To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - Piłka nożna

Davos - 2017-07-01, 00:48

:haha: :git:
JankielKindybalista85 - 2017-07-01, 03:06

A ja sobie byłem na finale Mistrzostw Europy U-21 bo na Cracovii grali a bilety na finał jeszcze na początku turnieju były dostępne i nie jakieś drogie. Nooo, trochę mi się pobyt na mieście przedłużył ale to już są detale nienależące do tematu.

I nawet dobry mecz. Widać że młodzieżówki grają w zwolnionym tempie - polska młodzieżówka nawet slowmotionx4 - ale finał na dobrym poziomie. Niemcy wygrali 1-0, niby tylko 1-0, ale na nic Hiszpanom nie pozwolili. Taktycznie świetny mecz, bo fajerwerki, ale tylko do pola karnego, robili oczywiście Hiszpanie.

Aktualni mistrzowie świata, młodzieżówka zgarnia mistrzostwo Europy, na Pucharze Konfederacji w gruncie rzeczy rezerwy kadry A robią wszystkich jak chcą... Niemcy mają dobrą passę skurwysyny.

Wracając do mistrzostw młodzieżówek: Anglia w półfinale przegrała z Niemcami oczywiście po karnych. No bo jakże by inaczej. Też mają dobrą passę. Chyba od 50 lat niczego nigdzie nie przegrali normalnie, tylko albo karne albo jakieś kuriozum i dziwaczne okoliczności. Anglicy...

c1ick - 2017-07-01, 03:17

Wow, co jak co, ale gwiazdy pokroju Asensio można było zobaczyć w takim finale :clap:
Davos - 2017-07-02, 22:36

No to Niemcy mogą do kolekcji trofeów dorzucić jeszcze Puchar Konfederacji.
Aczkolwiek tym razem mieli naprawdę farta bo w finale to Chile dominowało i atakowało przez cały mecz, ale jednocześnie jeden z ich obrońców zaliczył mega katastrofalną interwencję, przez co Niemcy dostali w prezencie gola za darmo. No i wygrali 1:0.

JankielKindybalista85 - 2017-07-02, 22:41

Gary Lineker miał rację. :-D
ChodnikowyWilk - 2017-07-02, 22:45

Troche offtop, w piłkę naszym nie wyszło ale za to siatkarze u21 zostali mistrzami świata :clap:
JankielKindybalista85 - 2017-07-02, 22:47

ChodnikowyWilk napisał/a:
Troche offtop, w piłkę naszym nie wyszło ale za to siatkarze u21 zostali mistrzami świata :clap:

Siatkówka?
W temacie o piłce nożnej?
https://www.youtube.com/watch?v=PAqxWa9Rbe0

ChodnikowyWilk - 2017-07-02, 22:49

Dlatego offtop ale było nawiązanie do piłki nożnej. Dlatego trochę.
Davos - 2017-07-03, 00:53

No i brawa dla młodych siatkarzy :clap:

A żeby nie było offtopu dodam, że w meczu o 3 miejsce w Pucharze Konferderacji Portugalia wygrała z Meksykiem 2:1..., ale też miała farta, bo do 91 minuty Meksyk wygrywał. Dopiero wtedy Pepe wyrównał, potem w dogrywce Portugalczycy strzelili gola z karnego i wymęczyli ten medal. A Ronaldo nawet nie był w składzie bo po przegranym półfinale stwierdził, że pierdoli taki interes i pojechał se do chaty :D

ChodnikowyWilk - 2017-07-03, 08:37

Nie nie to Ni3 było tak z ronaldo, urodziły mu się bliźniaki i pozwolili mu wrocic do domu żeby mógł je nakarmić
Davos - 2017-07-03, 11:04

:D
Szyszek - 2017-07-03, 13:40

Co do finału Pucharu Konfederacji: Podręcznikowy przykład tego, jak to niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Chilijczycy mieli ładną akcję i prawie już wpakowali gola, ale szybka kontra, błędy w obronie Chile i Niemcom się udało.

W ogóle jakie to wymowne, że Niemcy wzięli na ten Puchar rezerwową pakę... i wygrali całą imprezę.

Wilku, temat o siatkówce mamy tutaj:
http://forum.mistrzowie.o...t=2461&start=60
:P

widzu - 2017-07-03, 19:55

Davos napisał/a:
No i brawa dla młodych siatkarzy


Wygrali z Jakubem.

[ Dodano: 2017-07-03, 19:56 ]
Sześciu na jednego, też mi coś.

Ismailes - 2017-07-03, 20:09

Transfer Alvaro Moraty do Manchesteru United prawie przyklepany wyciekły nowe zdjęcia i wiadomości. Może być ciekawie.
ChodnikowyWilk - 2017-07-05, 11:10

Cytat:
Cristiano Ronaldo w rozmowie dla El Confidencial, odniósł się do spekulacji prasowych dotyczących zmiany barw klubowych w letnim okienku transferowym.
Reprezentant Portugalii, miał być niezadowolony z traktowania ze strony hiszpańskiego fiskusa i podobno wyraził chęć opuszczenia Santiago Bernabeu.
- Nigdy nie powiedziałem, ze chce odejść z Realu Madryt. Podczas obiadu z kolegami z drużyny powiedziałem, ze źle się czuje ponieważ, jestem traktowany jak kriminalista. Wypełniłem swoje zobowiązania podatkowe zgodnie z instrukcjami moich doradców i prawników zarówno w Anglii, jak i Hiszpani. To wszystko - mówi Ronaldo, zaprzeczająć plotkom o tym, że chce opuścić "Królewskich".


Czyli chuja z tych przenosin, pismaki kłamią

Davos - 2017-07-05, 13:02

:niegit:
Ismailes - 2017-07-05, 15:22

Roo podobno po 13 latach opuści manchester United na rzecz swojego macierzystego klubu Evertonu. Ponieważ chcę grać regularnie i załapać się na ostatnią wielką imprezę piłkarską w jego życiu, czyli przyszłoroczne mistrzostwa świata w Rosji. Ale to pisał The Sun, brukowiec, czyli trzeba brać poprawkę na to i to dużą.
c1ick - 2017-07-05, 21:13

Lacazzette w Arsenalu! :grimer: :grimer: :grimer: :grimer: Czekałem na to 2 lata :happybday:
Ismailes - 2017-07-05, 21:19

Lacazzette hmm cóż miał 2-3 dobre sezony we Francji co nie oznacza, ze wskoczy na poziom 30 bramek na sezon w Premier L To jest wyższy poziom. Strzelać przysłowiowym ogórkom we Francji nawet Polacy potrafili przykład Irek Jeleń. Co nie znaczy, że jest słaby. Ale Liga Angielska jest dla prawdziwych facetów obok Hiszpańskiej Niemieckiej Najmocniejsza W Europie. To jak zbroi się Arsenal, czy Everton może cieszyć, bo walka o majstra będzie zacięta między nie dwiema 3 drużynami jak w innych ligach, ale nawet między 6, czy 7 jak w tamtym sezonie. Boli fakt, że MU Nie robi jakiś zakusów na topowych piłkarzy, mam jednak nadzieję, że zrobią wszystko, by walczyć o najwyższe cele w przyszłym sezonie.
JankielKindybalista85 - 2017-07-05, 21:44

Wow, szacun C1icku. Może uda wam się odzyskać 4 miejsce. :-D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group