To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

The Best Of - The Best Of - informacje

bartek82r - 2015-01-22, 13:39
Temat postu: The Best Of - informacje
Poprzez nowy dział "The Best Of" proponuję wybieranie przez nas kolejno:
-Screena Dnia
-Screena Tygodnia
-Screena Miesiąca
-Screena Roku

Czekam na Wasze komentarze i propozycje dotyczące tego działu. ;)

ChodnikowyWilk - 2015-01-22, 13:47

Świetny pomysł :piwo: Choć był już taki podobny temat, "Najlepsze skriny dnia" i nie cieszył się on zbytnią popularnością.

A Screena tygodnia będziemy wybierać z wszystkich skrinów jakie w tygodniu się pojawią? Bo lepiej moim zdaniem by było wybierać z tych skrinów, które wygrały poszczególne dni.

ZSK - 2015-01-22, 13:56

Przy screenach dnia może być niezły burdel, lub przeciwnie brak ruchu, bo jednak to trochę zajmujące tak dzień w dzień wybierać :P Ale ogólnie pomysł pozytywny (y)
bartek82r - 2015-01-22, 14:00

ChodnikowyWilk napisał/a:
Świetny pomysł :piwo: Choć był już taki podobny temat, "Najlepsze skriny dnia" i nie cieszył się on zbytnią popularnością.


Ale tam trzeba było wrzucać linki do tych które się podobały, a ludziom się nie chce. :/

ChodnikowyWilk napisał/a:
A Screena tygodnia będziemy wybierać z wszystkich skrinów jakie w tygodniu się pojawią? Bo lepiej moim zdaniem by było wybierać z tych skrinów, które wygrały poszczególne dni.


Właśnie ta druga opcja.
Screen dnia przechodzi do głosowania na screena tygodnia. Jeśli zwycięży to przechodzi dalej itd.

JankielKindybalista85 - 2015-01-22, 14:17

To samo pytanie co do Wlsza gdy rzucał takim pomysłem, że niby coś takiego miało być na głownej: dlaczego tylko skrin? Skriny to 50% portalu. Drugie 50% to riposty/komentarze.

To raz. dwa: żeby to miało jakikolwiek sens to zdecydowana większość forumowiczów powinna bywać na głównej. A ja tam zazwyczaj mało kogo widuję, jeśli już to incydentalnie. Co więcej nie raz i nie trzy wiele osób tutaj rzucało, że forum zastąpiło im główną na która już właściwie nie wchodzą.

ChodnikowyWilk - 2015-01-22, 14:21

Z ripostami był by duży problem, bo ktoś musiał by przeszukiwać skriny w ich poszukiwaniu, i wrzucać tutaj. I trzeba by to zrobić powiedzmy po północy żeby zebrać komentarze z całego dnia. Wątpię żeby ktoś codziennie podejmował się takiego zadania, chyba że ty Jankiel? :P

Cytat:
To raz. dwa: żeby to miało jakikolwiek sens to zdecydowana większość forumowiczów powinna bywać na głównej. A ja tam zazwyczaj mało kogo widuję, jeśli już to incydentalnie. Co więcej nie raz i nie trzy wiele osób tutaj rzucało, że forum zastąpiło im główną na która już właściwie nie wchodzą.


Bartek odwala całą robotę, a minutkę zajmuje przejrzenie skrinów z linków. Ja też co raz rzadziej udzielam się na Mistrzach czy to w komentarzach, czy jako wrzucający skriny, ale żadne problem przejrzeć skriny. I to też ma na celu trochę połączyć forum z Mistrzami, żeby nie stworzyły się z tego już dwa osobne byty, tym bardziej że będziemy przenosić forum.

bartek82r - 2015-01-22, 14:22

JankielKindybalista85 napisał/a:
To samo pytanie co do Wlsza gdy rzucał takim pomysłem, że niby coś takiego miało być na głownej: dlaczego tylko skrin? Skriny to 50% portalu. Drugie 50% to riposty.


No przecież nie będę każdego komentarza z mistrzów dodawał do ankiety. :P
Ale można by było zrobić coś takiego np. z top komentów, albo żeby użytkownicy forum zgłaszali kandydatury komentów które są warte uwagi.

ChodnikowyWilk - 2015-01-22, 14:27

Aha, i tak się jeszcze zastanawiam, co zrobimy w przypadku gdy dwa czy nawet kilka skrinów osiągnie taką samą liczbę głosów?
bartek82r - 2015-01-22, 14:33

ChodnikowyWilk napisał/a:
Aha, i tak się jeszcze zastanawiam, co zrobimy w przypadku gdy dwa czy nawet kilka skrinów osiągnie taką samą liczbę głosów?


dogrywka :P

c1ick - 2015-01-22, 15:03

Jak dla mnie dobry pomysł :git:
Davos - 2015-01-22, 22:42

Fajny pomysł :)
Chociaż też się zastanawiam, czy ludziom będzie sie chciało przeglądać codziennie te 20 screenów z ankiety. Ale znowu gdyby zostawić tylko screeny tygodnia i np w niedzielę wrzucać screeny z całego tygodnia, to byłoby tego za dużo i wtedy już na pewno nikt by nie sprawdzał. Czyli taka opcja musi zostać.

bartek82r - 2015-01-22, 23:07

Wystarczy po prostu codziennie przejrzeć główną ;)
To zaledwie ok 20 screenów :)

Davos - 2015-01-22, 23:09

No ja i tak zawsze przeglądam główną, a od czasu, gdy wrzucam screeny, przeglądam też poczekalnię. Ale gorzej z tymi, którzy porzucili mistrzów na rzecz forum i nie wychodzą stąd nawet do kibla ;)
bartek82r - 2015-01-22, 23:16

To musimy ich zmobilizować do zaglądania na mistrzów. Ile zajmuje przeglądniecie głównej? Kilka minut. Ewentualnie razem z komentarzami max do pół godziny.
Czy to dla nich naprawdę tak dużo?
Nie sondzę... ;)

A więc forumowicze: do dzieła! Dajcie na chwilę odpocząć forum i zagładnijcie też na główną! :P

Davos - 2015-01-23, 01:51

bartek82r napisał/a:
A więc forumowicze: do dzieła! Dajcie na chwilę odpocząć forum i zagładnijcie też na główną! :P


Słuchajcie admina, drodzy forumowicze! :)

Antlion - 2015-01-23, 15:16

To znaczy, że za rok dorobimy się tu 365 tematów? :??:
narabanydrwal - 2015-01-23, 21:28

bartek82r napisał/a:
A więc forumowicze: do dzieła! Dajcie na chwilę odpocząć forum i zagładnijcie też na główną! :P


No właśnie! W końcu to forum mistrzów ciętej riposty.

Ogólnie pomysł z wybieraniem skrinów dnia, tygodnia itd. jest bardzo dobry. Mam nadzieję, że się przyjmie.

Moris299 - 2015-01-23, 21:29

Z tym screenem dnia jest chyba najgorzej dużo roboty
widzu - 2015-01-26, 16:45

Taki pomysł, może by wprowadzić jakieś forumowe bonusy, jeśli wygra screen jednego z użytkowników?
Zachęciłoby to do większej aktywności na Mistrzach.

bartek82r - 2015-01-26, 17:44

widzu napisał/a:
Taki pomysł, może by wprowadzić jakieś forumowe bonusy, jeśli wygra screen jednego z użytkowników?
Zachęciłoby to do większej aktywności na Mistrzach.


No coś można pomyśleć.

Na razie zmieniłem kolory tematów.
Trwające ankiety są pomarańczowe, zakończone ankiety - szare. :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group