To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Testy, Quizy - Test na polskość

ProFace - 2015-02-23, 23:25

Nie zrozumiałam większośći słówek z tego testu więc zaznaczyłam wszystko i wyszło mi, że jestem Polakiem. WOW
You checked off 76 out of 76 on this list!
You’re Polish, alright! Fajnie jest. Siedzimy.

Moris299 - 2015-02-23, 23:29

Lol :D ja też właśnie nie znam takich słówek jak kapusta kiszona itp i przy dziesiątym słówku którego nie rozumiałem po prostu wyłączyłem test zamiast ciąle sprawdzać
Love178 - 2015-02-23, 23:34

Ja tylko te cztery słówka z żarciem musiałam sprawdzać o.o" reszty nawet jak się nie znało, to z kontekstu bez problemu
macbed - 2015-03-06, 22:16

Kurfa gherkins? Sauerkraut?

...You checked off 40 out of 76 on this list!

-Veon- - 2015-03-07, 10:11

*Czyta "light novels" po angielsku. Ma problem z zrozumieniem o co chodzi w tym teście*

No dobra, aż tak źle nie jest. Tylko pierwsze zagadnienia trudno zrozumieć, bo użyte są bardzo rzadko spotykane słowa.

Cytat:
You checked off 15 out of 76 on this list!
You’re not Polish. I hate to break this to you, but you’re not even close. Maybe you’ve been there once on holidays for a couple of days. Maybe you’ve tried Polish food at some point in your life. Maybe you have a Polish friend with whom you got drunk on the vodka they brought from the motherland. But that’s about it…

Nie jestem Polakiem. :grimer:
Nawet się ciesze z wyniku, bo rzeczy które podane były w teście dotyczyły stereotypowego polaka, a ja lubię łamać stereotypy.
Zabrakło mi jedynie w tym teście następującej opcji:
"Stole a car in Germany" :P

widzu - 2015-03-07, 10:27

Cytat:
Zabrakło mi jedynie w tym teście następującej opcji:
"Stole a car in Germany" :P




http://satwcomic.com/art/well-.jpg


:P

Szyszek - 2015-03-07, 14:54

widzu napisał/a:
http://satwcomic.com/art/well-.jpg

:P


Scandinavia and the world! Kiedyś regularnie czytałem tę serię! Polak zawsze tam występował jako złodziej samochodów :P

Barbra - 2015-03-07, 18:57

tak, super pomysł, pozytywny test o polskim jedzeniu, zwyczajach świątecznych i żartobliwie podchodzący do niektórych wad Polaków, jasne, wrzućmy pytania o kradzieżach samochodów, bo przecież każdy Polak to złodziej, no kurde :\\\\\
Love178 - 2015-03-07, 19:39

Dlaczego w potrawach nie było bigosu?
Davos - 2015-03-07, 19:53

Barbra napisał/a:
tak, super pomysł, pozytywny test o polskim jedzeniu, zwyczajach świątecznych i żartobliwie podchodzący do niektórych wad Polaków, jasne, wrzućmy pytania o kradzieżach samochodów, bo przecież każdy Polak to złodziej, no kurde :\\\\\


I pijak, Barbro. Bo każdy pijak to złodziej.
Ale tak poważnie, to zgadzam się z Tobą w 100%

Szyszek - 2015-03-07, 20:56

Barbra napisał/a:
tak, super pomysł, pozytywny test o polskim jedzeniu, zwyczajach świątecznych i żartobliwie podchodzący do niektórych wad Polaków, jasne, wrzućmy pytania o kradzieżach samochodów, bo przecież każdy Polak to złodziej, no kurde :\\\\\


Dokładnie, Barbra :piwo:

Veon niby taki inny, nie myślący stereotypowo i wyłamujący się ze wszelkich schematów, a zarzuca takim głupim stereotypem... Niefajnie.

Lilith - 2019-03-05, 18:24

https://www.vice.com/pl/a...ie-obywatelstwo
Love178 - 2019-03-05, 19:08

Jeszcze nie w temacie, bo nie rozwiązałam, ale ten "język polski poziom B1" we wstępie, to w rzeczywistości jest katorga, bo egzamin na certyfikat z polskiego napisany jest jakby go układała nauczycielka z polaka starszej daty i samo przejrzenie tego przeze mnie to była katorga.

[ Dodano: 2019-03-05, 19:10 ]
Ej, sami twórcy tego quizu się nie znają, ona nie miała ksywki "Frytka" tylko "Fryta"

widzu - 2019-03-05, 19:14

Zapomniałem o tym temacie
I z tego co patrzę sam nie wrzuciłem wyników. :haha:

Love178 - 2019-03-05, 19:17

12 pkt

Jeśli masz 11-15 punktów: Nieźle, ale wciąż nie ma pewności, czy potrafisz zanucić wszystkie największe przeboje Budki Suflera i Beaty Kozidrak. Pewnie lubisz uchodźców, jeździsz na rowerze i jesz falafele.


Nie umiem i nie jem, ale faktycznie powyższych artystów znam po max 2 piosenki :bag:

widzu - 2019-03-05, 19:23

You checked off 46 out of 76 on this list!

[ Dodano: 2019-03-05, 19:23 ]
You're somewhat Polish. Maybe your distant family is from Poland. Or maybe you’ve lived there but then moved out at some point in your life. Alternatively, you just forgot how to Polish. Still - good job!

Mormegil - 2019-03-05, 19:27

You checked off 61 out of 76 on this list!

You're Polish, alright! Fajnie jest. Siedzimy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group