To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Humor - dowCipy

AnswersMaster - 2013-10-19, 23:03
Temat postu: dowCipy




Barbra - 2013-10-19, 23:43

APELUJĘ O OCENZUROWANIE TYTUŁU JAK TAK MOŻNA DLACZEGO TO NIE JEST OCENZUROWANE TU PRZECIEŻ MOGĄ WEJŚĆ MAŁE DZIECI CO JAK TO ZOBACZĄ JESZCZE KTOŚ GDZIEŚ ZGŁOSI TO FORUM I PRZYJDZIE POLICJA I BARTEK82R BĘDZIE MIAŁ KŁOPOTY NA PEWNO

DEGRADACJA MORALNA UPADEK CZŁOWIECZEŃSTWA ZGORSZENIE

KicerK - 2013-10-19, 23:47

Wg Statystyk najmłodszy jest tutaj Wojtek który przeklina chyba najbardziej :D
-Veon- - 2013-10-20, 08:37

Barbra napisał/a:
APELUJĘ O OCENZUROWANIE TYTUŁU JAK TAK MOŻNA DLACZEGO TO NIE JEST OCENZUROWANE TU PRZECIEŻ MOGĄ WEJŚĆ MAŁE DZIECI CO JAK TO ZOBACZĄ JESZCZE KTOŚ GDZIEŚ ZGŁOSI TO FORUM I PRZYJDZIE POLICJA I BARTEK82R BĘDZIE MIAŁ KŁOPOTY NA PEWNO

DEGRADACJA MORALNA UPADEK CZŁOWIECZEŃSTWA ZGORSZENIE


Napisz wyczerpujący list do administracji w którym napiszesz szczegółowe uzasadnienie dlaczego ten temat powinien zostać zamknięty/usunięty.


A co do żartów, to pasują chyba do tematu o czarnym humorze.

Szyszek - 2013-10-20, 10:24

Mi ten temat zasugerował, że tutaj będą jakieś sprośne kawały. Jak sobie jakieś przypomnę, to na pewno wstawię ;)
AnswersMaster - 2013-10-20, 11:58

Cytat:
A co do żartów, to pasują chyba do tematu o czarnym humorze.

troche sie zastanawiałem ,ale w końcu czarny humor to o murzynach, gwałtach, morderstwach, płodach, te to chyba jednak łagodniejsze :D

Milo970 - 2013-10-20, 14:51

KicerK napisał/a:
Wg Statystyk najmłodszy jest tutaj Wojtek który przeklina chyba najbardziej :D

Akurat on ma bana ;)

Sharvari - 2013-10-20, 15:00

a co to ma do tego, że jest najmłodszy i że przeklina najwięcej?
ProFace - 2013-10-20, 17:27

Sharvari napisał/a:
a co to ma do tego, że jest najmłodszy i że przeklina najwięcej?

Cytat:
APELUJĘ O OCENZUROWANIE TYTUŁU JAK TAK MOŻNA DLACZEGO TO NIE JEST OCENZUROWANE TU PRZECIEŻ MOGĄ WEJŚĆ MAŁE DZIECI CO JAK TO ZOBACZĄ JESZCZE KTOŚ GDZIEŚ ZGŁOSI TO FORUM I PRZYJDZIE POLICJA I BARTEK82R BĘDZIE MIAŁ KŁOPOTY NA PEWNO

DEGRADACJA MORALNA UPADEK CZŁOWIECZEŃSTWA ZGORSZENIE

Sharvari - 2013-10-20, 18:52

chodziło mi odpowiedź Mila. mając bana można wszystko czytać, tylko nie można pisać.
Moris299 - 2013-10-21, 00:12

Przychodzi blondynka do lekarza ze spalonymi uszami.
Lekarz się pyta:
- co pani dolega?
- no bo prasowałam, a z przed pokoju zadzwonił telefon, a ja odruchowo przyłożyłam żelazko do ucha.
- a dlaczego ma pani spalone drugie?
- a bo chciałam zadzwonić po pogotowie....

