To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Z życia forum - mistrzowie-forum zmieniło moje życie

Pingvin - 2013-10-24, 11:09

Dla mnie Answers był jak jakiś bóg, a teraz już nie mogę patrzeć na niego tak samo... Teraz to jest ten człowiek z którym gadam o pierdołach. Przynajmniej jest postawiony wyżej ode mnie, to i tak spoko.
ChodnikowyWilk - 2013-10-24, 12:42

Na forum poznałem dużo fajnych gości, może nie każdy wie ale przeglądałem Mistrzów na innym koncie przez bardzo długi okres.

Jak Bartek dostał bana i wszedłem na jego stronę, uważałem go za pajaca i bufona. Zakładki "moje grzechy" i "moja pokuta" i ogólnie te setki kont które założył. Ale na forum poznałem go jako miłego, sympatycznego gościa który jest taki jak my.

Forum ogólnie może nie zmieniło mojego życia, ale dało taki punkt zaczepienia. Zawsze mogę tutaj wejść, wyżalić się, pośmiać z innymi, kulturalnie podyskutować i czasem pokłócić się.

Barbra - 2013-10-24, 18:25

RudaMaupa napisał/a:

Chyba nie, pewnie sporo ludzi tak ma. Może chodzi o to, z jakiej strony dajesz się tu poznać ;) A z drugiej strony trochę szkoda, czasem się zastanawiam, czy nie znamy się w "realu" z przypadku, to by dopiero było!


też się czasem zastanawiałam, w końcu kraków jest taki mały :D jak widzę jakieś rude dziewczyny (chociaż gdzieś przeczytałam że ostatnio się przefarbowałaś?), to myślę że to może Ty :p

RudaMaupa - 2013-10-24, 18:51

Barbra napisał/a:
RudaMaupa napisał/a:

Chyba nie, pewnie sporo ludzi tak ma. Może chodzi o to, z jakiej strony dajesz się tu poznać ;) A z drugiej strony trochę szkoda, czasem się zastanawiam, czy nie znamy się w "realu" z przypadku, to by dopiero było!


też się czasem zastanawiałam, w końcu kraków jest taki mały :D jak widzę jakieś rude dziewczyny (chociaż gdzieś przeczytałam że ostatnio się przefarbowałaś?), to myślę że to może Ty :p


Zazwyczaj krążę wokół rudości i czerwieni, teraz po prostu mam ciemny odcień takowych, zakrawający o jakąś oberżynę. No cóż, może kiedyś będzie ubaw :-D Też bym cię poszukała, ale nie wiem jak szukać :P



Zapomniałabym dodać, że forum serwuje mi pełną gamę emocji! Człowiek się nie nudzi ^_^

SlownikOrtograficzny - 2013-10-24, 19:19

No przyznam, że całkiem sympatyczna z nas ekipa jest. Kto by się spodziewał, że Bartek czy MastersAnswer to tacy zwykli śmiertelnicy jak ty czy ja. A forum to kolejny czasopożeracz, warty uwagi.
Szyszek - 2013-10-24, 19:32

Mi też wchodzenie na forum jakoś weszło w nawyk. Spoko ludzie, z którymi da się porozmawiać na różne tematy. Chociaż zauważyłem, że ja się w porównaniu z innymi aż tak często nie udzielam. Muszę to chyba nadrobić :P
Sharvari - 2013-10-24, 20:30






takie skojarzenie. :D

ZSK - 2013-10-25, 00:00

Był taki czas, że nie zaglądałem na mistrzowie.org przez jakieś 4 dni codziennie będąc tutaj. A wcześniej, wyłączając wakacje, codziennie "bołech na miszczach" :)

Po za tym świetna sprawa to forum. Dzięki niemu jestem już niemal pewien, że w internecie są też dziewczyny, AnswerMaster to ziomek niemal w moim wieku a Bartek to nie cwaniak, tylko naprawdę spoko ziomek i dobry rodzic, z którym autentycznie chciałbym obrócić flaszkę. Zresztą nie tylko z nim. Idąc dalej poznałem wartościowych i wesołych ludzi co jest częścią sensu życia (górnolotnie, sorki), z którymi chce się utrzymywać kontakt i w ogóle podobnie zrytych do mnie :D Wcześniej prócz kilku nicków nie kojarzyłem kompletnie komentarzowego towarzystwa a teraz mam świadomość, że za nickami kryją się ludzie baa, nawet mam wrażenie, że znam was z realnego życia. Miła rzecz. Może zwieńczymy ją kiedyś jakimś zjazdem, którego wynikiem będzie zdziwienie i konsternacja, która w konsekwencji doprowadzi do zamarcia wszelkich kontaktów na forum i jego zamknięcia. Noo albo i nie ;)

W każdym razie dziękuje za ciepłe przyjęcie do tego grona i życzę wszystkim screenów na głównej. Miło jest mieć świadomość, że są gdzieś tam ludzie, którzy mają świadomość twojego istnienia :D

Jemszyszki - 2013-10-25, 00:00

Przeszedłem na dietę wysoko szyszkową... no...

