To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Humor - Najlepsze copypasty

Mańka - 2017-08-23, 18:39

Oho, kogoś zabolało :-D :-D :haha:
Lilith - 2017-08-23, 18:50

Po prostu każdy lubi co innego. Może i inni lubią sobie popatrzeć na karyny, co sobie przeretuszują selfika, dodadzą filtr w postaci psiego ryjka, ale ja wolę, jak ktoś robi ładne zdjęcia jakichś ładnych widoków. Ewentualnie zrobi sobie fajne zdjęcie, które nie woła "lajkujcie i piszcie w komentarzach, że jestem najpiękniejsza".
Barbra - 2017-08-23, 18:55

ja rzadko wgl wchodzę na mojego insta ale jak już to nie obchodzą mnie jakieś tysięczne art aesthetic kurwa kolejny zachód słońca albo jakieś kwiatki tylko lajkuję mordy ludzi których lubię bo ich lubię i chcę widzieć co robią i jak wyglądają to jest dla mnie całkowicie normalne i oczywiste że zdjęcia twarzy mają więcej serduszek i komentarzy
Moris299 - 2017-08-23, 19:24

Cytat:
kurwa kolejny zachód słońca albo jakieś kwiatki


No to jest najgorsze, ktoś zrobi zdjęcie kwiatków jakich są mmiliony albo zachód ttak bardzo już nudny temat i myśli że jest fotografem artystą niewiadomo kim xD

Lilith - 2017-08-23, 19:41

Wiele osób robi zdjęcia, które uważa za nie wiadomo jak artystyczne.
Ale są ludzie, którzy mają taki zmysł artystyczny i robią naprawdę ładne zdjęcia, które przykuwają uwagę osób, którzy wolą zobaczyć coś więcej, niż kolejną wyretuszowaną karynę z tymi samymi filtrami, co inne karyny.
Mam kilkoro znajomych, co się pasjonują fotografią, bądź ją nawet studiują i robią naprawdę ładne zdjęcia. Nie, że zobaczą zachód słońca i cyk, zdjęcie gotowe. Tylko te zdjęcia naprawdę przykuwają uwagę. I ja takie fotki z wielką chęcią lajkuję.
Albo ktoś sobie zrobi ładne zdjęcie portretowe i się fajnie z tłem komponuje, ogólnie artystycznie elegancko i niecodziennie, też bardzo doceniam. Bo selfików z ukazaniem dup czy cycków w Internecie, jest w pierony. Już się dawno na takie fotki znieczuliłam, wrażenia na mnie nie robią żadnego. Tym mnie nikt nie kupi.

Marcin55522 - 2017-08-23, 20:10

google grafika zachod slonca i tez mam :D
Mańka - 2017-08-23, 20:15

Google grafika jędrna dupcia
Big tits
Big cock

[ Dodano: 2017-08-23, 20:18 ]
A nie, big cock nie szukam :PP

Davos - 2017-08-23, 20:56

:offtop:
SlownikOrtograficzny - 2017-08-23, 21:42

Lilith_Madness napisał/a:
Bo selfików z ukazaniem dup czy cycków w Internecie, jest w pierony.

Zachodów słońca i kwiatków tyż, winc o co kaman?

Marcin55522 - 2017-08-23, 21:47

^
Nadir - 2017-08-23, 23:56

Więc po co tworzyć cokolwiek skoro już wszystko zostało stworzone?
ChodnikowyWilk - 2017-08-24, 00:01

Widziałaś kiedyś zdjęcie kota w piżamie znajdującego się na rękach trebacza mariackiego?

No widzisz nie wszystko było :p

Davos - 2017-08-24, 00:11

:offtop: :offtop:
Lilith - 2017-08-24, 11:53

ZNACIE TE FUNKCJE, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "POZYTYWNIE PIERDOLNIĘTE", SZALONE. GRANICA NIEOKREŚLONA, NIESYMETRYCZNA, PIERWIASTKI NIEWYMIERNE, POCHODNA ZJEBANA, LICZENIE CAŁKI DO PORZYGU, NA DVD ETRAPEZ DO POMOCY, Z KALKULATORA ZŁOŻONY WYKRES, A NA DOJEBKĘ DZIEDZINA ZESPOLONA I PODZIARANA JAK SITO. SKOK W BOK DO NIESKOŃCZONOŚCI BO POCHODNE KAZAŁY, GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD
ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE GDY JESTEM NAJLEPSZA, WIADOMO XDDDDDD
CIEKAWE KIEDY JESTEŚ NAJLEPSZA
CHYBA JAK JESTEŚ DRUGIEGO STOPNIA CHOCIAŻ TEŻ NIE BO PEWNIE DELTA UJEMNA XDDDD

ChodnikowyWilk - 2017-08-27, 12:41

Ja pierdolę, odbyty se oznaczcie głupie stuleje. Kurwa, już przestałem obserwować większość sekcji jak będzie w akapie, żeby mieć mniej syfu na tablicy. Myślicie że to coś dało? Taki chuj.
Teraz cała tablica zajebana ,,Anon skomentował zdjęcie użytkownika ,,oznacz znajomego który po burakach zostawia czerwony kibel"". Myślicie że to jest zabawne? ,,No hehe oznaczę kumpla Sebka pod rysunkiem małego członka z napisem ,,oznacz znajomego który ma małego penisa", niech wszyscy widzą jacy z nas wariaci, szaleni i ironiczni ludzie z dystansem do siebie." Gówno prawda. Jesteście zwykłymi atencyjnymi debilami z poczuciem humoru godnym Konia Polskiego. Chcecie pokazać dystans do siebie? To znaczy że go nie macie, dystans polega na wyjebce na swój wizerunek. A to że zostaniesz oznaczony pod obrazkiem z napisem ,,oznacz znajomego który zbiera pierdy do słoika, wącha je masturbując się przy tym" i napiszesz pod tym oznaczeniem ,,xD" znaczy że błagasz wraz ze swoim kumplem ludzi o to żeby cię mieli za wyluzowanego. Czyli zaprze-kurwa-czenie luzu. Zabijcie się. Może ktoś was oznaczy pod postem ,,oznacz znajomego który się zabił". Spełnicie swój cel, dostaniecie atencję xD

macbed - 2017-08-27, 12:51

W sumie dawno nie widziałem takiego obrazka z oznaczeniem
A jak znajomi postują wyjątkowo debilne rzeczy to ich usuwam z obserwowanych ¯\_(ツ)_/¯

ChodnikowyWilk - 2017-08-27, 12:54

Może to zależy od wieku, nastolatki pewnie to robią, tak jak dzieciaki w podstawówce przeklejają łańcuszki, każde pokolenie ma własny wymiar idiotyzmu :P
Love178 - 2017-08-27, 19:09

W sumie to ciekawe ile kontrowersji by wywołał obrazek "oznacz osobę, która nie żyje", albo ile by nie wywołało :P
Moris299 - 2017-08-27, 21:13

Komentarze na fb to gówno. Zjeby umysłowe nawet w normalnych memach zajebia 99% komentarzy oznaczeniami znajomych albo komentarzem haha😂👌
ChodnikowyWilk - 2017-08-27, 21:32

Wioletta Puszcza

Agnieszka Eliza to my xDDD

2 lubię to

2 odpowiedzi na komentarz:

Agnieszka Buk

xDDD

Eliza Jodła

To samo robiliśmy z Marcin :D D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group