To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Humor - dowCipy

Love178 - 2018-09-17, 19:16

Ja też xDDD
Davos - 2018-09-19, 23:51

Wielbłądzica stara jak ten dowcip :troll:
Moris299 - 2018-10-06, 23:37

Partyzanci schowali się przed Niemcami w pustej studni i postanowili udawać echo. Nadchodzą Niemcy. Jeden z nich zagląda do studni i pyta:
- Czy są tu partyzanci?
Echo odpowiada:
- Czy są tu partyzanci?
Niemiec znowu pyta:
- A może poszli do lasu?
- A może poszli do lasu?
Kolejne pytanie:
- A może wrzucimy granat?
A echo:
- A może poszli do lasu?

InessaMaximova - 2018-10-26, 11:38

Przy wspólnym obiedzie rozmawiają katolik, protestant, muzułmanin i żyd.
Katolik: Jestem tak bogaty, że zamierzam kupić CitiBank.
Protestant: Ja jestem bardzo bogaty i kupię sobie General Motors.
Muzułmanin: Ja jestem bajecznie bogatym księciem... Kupię Microsoft.
Zapadła cisza, wszyscy spokojnie czekają, co odpowie żyd. Ten spokojnie zamieszał kawę, oblizał łyżeczkę i odłożył ją na spodek. Następnie popatrzył na pozostałych biesiadników i mówi:
A ja nie sprzedaję.

Lilith - 2018-10-26, 12:49

InessaMaximova, całkiem niedawno czytałam ten kawał w wersji z Facebookiem
Davos - 2018-10-26, 14:00

Dobre :D
Moris299 - 2018-11-12, 11:00

Młoda, śliczna sekretarka w pierwszym dniu pracy stoi nad niszczarką dokumentów z lekko niepewną miną.
Oczarowany kolega z pracy postanawia wybawić dziewczynę z opresji.
- Mogę ci w czymś pomóc?
- Pokaż mi jak to działa.
Chłopak bierze dokumenty i wkłada do niszczarki.
- Bardzo ci dziękuję! A którędy wychodzą kopie?

Davos - 2018-12-30, 19:56

- Baco, macie jakiś pokój do wynajęcia?
- Mom.
- Za ile?
- Dwiście.
- Baco! To bardzo drogo!
- Panocku, ale tu jest piknie.
- No dobra baco, ale musi tu być spokój i żadnych dzieci.
- Tu nimo żadnych dzieci.
Turysta idzie spać. Rano o godz. 5 - rumor, wrzask, z poddasza wypada szóstka dzieci. Wrzeszczą, wywracają meble itp.
Turysta zwleka się z wyra, biegnie do bacy i zaspanym głosem krzyczy:
- Baco, baco do cholery jasnej, tu nie miało być żadnych dzieci!
- Dzieci?! Panocku to są skurwysyny nie dzieci!

Całkiem_Dobry_Chłop - 2018-12-30, 23:54

Czy nikt temu bacy nie powiedział, że jak idzie na dziwki to powinien się zabezpieczyć?
Lilith - 2019-01-03, 17:57

Michael O'Leary, dyrektor generalny linii lotniczych Ryanair, po przybyciu do hotelu w Manchesterze poszedł do baru i poprosił o kufel Guinnessa.
- Należy się 1 funt, panie O'Leary - mówi barman.
- To bardzo tanio - odpowiada zdziwiony Irlandczyk i wręcza barmanowi pieniądze.
- Staramy się być zawsze o krok przed naszą konkurencją. Mamy najtańsze piwo w Anglii.
- Ceny macie świetnie, to muszę przyznać - skomentował Michael.
Barman uśmiechnął się.
- Widzę, że nie ma pan ze sobą żadnego kufla i będzie pan potrzebował naszego. Należy się, więc dopłata w wysokości 3 funtów.
Na twarzy O'Leary'ego pojawił się grymas. Mężczyzna jednak zapłacił, chwycił piwo i idzie w stronę stolika.
- O, chciałby pan usiąść? - pyta barman - To będzie kosztować dodatkowe 2 funty. No chyba, że zabukował pan wcześniej miejsce, to 1 funt.
O'Leary zaklął pod nosem, ale chcąc nie chcąc, zapłacił.
- Widzę, że przyniósł pan swojego laptopa. Takie coś trzeba wcześniej zgłosić, będzie dodatkowa opłata, 3 funty - rzucił barman.
Twarz Irlandczyka poczerwieniała z wściekłości.
- Dosyć tego! Chcę rozmawiać z menadżerem!
- Podam panu jego adres mailowy. No chyba, że chce się pan z nim spotkać osobiście, wtedy zapraszamy od poniedziałku do wtorku w godzinach 9:00-9:01. Może pan też zadzwonić, połączenie jest bezpłatne, no chyba, że odbierzemy, wtedy za każdą sekundę rozmowy naliczamy 1 funta.
O'Leary dał za wygraną.
- Moja noga nigdy więcej tu nie postanie! - rzucił na wychodne.
- W porządku, tylko proszę pamiętać, że jesteśmy jedynym barem hotelowym w Anglii, w którym można dostać kufel piwa za 1 funta!

Całkiem_Dobry_Chłop - 2019-01-03, 18:19

:haha:
Davos - 2019-01-03, 22:50

:D
krojechleb - 2019-01-13, 03:27

podobno dowcip z niemiec

dlaczego nie powinieneś się śmiać z polaka, który samochodem wpada do rzeki???

bo to może być twój samochód

[ Dodano: 2019-12-08, 10:46 ]
Opowiem wam śmieszny dowcip jaki swego czasu opowiedział mi dziadek.

