To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - Piłka nożna

Marcin55522 - 2015-05-28, 07:31

JankielKindybalista85 napisał/a:
Dobry mecz był. A Mattheus póki skriny wstawiał zamiast za gała biegac to się cieszył dobrym zdrowiem.


:haha: :haha: :haha: :-D


A ta cisza na tym stadionie była taka zajebista. Niech szybko ten ziomek zdrowieje i tam było pokazane jak dostał chyba w skroń ;(

Davos - 2015-05-31, 12:59

Barca wczoraj wygrała z Athletikiem Bilbao 3:1 w finale Copa del Rey i zdobyła drugie trofeum w sezonie B-) :gool: :funfunfun:

Mecz szybki i ładny, Barca dominowała i wygrała zasłużenie, Athletik strzelił honorowego gola. Ale prawdziwym królem był Messi (cóż za zaskoczenie ;) ) - dwie bramy wpakowane, z czego jedna (ta pierwsza) - prawdziwy majstersztyk! Rajd przez pół boiska, wyminięcie czterech rywali i precyzyjny strzał tuż przy słupku. Zresztą sami zobaczcie: https://www.youtube.com/watch?v=HAwEuOgI7yU

Kto nie oglądał wczorajszego finału, niech żałuje, bo naprawdę było na co patrzeć.


A za tydzień finał LM i szansa na potrójną koronę :grimer:

c1ick - 2015-05-31, 13:05

A Arsenal wygrał Puchar Anglii :grimer:
A Borussia nie wygrała Pucharu Niemiec :grimer:

[ Dodano: 2015-06-07, 20:33 ]
gratulejszyn dla Lecha :-D

Davos - 2015-06-07, 20:35

c1ick napisał/a:

gratulejszyn dla Lecha :-D


Ano właśnie o tym miałem pisać :-D Dzięki :grimer:

Mistrz, Mistrz, Kolejorz!!! :funfunfun: :gool: :rock:

Kurde, co za piękny sezon :D

Ascara - 2015-06-07, 20:47

Wielkopolska górą, czego innego można było się spodziewać. B-)
Szyszek - 2015-06-07, 20:54

Zanim o Lechu wspomnę, to najpierw muszę troszkę ponarzekać. Nosz kurwa mać! Lechia prowadziła 2:0, a przegrała 2:4! Kiepskie zakończenie sezonu, a była szansa... Choć i tak to zwycięstwo nic by nie dało, bo Puchary nie dla Gdańszczan, nawet gdyby wygrali. No cóż... gratulacje dla Jagielloni! Nikt by się nie spodziewał 3 miejsca tej ekipy.
A Legia w końcu nie wygrała! Lech się wybronił i wygrał Ekstraklapę! Gratulacje dla Poznania! :-D
(Ale czuję, że w eliminacjach do LM polegnie i to dość szybko. Dzisiaj nie grali zbyt pięknie.)
A Legła poległa, huehuehue :troll:

JankielKindybalista85 - 2015-06-07, 20:55

Już kiedyś mówiłem dlaczego wolę Legię od Lecha choć to kurwa najprawdziwsza. No cóż, trudno...
Davos - 2015-07-05, 12:52

No i Copa America ostatecznie wygrało Chile, zwyciężając po karnych z Argentyną. Z jednej strony się cieszę, bo lubię Chile, a oni wygrali Copa America dopiero pierwszy raz w historii! Fajnie, że w końcu im się udało. Z drugiej - szkoda mi Argentyny, bo przegrali drugi raz z rzędu finał wielkiej imprezy. No, ale jak się tak koncertowo pieprzy karne jak wczoraj Higuain i Banega to trudno się dziwić... Na szczęście dla Argentyny, następny turniej Copa America już za rok więc będzie okazja, żeby się odegrać.
JankielKindybalista85 - 2015-07-05, 13:12

O Higuainie mi nawet kurwa nie wspominaj. Drugi finał zawalił po całości.
Zaknafein - 2015-07-05, 16:19

Martino kurwa geniusz. Wystawić na karne Higuaina, który dopiero co spierdolił ważnego karnego w meczu Napoli i rezerwowych, którzy byli nie rozgrzani i nawet tych jebanych karnych nie potrafią strzelać.
Się kurwa nie dziwie, że Messi nie chciał medalu.

c1ick - 2015-07-05, 23:07

Alexis <3 :grimer:
widzu - 2015-07-05, 23:26

Oglądasz "Dynastię"? :??:
JankielKindybalista85 - 2015-07-15, 20:40

http://wygrajlige.sport.pl/
Lol, pseudo liga polska zaraz rusza więc wlażłem sobie na tę stronkę i skombinowałem drużynę. Komu się chce niech też swoją zestawi. Zobaczymy kto jest forumowym Mourinho, czy teraz raczej Maćkiem Skorżą.

Ps. Man City to największe debile transferowe jakie istnieją. Tyle przepłacając za Sterlinga wyświadczyli przysługę Liverpoolowi. :muk:

ChodnikowyWilk - 2015-08-14, 10:17

:clap:

https://www.youtube.com/watch?v=ATAmC8O2NsA

Davos - 2015-08-14, 13:45

QUE GOLAZO, QUE GOLAZO, QUE GOLAZO, QUE GOLAZO! :D


Też to miałem wrzucić :) Bramkarz zdobywający gola na wagę remisu w 95 minucie i to jeszcze w tak ekwilibrystyczny sposób! I niech mi ktoś powie, że piłka nożna nie jest piękna :)


Swoją drogą ten bramkarz chyba powinien grać na innej pozycji :D

ChodnikowyWilk - 2015-08-14, 13:51

No dokladnie, chyba sie minal z powolaniem :D
Zaknafein - 2015-08-14, 16:30

oo skurweeesyn :-D
Szyszek - 2015-08-14, 16:35

Jednak piłka nożna potrafi być piękna. To jest zdecydowanie gol najwyższej klasy. I najlepsze jest to, że bramkę strzelił zawodnik grający jako... bramkarz! I jeszcze gol w ostatniej minucie!
Jestem pod wielkim wrażeniem! :-D

Zaknafein - 2015-08-23, 17:58



skurwesyn :D

ChodnikowyWilk - 2015-08-23, 19:24

A w ekstraklasie zero osiągnięć, lamus jeden :troll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group