Sharvari - 2013-11-24, 15:51

- Tato, kup mi rowerek!
- Rowerek... Syneczku, olej rowerek. Poczekaj, niedługo będziesz mógł jeździć na motorowerku, nie wolisz motorowerka?
- Jasne, tato!
...Minęło trochę czasu...
- Tato, kup mi motorowerek!
- Synu, motorowerki są da wieśniaków, poczekaj roczek, kupimy skuterek, nie wolałbyś skuterka?
- Super, tato, jasne, że wolę!
...Minęło trochę czasu...
- Tato, kup mi skuterek
- Ech, synu, skuterki są dla ciot, poczekaj dwa latka dostaniesz motor! Motor! Nie chcesz motoru?
- Tak! Tak! Chcę!
...Minęło trochę czasu...
- Tato, co z moim motorem?
- Synu, powiem szczerze, jest sens kupować motor skoro za rok będziesz już mógł prowadzić samochód? Prawdziwą brykę! Hę? HĘ?
- Jasne, tato...
...Minęło trochę czasu...
- Tato, kup mi auto...
- Auto? Po ch*j ci auto, jak ty nawet na rowerku jeździć nie umiesz...


historia mojego życia.

WojtekVanHelsing - 2013-11-25, 00:01

Sharvari napisał/a:
- Tato, kup mi rowerek!
- Rowerek... Syneczku, olej rowerek. Poczekaj, niedługo będziesz mógł jeździć na motorowerku, nie wolisz motorowerka?
- Jasne, tato!
...Minęło trochę czasu...
- Tato, kup mi motorowerek!
- Synu, motorowerki są da wieśniaków, poczekaj roczek, kupimy skuterek, nie wolałbyś skuterka?
- Super, tato, jasne, że wolę!
...Minęło trochę czasu...
- Tato, kup mi skuterek
- Ech, synu, skuterki są dla ciot, poczekaj dwa latka dostaniesz motor! Motor! Nie chcesz motoru?
- Tak! Tak! Chcę!
...Minęło trochę czasu...
- Tato, co z moim motorem?
- Synu, powiem szczerze, jest sens kupować motor skoro za rok będziesz już mógł prowadzić samochód? Prawdziwą brykę! Hę? HĘ?
- Jasne, tato...
...Minęło trochę czasu...
- Tato, kup mi auto...
- Auto? Po ch*j ci auto, jak ty nawet na rowerku jeździć nie umiesz...


historia mojego życia.


Ojciec mówil do ciebie "synu"? To jakis nowy projekt UE?

Zabek05 - 2013-11-25, 00:21

Hehe, no to dowaliles do pieca Wojtek :D Dla Ciebie powinno się stworzyć oddzielną grupę dla tych, którzy rozreklamowali forum co najmniej 3 razy :D
Sharvari - 2013-11-25, 00:23

tak, do tego doprowadziło nas to równouprawnienie.
Davos - 2013-11-25, 00:58

Kilkanaście lat przed Wojną w Zatoce, amerykańska dziennikarka napisała reportaż o pozycji kobiet w Kuwejcie.
Zauważyła, że o niskim statusie kobiet świadczy, między innymi to, że zawsze idą trzy metry za swoim mężem.
Po wojnie wróciła do Kuwejtu i ku swemu zaskoczeniu, zauważyła zmianę.
Teraz kobiety zawsze chodziły przed swoimi mężami.
Zaciekawiona zagadnęła jedna parę:
- To wspaniale! Prawdziwa rewolucja! Czy to Ameryka wpłynęła na zmianę pozycji kobiet?
- Tak, z całą pewnością - odpowiedział mężczyzna.
- Och, z przyjemnością napiszę o tym artykuł. Czy mógłby mi pan wyjaśnić, co konkretnie spowodowało te zmianę?
- Miny.

RudaMaupa - 2013-12-04, 11:58

Siedziałem z kumplem w pubie przy barze, kiedy usiadła koło mnie super babka. Wyglądała na przygnębioną, więc zagadałem do niej. Szybko się dowiedziałem, że jej zazdrosny mąż zrobił jej awanturę, więc wyszła z domu. Jestem dobry w te klocki, więc postawiłem jej parę drinków i zacząłem się "zaprzyjaźniać". Wtedy zobaczyłem jak do baru wchodzi ON.
Miał ze 190 centymetrów i szerokie bary. Odnalazł swoją żonę wzrokiem i zaczął przepychać się w naszym kierunku. Obróciłem się do kumpla i powiedziałem:
- Szybko, pocałuj mnie teraz!

Davos - 2013-12-12, 11:38

Co to jest: grube, czerwone i jak wchodzi to sprawia przyjemność?
Święty Mikołaj.

Tak mi się przypomniało przy okazji Świąt ;) A to "sprawia przyjemność" dotyczy kobiet, żeby nie było niedomówień :)

Antybristler - 2013-12-12, 11:45

Dlaczego Mikołaj nie ma dzieci?
- Bo ma krzywą laskę i worek na plecach.

widzu - 2014-01-13, 17:57

Dlaczego Ala ma kota?
Bo sierotka ma rysia.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group