak się mnie po wf spytali gdzie idę, to chciałam im przekazać, że idę do piekarni, a wyszło dziwne zdanie: " Idę iść po coś do jedzenia".
RudaMaupa - 2013-10-25, 17:25

W salonie jednej z sieci komórkowych klientka, której przychodzą płatne smsy:
-Nie! Ja nigdzie nie dzwoniłam! Na żadne smsy nie odpisuję! Nie daję złodziejom zarobić i w żadne duperele nie wierzę!
-A połączenie wykonane x.y.2013?
-Nooo, ale to tylko do wróżki, bo musiałam się poradzić...

ZSK - 2013-10-25, 17:31

^AdijoS^ napisał/a:
Teraz przypomniało mi się...
Kolega stoi ze sztandarem, obok niego ten cały poczet (jedna dziewczyna), i obok tej dziewczyny (koleżanka z klasy), stoi strażak, też ze sztandarem, no i dialog:
-"hej mała! Miałaś wczoraj?"
-"Co?!"
-"No miałaś wczoraj?"
-"Ale co?!"
-"No ch*ja w dupie."
Strażak miał z jakieś 40 lat, koleżanka 15 ;) Co na tym świecie się dzieje...


Stereotypowa gimbusiara odpowiedziałaby pewnie:
-A co, nie pamiętasz?

ProFace - 2013-10-25, 17:34

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Stereotypowa gimbusiara odpowiedziałaby pewnie:
-A co, nie pamiętasz?

raczej " No chyba ty"

Adijos - 2013-10-25, 17:50

Akurat dziewczyna stereotypowa nie jest. Średnia 5,3 na koniec roku to już "trochę" jest, właśnie kolega od sztandaru powiedział, że się odwróciła no i tylko było wielkie zdziwienie, "Aha..."
Antybristler - 2013-10-25, 17:58

"Nie czyń cudzemu co Tobie niemiłe"
Sharvari - 2013-10-26, 14:36

może tego nie słyszałam, ale

dzisiaj w nocy obudziłam się, paczę na zegarek, a tu 6. patrzę na niebo, czarne. stwierdziłam półprzytomna "widziałam już kiedyś szóstą, to nie jest szósta. >:< " po czym wróciłam do spania.
nie wiem czemu to pamiętam ale rozumiem siebie, ostatnio 6. widziałam w wakacje, kiedy kładłam się w końcu spać, bo było już jasno.

ZSK - 2013-10-26, 20:55

Antybristler napisał/a:
"Nie czyń cudzemu co Tobie niemiłe"


Przepraszam, co w tym jest głupiego?

Antybristler - 2013-10-26, 21:02

To głupie, że gość powtarzał to ciągle w nieprawidłowej formie :D

Przypomniało mi się jeszcze, że jako dzieciak dałem bykowi do jedzenia łupinę arbuza i z przekonaniem w głosie westchnąłem "I z tego ma być mleko..."

ZSK - 2013-10-26, 21:19

Aaa, spoko. Bo tak ogólnie to powiedzenie jest bezsensu chyba jedynie w odniesieniu do seksu analnego :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group