To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Jaki kraj najbardziej pasuje do twojej osobowości?

JankielKindybalista85 - 2014-12-05, 11:51

Moris materialna dziwka. :haha:

Nic mi nie wyszło bo pytania są tendencyjne.

-Veon- - 2014-12-05, 12:42

Nowa Zelandia, ale opis się nie zgadza z moim charakterem.
Może dlatego że były pytania w których miałem ochotę wybrać opcje "żadne z powyższych".
Ogólnie słabe to jest.

Ale do Nowej Zelandii chętnie bym się wybrał. W końcu to tam kręcili "Władce Pierścienii".

KicerK - 2014-12-05, 13:27

-Veon- napisał/a:
Może dlatego że były pytania w których miałem ochotę wybrać opcje "żadne z powyższych".
Ogólnie słabe to jest.


Uważam tak samo.

I też wyszła mi Nowa Zelandia której opis raczej mi nie pasuje.

R - y - 2014-12-05, 15:53

Nowa Zelandia mi wyszła, ale w sumie częściowo się opis zgadza.
matheus3004 - 2014-12-05, 16:02

Islandia:

ProFace - 2014-12-05, 16:55

Brazylia a opis to gówno prawda :D Nie pasują do mnie wgl te odpowiedzi co były do wyboru. Nienawidzę podróżować, a czy lubie imprezować to zależy z kim. Jak jest się z kim bawić to jest fajnie ( jeszcze w sumie za bardzo się nie bawiłam nigdzie :D ) Pokonałam test B)
decp - 2014-12-05, 17:38



Jesteś osobą, którą pociągają nowe przygody, uwielbiasz przebywać na zewnątrz i spędzać czas aktywnie. Lubisz ryzykować i nie obawiasz się rozmów z nieznajomymi. Kiedy podróżujesz, uwielbiasz poznawać lokalnych mieszkańców i ich zwyczaje. Uwielbiasz długie wędrówki, ale nie przeszkadza Ci także spędzenie dnia na plaży w pobliżu wody. Chętnie poznajesz kultury, które różnią się od Twojej i rozmawiasz na tematy egzystencjalne. Wierzysz, że życie jest po to, aby ciągle odkrywać jego tajemnice i doświadczać nowych wrażeń. Ten kraj z pewnością da Ci takie możliwości.

W kij mało pytań odpowiedzi.
Np. "Który przymiotnik najtrafniej opisuje Twoją osobowość?" Nie ma jak nerwowy czy coś podobnego.

A podróże polecam Pro. Mało jeszcze jeździłem gdzieś poza granice czy w kraj. Czasem warto sobie gdzieś wyjechać. Ale rozumiem, lubić tego nie musisz.
Co do bawienia się, to ja mało się bawiłem.

Zabek05 - 2014-12-05, 18:41

V - r napisał/a:
Islandia

Obrazek

Jesteś osobą, którą pociągają zapierające dech w piersi widoki i unikatowe krajobrazy. Lepiej się czujesz w zimnych klimatach. Zawsze jesteś gotowy na przygodę i odkrywanie nowych miejsc. Jesteś niestrudzonym wędrowcem i ryzykantem. Uwielbiasz otaczać się ludźmi, którzy dzielą Twoje pasje, ale potrafisz się dogadać z każdym. Jesteś miłośnikiem dobrych książek i muzyki. Na Islandii czekają na Ciebie nowe wyzwania, a to lubisz najbardziej.

STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ! :D


:piwo: :funfunfun:

JankielKindybalista85 - 2014-12-05, 20:13

"Kosowo: lubisz wojnę, mafię i czystki etniczne." W sumie spoko.
brutalka - 2014-12-05, 22:06

Mi też Francja wyszła ;) Ale tak serio to ja nie lubię Francji nawet, w sensie, nie mam ochoty na wycieczkę do Francji, nie interesuje mnie Paryż, wieża Eiffla i inne Luwry. Właściwie to nie znoszę zabytków oglądać, nie czuję się dobrze w muzeach. Piękno doceniam, lubię być w przyjemnych, klimatycznych miejscach, ale kompletnie nie czaję, co ludzie widzą w ciągłym gapieniu się na jakąś rzecz lub kontemplowaniu "ścian" ;)
widzu - 2014-12-05, 22:14

brutalka napisał/a:
Piękno doceniam, lubię być w przyjemnych, klimatycznych miejscach



Ile masz luster w domu? :haha:

brutalka - 2014-12-05, 23:36

Zbyt wiele jak na mój gust, bo muszę patrzeć na siebie stanowczo zbyt często, a uwierzcie mi, że nie ma gorszego widoku niż zakatarzona Bruti z oczami opuchniętymi od płaczu i w ciemnych polarowych koszulach w kratę, zwiniętych ojcu z szafy ;p
widzu - 2014-12-06, 01:37

Polemizowałbym.
Barbra - 2014-12-06, 10:40

wojtka w sukni mamy i tak nie przebijesz, przykro mi
AnswersMaster - 2014-12-06, 11:12

wybrałem tropikalne klimaty i wyszła mi Islandia XD
decp - 2014-12-06, 13:17

brutalka napisał/a:
i w ciemnych polarowych koszulach w kratę, zwiniętych ojcu z szafy ;p

Czy aby tylko zwinęłaś koszulę ojcu?

[ Dodano: 06-12-2014, 1:18 ]
Barbra napisał/a:
wojtka w sukni mamy i tak nie przebijesz, przykro mi

Czyli jednak to prawda z tym? Nie śmiem sobie tego wyobrażać.

ChodnikowyWilk - 2014-12-06, 13:28

A niektorzy to.musieli zobaczyc :D Z reszta dalej na forum to zdjecie jest.
Barbra - 2014-12-06, 14:19

jak ostatnio źle się czułam to chciałam ostatnio sobie obejrzeć te filmiki wojtka ale pousuwane są :(

a nadal mam w głowie to "DZIEŃ DOBRYYY"

monjiczq - 2014-12-06, 18:32

Nie musicie pisac ze wyszla wam islandia, mozecie zamiast tego napisac prosto z mostu ze mnie kochacie i was do mnie ciagnie :roll:
Zaknafein - 2014-12-06, 22:16

mi nie wyszła islandia a i tak mnie pociągasz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group