Moris299 - 2013-10-29, 18:54


ProFace - 2013-11-03, 13:16

Mistrzowie poprawiają mi humor.
Edit 18/01/2014
Jak kiedyś smsowałam, czy czatowałam na telefonie i uśmiechałam się do komórki na przerwach, lekcjach to teraz siedzę na forum i się cieszę, a tych z mojej klasy ciekawość zawsze zżera co mnie tak bawi. XD

Mircalla - 2014-01-18, 15:33
Temat postu: Forum
Powoli dopiero się przekopuję przez wszystkie tematy i trafiłam akurat na ten. Cóż ja mogę powiedzieć? Mam taką nadzieję, że to forum, a raczej jego użytkownicy odegrają w moim życiu ogromną rolę :) Do tej pory przeglądałam jedynie screeny na Mistrzach nie zwracając uwagi za bardzo na nicki autorów, tak jakoś (aczkolwiek bartek82r gdzieś mi się tam przewijał), ale już wiem, że to był błąd. Z tego, co do tej pory zdążyłam zauważyć, tworzycie wszyscy zgraną paczkę, nawet rodzinę można by rzec :) Domyślam się, że musi jakiś czas minąć zanim zaakceptujecie nowego członka. Postaram się zasłużyć na to miano :P
Zabek05 - 2014-01-18, 15:51

Mircalla napisał/a:
Postaram się zasłużyć na to miano :P


Już zasłużyłaś ^_^ Tak jak wszyscy, którzy założyli konto na tym forum.

Mircalla - 2014-01-18, 15:54

Zabek05 napisał/a:
Mircalla napisał/a:
Postaram się zasłużyć na to miano :P


Już zasłużyłaś ^_^ Tak jak wszyscy, którzy założyli konto na tym forum.


Ot tak? To ja już misterny plan szykowałam jak tu się wkupić w wasze łaski, zyskać szacun, podziw, chwałę i w ogóle, a ty mi mówisz, że to już? Eeeee...ok, to nie będę się spierać w takim razie :P

bartek82r - 2014-01-18, 15:58

Mircalla napisał/a:
Zabek05 napisał/a:
Mircalla napisał/a:
Postaram się zasłużyć na to miano :P


Już zasłużyłaś ^_^ Tak jak wszyscy, którzy założyli konto na tym forum.


Ot tak? To ja już misterny plan szykowałam jak tu się wkupić w wasze łaski, zyskać szacun, podziw, chwałę i w ogóle, a ty mi mówisz, że to już? Eeeee...ok, to nie będę się spierać w takim razie :P


Czekam na szczegóły... Jaki plan?

AnswersMaster - 2014-01-18, 16:03

czekamy na pikantne fotki
bartek82r - 2014-01-18, 16:05

No właśnie o tym przed chwilą pisałem :P
Mircalla - 2014-01-18, 16:07

Teraz to już nie ma o czym mówić :p Skoro już zostałam przyjęta do jakże zacnego grona forumowiczów, to teraz pozostaje mi obiecać, że dołożę wszelkich starań, aby swoimi postami, screenami i komentarzami nigdy nie przynieść wam hańby! :-D

[ Dodano: 2014-01-18, 16:07 ]
AnswersMaster napisał/a:
czekamy na pikantne fotki



hahahaha, chcielibyście :P

bartek82r - 2014-01-18, 16:09

Mircalla napisał/a:
Teraz to już nie ma o czym mówić :p


Masz jeszcze jeden dział do zdobycia więc plan może się przydać ;)

Mircalla napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:
czekamy na pikantne fotki



hahahaha, chcielibyście :P


TAK! :-D

Mircalla - 2014-01-18, 16:12

bartek82r napisał/a:
Mircalla napisał/a:
Teraz to już nie ma o czym mówić :p


Masz jeszcze jeden dział do zdobycia więc plan może się przydać ;)

Mircalla napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:
czekamy na pikantne fotki



hahahaha, chcielibyście :P


TAK! :-D



W takim razie jeśli potrzebuję jeszcze jednego planu, to na pewno wam go nie zdradzę, w końcu od tego zależy jego powodzenie ;)

Sory chłopaki, ale pikantnych fotek nie będzie :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group