To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Humor - Najlepsze copypasty

macbed - 2017-09-23, 15:06

Lilith_Madness napisał/a:
ChodnikowyWilk, myślę, że love chodziło o to, że on jest całkiem inny niż te byczki, co koksują w siłowni. I tak nie do końca pasuje do takiego towarzystwa.

wuuuut, to z siłowni mogą korzystać tylko napakowane dresy? bo inni tam nie pasują? :/

Lilith - 2017-09-23, 15:07

macbed, nie.
Mam na myśli, że większość korzystających ze siłowni to napakowane byczki i do takich ze swoim charakterem nie pasuje.
Nie mówiłam, że nie może pakować. Każdy może. Nawet laski.

macbed - 2017-09-23, 15:16

ja też jestem miły i łagodny a jakoś ćwiczę ¯\_(ツ)_/¯
ale no fakt, ja nie jestem niski, to wszystko zmienia

Lilith - 2017-09-23, 15:37

macbed, jakby mi się chciało, to bym też ćwiczyła na siłowni. Ale nie chce mi się zapierniczać na siłownię i tylko robię rozgrzewki, bo chcę sobie pewne mięśnie chociaż troszkę wypracować.
macbed - 2017-09-23, 15:47

Lilith_Madness napisał/a:
chcę sobie pewne mięśnie chociaż troszkę wypracować

do tego wystarczą takie specjalne kulki u kno

L - a - 2017-09-23, 15:58

:haha:

(ja jebie...)

Lilith - 2017-09-23, 16:02

Nani the fuck did you just fucking iimasu about watashi, you chiisai bitch desuka? Watashi’ll have anata know that watashi graduated top of my class in Nihongo 3, and watashi’ve been involved in iroirona Nihongo tutoring sessions, and watashi have over sanbyaku perfect test scores. Watashi am trained in kanji, and watashi is the top letter writer in all of southern California. Anata are nothing to watashi but just another weaboo. Watashi will korosu anata the fuck out with vocabulary the likes of which has never been mimasu’d before on this continent, mark watashino fucking words. Anata thinks anata can get away with hanashimasing that kuso to watashi over the intaaneto? Omou again, fucker. As we hanashimasu, watashi am contacting watashino secret netto of otakus across the USA, and anatano IP is being traced right now so you better junbishimasu for the ame, ujimushi. The ame that korosu’s the pathetic chiisai thing anata calls anatano life. You’re fucking shinimashita’d, akachan.
SlownikOrtograficzny - 2017-09-23, 16:05

bulwa Lowe czego ty się spodziewałaś po obsłudze żabki

PS. w żabce kupuję się najwyżej piwo i szlugi

ChodnikowyWilk - 2017-09-23, 16:23

macbed napisał/a:
Lilith_Madness napisał/a:
chcę sobie pewne mięśnie chociaż troszkę wypracować

do tego wystarczą takie specjalne kulki u kno




[ Dodano: 2017-09-23, 16:43 ]
macbed napisał/a:
Lilith_Madness napisał/a:
ChodnikowyWilk, myślę, że love chodziło o to, że on jest całkiem inny niż te byczki, co koksują w siłowni. I tak nie do końca pasuje do takiego towarzystwa.

wuuuut, to z siłowni mogą korzystać tylko napakowane dresy? bo inni tam nie pasują? :/


A przez ten krzywdzacy stereotyp, jak zaczynałem przygodę z ciezarami to wstydzilem się iść na siłownię, i zrobiłem prowizorke w piwnicy, potem mi przeszło

Love178 - 2017-09-23, 17:05

Czy naprawdę było tak trudno zrozumieć, że chodziło mi o napakowane byczki a nie o "wszystkich ludzi, którzy kiedykolwiek ćwiczyli na siłowni" :??: przecież jakby ten kuzyn tylko ćwiczył sobie, a nie był, jak to zresztą napisałam już w pierwszym komentarzu, "figury typu chmura", który non stop jest na siłowni, to nikt by nie uważał, że jest z nim cokolwiek nie tak... co Wy macie z czytaniem?? :???:
Antybristler - 2017-09-23, 18:00

