To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Co polecamy? - Dobre produkty

monjiczq - 2014-01-17, 23:04

ja polecam kaczki do kibla, mam te niebieskie i ładnie pachnie w tym kibku nawet jak zapomnisz deskę zamknąć, wypróbowane, polecam, monjiczq

u mnie jest jakoś po pincet kronur, a w Polszy to ponoć koło dwunastaka chodzo.
i niby trzymają się do ośmiu tygodni ale ja nie wiem dokładnie bo ostatnio kupiłam drugie opakowanie a pierwsze nie pamiętam kiedy kupowałam. Jakoś z 6 tygodni temu chyba no i jedna kaczka jeszcze się całkiem dobrze trzyma

Adijos - 2014-01-18, 16:24

SOK JABŁKOWY SŁONECZNE SMAKI 330 ML

Koszt: 1,49zł do kupienia w FreshMarkecie.
Pyszny soczek.

orkSzaman - 2014-01-19, 23:38

Ketchup z piekła rodem - Kotlin
Jedyny keczup, który potrafi autentycznie zapiec w język. Przerobiłem już z nim tysiące tostów...

brzozik70043704352251515 - 2014-01-20, 01:10

^AdijoS^ napisał/a:
To ja polecam:
Kawa rozpuszczalna Cafe dOr Crema, 150 g
9,99zł do kupienia w Biedrze :D

Obrazek
Pięknie pachnie < 3


Mlody, nie za mlody na kawe?

bartek82r - 2014-01-21, 21:54

Właśnie na Shoutboxie mi przypomnieliście o Toblerone :-D

Pyyycha


bartek82r - 2014-01-27, 13:19

Ser do smarowania President Creme de camembert
(w odróżnieniu od tych np. z Hochlandu ma faktycznie smak camemberta)






No i serki Górski Przysmak firmy Sobik (Ruda wie o co chodzi)
Pyyyyycha. Uwielbiam... Najlepszy z chrzanem, albo z cebulą


widzu - 2014-01-27, 19:54

A ja bym chciał pochwalić pierwszy numer tej nowej edycja Thorgala.
Naprawdę miło mnie zaskoczyli, szczególnie wielkością plakatu.

Ale i tak pewnie nie kupię reszty numerów, bo jak mają zamiar dalej iść taką jakością... to będzie do drogie.

Davos - 2014-05-10, 22:51

Piwo Książęce 3 rodzaje:
1. Czerwony Lager
2. Złote Pszeniczne
3. Ciemne Łagodne



Wszystkie trzy wyjątkowo dobre! Jakiś czas temu pojawiły się w Biedronkach w mojej okolicy, sprzedawane w promocji po niecałe 10 zł za czteropak. Potem zostały z niej całkowicie wymiecione, ostatnio nie ma już ich w Biedronkach, na szczęście sprzedają je nadal w Piotrze i Pawle :) Naprawdę polecam, zwłaszcza Czerwonego Lagera, którego schłodzonego piję pisząc tego posta B)

ZSK - 2014-05-11, 13:37

W pubach można spotkać z beczki :) Piłem pszeniczne, smaczy, polecam :)
brzozik70043704352251515 - 2014-06-11, 23:01

zdrowe, niezdrowe, niewazne, wazne, ze DZIALA!



bartek82r - 2014-07-01, 13:45

RudaMaupa napisał/a:
Ze Śląska Cieszyńskiego pochodzą dwa przepyszne dania: necówka i murzin.

Necówka to polędwica zapiekana w mięsie mielonym, podawana niegdyś na większe, donioślejsze okazje, jak np. na weselach. Tradycyjnie z dużą ilością czosnku, trochę jak taka lepsza pieczeń rzymska. Kiedyś robiło się ją w domach (oj, taka dobra necówka waliła czosnkiem na całą klasę, babcia robiła), obecnie można dostać ją w mięsnych, ale niestety nie jest to to samo. Najbardziej czuć, że taka kupna necówka jest bardzo tłusta i czasami ma zgrzytające w zębach kawałeczki, błeh. Ale ostatnio babcia znowu zrobiła i powiem Wam - kto nie jadł, ten niech żałuje :-D

Może nie głupota, alem się podzielić chciała, jak komuś przyjdzie okazja spotkać, to polecam ;)




:slina: Również polecam Wam necóweczkę :slina:

SlownikOrtograficzny - 2014-07-01, 15:49

Najlepsze czekolady jakie chodzą po ziemi:


Ewentualnie wersja budżetowa z biedry:

Też dobra.
Zapraszam i polecam,
SlownikOrtograficzny

bartek82r - 2014-07-01, 15:52

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Najlepsze czekolady jakie chodzą po ziemi:


Ja jakoś nie przepadam za tymi, które już zaczynają chodzić, ale może ktoś inny się skusi.

bartek82r - 2014-07-08, 11:00

Musiałem ostatnio usunąć kilka plam: tusz z długopisu, zaschniętą gumę do żucia, plamę z wina, a moja znajoma trawę.

Miałem okazję wypróbować kilka z tych odplamiaczy.




Są rewelacyjne!
Wszystko zeszło bez najmniejszego problemu :)


Jeden taki odplamiacz (mały, można powiedzieć, że jednorazówka) kosztuje ok 9-10 zł
Jest 8 rodzajów do różnych rodzajów plam.

STRONA INTERNETOWA PRODUCENTA

bartek82r - 2014-08-01, 13:44

Jak już tak polecam na SB, to postanowilem i tutaj.

Tabletki na ból (szczególnie na ból głowy, kaca itp.)
Solpadeine do rozpuszczania (musujące, tych normalnych nie brałem więc nie wiem). Dzialają rewelacyjnie. Niekiedy mam taki ból że mogę żreć pół dnia inne tabletki i tylko trochę łagodzą ból. Po zarzyciu tej (jak już wam przejdzie przez gardło, bo jest paskudna w smaku) ból po kilku minutach mija całkowicie.

Skład jest niby normalny, nic specjalnego ale działanie świetne.
Podobno trzeba go zażywać tylko w skrajnych przypadkach bo uzależnia, a mimo wszystko dostępny jest bez recepty.

Cena: ok 8 - 12 zł w zależności od apteki za 12 szt.
Znalazłem właśnie taki opis na necie: KLIK
I opinie innych: KLIK


Davos - 2014-08-02, 13:50

Nigdy tego nie testowałem, ale mnie na migrenę pomagają zawsze apap i ibuprom. Ibuprom w moim przypadku trochę lepiej działa i można po nim pić ;) Apap jest za to łagodniejszy dla żołądka, ale nie powinno się ani przed zażyciem ani po pić alkoholu.
Szyszek - 2014-08-19, 21:53



Te lody są świetne! Polecam! :ok:

Zaknafein - 2014-08-29, 14:04

Polecam wszelkie produkty, a w szczególności Face Wash'e marki Clearasil


Moris299 - 2014-10-03, 21:13

Polacam "swedish fish" bardzo dobre. Nie wiem czy to w pl można kupić, siostra w usa kupowała ale bardzo dobre


bartek82r - 2014-10-28, 13:29

Jakby ktoś z Was gdzieś widział pierogi/uszka/krokiety Z TEJ FIRMY to brać bez zastanowienia cały zapas jaki jest aktualnie w sklepie.
Ja mam ten komfort, że ich sklep firmowy mam niedaleko siebie i muszę przyznać, że są rewelacyjne, wszystkim smakują.

Nawet córka znajomej studiuje w KRK i zawsze jej babcia posyłała pierogi, a teraz babcinych już nie chce, tylko zyczy sobie żeby jej te przywizić :-D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group