To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Kulisy z życia władzy forum.

-Veon- - 2013-10-24, 14:18

Czyli na ugodę nie ma co liczyć. Ja widzę częściowo winę nas wszystkich.
Oni nie widzą w sobie żadnej winy. Przesadziłem jeśli chodzi o winę Dawosa. Możliwe też że za bardzo wziąłem pewne zdanie Rudej do serca, ale z pewnością nie mylę się co do częściowej winy Shav.

Sharvari napisał/a:
Veona przeproszę jak się dowiem ZA CO bym miała to zrobić,

Za to że zamiast zwykłego zapytania "O co chodzi" rzuciłaś się na mnie z pazurami.

Zakazałem funkcji, ale nie ustalałem wtedy szczegółów zakazu. Były natomiast informacje o tym że niedługo powstanie nowy punkt w regulaminie o tym (który najpierw chciałem przedyskutować z wami, ale już zdążyłaś mnie zaatakować. Później dyskusja zeszła na taki tor że w praktyce nie było czego ustalać i wrzuciłem nowy punkt). W drugim swoim poście odniosłem się do tego że ta funkcja musi być zakazana i innej opcji nie ma.
Dalej rozmowa poszła tym torem:
http://oi43.tinypic.com/14sm8ht.jpg
Później jak mówiłem poniosły mnie emocje za co już przeprosiłem.

RudaMaupa - 2013-10-24, 14:29

O, dobrze, że to wrzuciłeś. Bartek zakazał kłótni, chyba że będą walki w kisielu. Póki co kisielu nie widzę, nie taka była umowa :crazy:
AnswersMaster - 2013-10-24, 14:38

Veon, Shar, nie oszukacie miłości!
brzozik70043704352251515 - 2013-10-24, 15:07

Chcialbym miec tylko takie problemy jak Wy...
Adijos - 2013-10-24, 15:48

Brak pracy, niskie zarobki, nieszczęścia w Polsce, a Ci tu się kłócą, kto miał racje. Brzozik dobrze gada.
Sharvari - 2013-10-24, 15:59

delikatnyś. boję się pomyśleć jaką urazę musisz czuć do Rudej. a teraz kończymy to przedstawienie, osiągnąłeś swój cel, dalsze zażalenia kieruj w piwnicy albo na pw. temat zamykam i wywalam, bez pozwolenia tak jak ty moje.
bartek82r - 2014-01-21, 12:43




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group