Chujowo być niskim i tyle w temacie.
macbed - 2017-09-23, 19:11

Dobra, przeczytałem wątek wieeele razy i chyba jestem gotów na odpowiedź
- Ty zaczęłaś o kuzynie, ja przeszedłem na bardziej ogólny temat i - podobnie jak Wilku - odniosłem się do tych wypowiedzi, z których wynikało, że osoby niskie i łagodne nie mają czego szukać na siłowni
- o "figurze typu chmura" napisałaś już po wypowiedziach Wilka i Lilith, które z kolei ja podchwyciłem bo to że "jest inny niż koksiarze" nie wyjaśnia sprawy
- chodziło o to, że facet z powodu kompleksów się przepakował i w połączeniu z jego charakterem źle to wpływa na jego kontakty ze społeczeństwem, a nie o to, że "nie pasuje do towarzystwa na siłce", jak to napisała Lilith
- niech sobie ten kuzyn będzie kurwa karłem w spódnicy, nie interesuje mnie to, chciałem tylko sarkastycznie zwrócić uwagę na fakt, że ćwiczyć może każdy niezależnie od charakteru i wzrostu, bo z Waszych wypowiedzi można było wywnioskować inaczej
Love178 napisał/a:
Czy naprawdę było tak trudno zrozumieć
Love178 napisał/a:
co Wy macie z czytaniem
tak, jesteśmy debilami i nie umiemy czytać, dzięki
Lilith - 2017-09-23, 19:20

Cytat:
"nie pasuje do towarzystwa na siłce", jak to napisała Lilith

macbed, napisałam, jak zrozumiałam Love.

macbed napisał/a:
chciałem tylko sarkastycznie zwrócić uwagę na fakt, że ćwiczyć może każdy niezależnie od charakteru i wzrostu, bo z Waszych wypowiedzi można było wywnioskować inaczej


ja napisał/a:
Nie mówiłam, że nie może pakować. Każdy może. Nawet laski.

A tu masz moją opinię.
Może niezbyt jasno się wyraziłam. Sorry. Nie miej mi tego za złe.

widzu - 2017-09-23, 19:56

Po co ja tu wrzucałem ten obrazek
macbed - 2017-09-23, 19:56

Lilith_Madness napisał/a:
macbed, napisałam, jak zrozumiałam Love.

Nu i ja to rozumim, chciałem uściślić o co rzeczywiście chodziło. Chyba że sam źle zrozumiałem. :roll:

Lilith_Madness napisał/a:
Może niezbyt jasno się wyraziłam. Sorry. Nie miej mi tego za złe.

No przecież nie mam. Wybaczam. :I

ChodnikowyWilk napisał/a:
Ja wiem, to musi być jakieś ewolucyjne uwarunkowanie, osoby wyższe są kojarzone z lepszymi genami i ewolucyjnie to lepszy partner do seksuf.


Shiet, żeby jeszcze znajome laski myślały w taki sposób

ChodnikowyWilk - 2017-09-23, 20:07

https://www.youtube.com/watch?v=EBcflBBGKhE
Love178 - 2017-09-23, 21:03

Napisałam wyraźnie w piewszym zdaniu, że przesadza z pakowaniem, a Wy to sprowadziliście do każdej osoby, która poszła na siłkę. Sorry not sorry, ale naprawdę nie stworzyłam tu żadnego "między wierszami" :|
L - a - 2017-09-24, 00:40

love, dla dobra ogółu, zignoruj ten temat... Twój nawracający ból dupy przestał być zabawny kilkanaście stron temu.
Davos - 2017-09-24, 01:24

Forumowe przepychanki słowne o kompletnie nieistotne pierdoły odc. 682782782
Marcin55522 - 2017-09-24, 13:45

niskie dziewczyny > wysokie dziewczyny


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group