Przychodzi rodzina do agencji talentów. Matka, ojciec, ich syn, córka i małe dziecko.

Ojciec mówi do łowcy talentów: Proszę pana nasza rodzina ma niesamowite przedstawienie. Wiemy, że gdy tylko pan je zobaczy, na pewno będzie pan chciał nas zatrudnić.

A na to łowca talentów: Przykro mi nie jesteśmy zainteresowani rodzinnymi występami.

Matka zaczyna prosić: Prosimy, niech nam pan da dwie minutki, na pewno się panu spodoba.

Więc łowca talentów mówi: Dobra macie dwie minuty.

Rodzina przygotowuje się, mama się uśmiecha i wskazuje na syna, który włącza boomboxa. Wesoła cyrkowa melodia zaczyna grać, ojciec kręci swoją córką, zgina ją wpół, podnosi spódniczkę i zaczyna lizać jej odbyt. Wtedy syn kładzie się na podłodze i otwiera usta a matka jednym ruchem zrywa z siebie spodnie, kuca nad nim i zaczyna na niego srać. Ojciec łapie dziecko, ściąga pieluchę i zaczyna ssać mu kutaska. Tymczasem syn, ciągle z gównem swojej matki w ustach, zaczyna ssać małemu jajka. Teraz matka kładzie się na podłodze a córka wychodzi na krzesło i zaczyna po wszystkich sikać. Wtedy ojciec i syn biorą dziecko i główką do przodu zaczynają wpychać je do pochwy matki a strumienie sików córki cały czas na nich lecą. Wsadzają dziecko do połowy, tak, że widać jego machające, kopiące nóżki. Wtedy syn wypluwa gówno z buzi i zaczyna nim wszystkich smarować. Ojciec wkłada penisa w odbyt dziecka i pieprzy je, kiedy to jest nadal do połowy w matce, aż wreszcie spuszcza się na dziecko, żonę, syna i córkę.

Potem ojciec wstaje i mówi: A teraz nasza interpretacja ofiar zamachu z 11 września.

I cała rodzina zaczyna biegać w kółko, krzycząc i śmiejąc się. Ich cycki i penisy machają we wszystkie strony, pokryte gównem, sikami i spermą: AAAAAAAA BUDYNEK SIĘ WALIII POOOMOOCYYY.

Wreszcie rodzina ustawia się na środku sceny i wszyscy mówią: TAADDDAAAAA.

Łowca talentów siedzi przez dłuższą chwilę i wreszcie mówi: Jezu co to był za numer? Jak go nazywacie?

I ojciec mówi: Arystokraci

macbed - 2019-12-08, 13:10

XDDDDDDD
Całkiem_Dobry_Chłop - 2019-12-08, 13:19

💩
Lilith - 2019-12-08, 13:28

krojechleb, Arystokraci to nie kawał, ale jeden z najbardziej znanych stand-upów, na dodatek z brodą. Ale i tak bawi
krojechleb - 2019-12-08, 16:18

https://pl.wikipedia.org/wiki/Arystokraci Arystokraci to taka forma żartu, ten co podałem jest z South Park ale jak ktoś ma ochotę to można wymyślić własny. W linku jest podane jak powinien wyglądać
Ascara - 2020-01-27, 20:10

Dowcip, chyba jedyny, którego nie umiem opowiedzieć bez śmiania się.

Turysta wybrał się w góry. Po drodze zatrzymał się przy studni. Widniał na niej napis: STUDNIA BEZ DNA. Turysta wrzucił kamień i nasłuchuje... Nic. Wrzucił większy kamień... Nic. Wrzucił taki duży kamień, nasłuchuje... Nic. Nagle do studni wskoczyła koza. Zdziwił się wielce, ale ruszył dalej w góry. Wracając napotkał bacę przy studni. Baca pyta:
- Panocku nie widzieliście mojej kozy?
- Widziałem, wskoczyła do studni.
- Jak to wskoczyła, jak była do takiego dużego kamienia uwiązana?!

macbed - 2020-02-15, 22:23

siedzą francuzi w okopach na drugiej wojnie światowej i została ich już dosłownie garstka, wszyscy zostali wymordowani przez niemców, rzeź była masakryczna, i wtedy jeden z nich wpadł na pomysł że ma w sakwie ostatniego skitranego szluga i sobie rytualnie zapalą bo i tak wiedzą że umrą, no to pierwszy bierze bucha i zaczyna opowiadać że jego żona stanie się wdową a ma z nią 8 dzieci i jeb, kula niemca trafiła w niego, fajka upadła to bierze ją drugi, podnosi i zaczyna palić i opowiada że ma dopiero 19 lat i matka wysłała go na front bo nie chciał się uczyć i iść na studia, i że zawiedzie matkę a był jedynakiem i jeb, kula niemca trafiła w niego i umar, trzeci bierze fajke i zaczyna opowiadać że nie może umrzeć w takich okolicznościach bo chciał zostać słynnym aktorem, a teraz umrze jako prawiczek i nagle kula niemca go jebła i bang, czwarty bierze fajke i mówi kurwa a ja to nigdy nawet z dziewczyną się nie całowałem, wszystkie mnie odpychały bo byłem brzydki, ach ci przeklęci niemcy, oni są przystojniejsi od nas i jeb kula go trafiła, zostało już 2 gości, piąty bierze fajke do ręki, ściąga gacie i sra gównem z dupy, nastepnie wsadza fajke w kloca i mówi że koniec tego palenia kurwa bo pomrzemy na raka
Davos - 2020-02-15, 22:36

Spoko kawał, ale do tych Francuzów w okopach bardziej pasowałaby pierwsza wojna światowa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group