To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Jaki kraj najbardziej pasuje do twojej osobowości?

Davos - 2014-12-05, 00:49
Temat postu: Jaki kraj najbardziej pasuje do twojej osobowości?
Taki fajny test znalazłem: http://filing.pl/jaki-kra...jej-osobowosci/

Co Wam wyszło?

U mnie Nowa Zelandia:


Jesteś osobą, którą pociągają nowe przygody, uwielbiasz przebywać na zewnątrz i spędzać czas aktywnie. Lubisz ryzykować i nie obawiasz się rozmów z nieznajomymi. Kiedy podróżujesz, uwielbiasz poznawać lokalnych mieszkańców i ich zwyczaje. Uwielbiasz długie wędrówki, ale nie przeszkadza Ci także spędzenie dnia na plaży w pobliżu wody. Chętnie poznajesz kultury, które różnią się od Twojej i rozmawiasz na tematy egzystencjalne. Wierzysz, że życie jest po to, aby ciągle odkrywać jego tajemnice i doświadczać nowych wrażeń. Ten kraj z pewnością da Ci takie możliwości.


Pod względem kraju wyszło idealnie, bo Nowa Zelandia jest tym miejscem, do którego chciałbym pojechać najbardziej :) Pod względem opisu też dużo się zgadza.

V - r - 2014-12-05, 00:53

Islandia



Jesteś osobą, którą pociągają zapierające dech w piersi widoki i unikatowe krajobrazy. Lepiej się czujesz w zimnych klimatach. Zawsze jesteś gotowy na przygodę i odkrywanie nowych miejsc. Jesteś niestrudzonym wędrowcem i ryzykantem. Uwielbiasz otaczać się ludźmi, którzy dzielą Twoje pasje, ale potrafisz się dogadać z każdym. Jesteś miłośnikiem dobrych książek i muzyki. Na Islandii czekają na Ciebie nowe wyzwania, a to lubisz najbardziej.

STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ! :D

Davos - 2014-12-05, 00:54

Wiedziałem, że wyjdzie Tobie Islandia :D

Ciekawe, czy u innych też będzie taka zgodność jak w naszym przypadku :)

Ascara - 2014-12-05, 00:56


Jesteś romantykiem, który uwielbia spacery po brukowanych uliczkach i placach. Inspiruje Cię sztuka i architektura. Kwitniesz kiedy jesteś otoczony artystami i intelektualistami. Lubisz zgiełk miasta, ale siedzenie w cichym wiejskim zakątku z kubkiem kawy lub kieliszkiem wina jest dla Ciebie równie atrakcyjne. Twoja dusza karmi się przebywaniem na łonie natury i głębokimi rozmowami na temat miłości, sztuki i sensu życia.

Byłam całkiem niedawno, fajnie, ale na stałe bym chyba nie chciała zostać ;-)

Szyszek - 2014-12-05, 00:57

Davos, mi również wyszła Nowa Zelandia ;)
Opis się nawet zgadza.

Zaknafein - 2014-12-05, 00:59

Brazylia



Jesteś entuzjastą podróży, który uwielbia imprezować i rozkoszować się nocnym życiem. Czerpiesz z życia jak najwięcej, przyciąga Cię ciepły klimat i uwielbiasz być w pobliżu wody. Siedzenie w domu nie jest w Twoim stylu. Wolisz spędzać czas aktywnie albo krążyć po mieście ze znajomymi. Twoje motto to "Raz się żyje", a w Brazylii spotkasz ludzi, którzy mają podobne podejście.

PRZEJRZELI MNIE, SKURCZYBYKI : O
tylko motto mam trochę inne xD

monjiczq - 2014-12-05, 01:06

U mnie tez brazylia :piwo:
widzu - 2014-12-05, 01:09

Indie. Lel.
ZSK - 2014-12-05, 01:22

Zak :piwo:
Choć gdy zmieniam jeden czynnik, przy którym pasują mi dwie odpowiedzi to wychodzi mi Nowa Zelandia, a ta z opisu również bardzo mi pasuje. Także Davos :piwo:

Szyszek - 2014-12-05, 01:28

Ekhm... ZSK, przypominam, że również miałem Nową Zelandię :P

Widzu, a jaki jest opis Indii?

Davos - 2014-12-05, 01:29

Brazylia w przypadku Zaka też mnie nie dziwi :D

Szyszek :piwo:

ZSK: w takim razie również dla Ciebie :piwo:

Szyszek - 2014-12-05, 01:30

Dokładnie. Opis Brazylii idealnie pasuje do Zaka!

Davos :piwo:
ZSK :piwo:

W ogóle przeczytałem opis Francji* i to chyba on by bardziej do mnie pasował.

*Kurde, skupiam się na pojedynczych miastach... to się urbanista od siedmiu boleści znalazł. Francja, nie Paryż!

ZSK - 2014-12-05, 01:37

szyszek27 napisał/a:
Ekhm... ZSK, przypominam, że również miałem Nową Zelandię :P

Przepraszam, przez brak obrazka nie zauważyłem :piwo:

szyszek27 napisał/a:
W ogóle przeczytałem opis Paryża i to chyba on by bardziej do mnie pasował.

Do mnie w pewnym sensie też. Kurcze wydaje mi się, że zależnie od okoliczności prawie każdy lubi robić coś z rzeczy przypisanych tu do konkretnego miasta. Ja sam lubię robić to co przypisane jest Brazylii i jak najbardziej to co się kryje w Nowej Zelandii ale i kilka zdań z Paryża też mógłbym do siebie przypisać. Człowiek to dość skomplikowany układ, ciężko go zaszufladkować :P Przez chwilę miałem też Arabię Saudyjską i coś tam też mi się zgadzało. Chyba musimy stać się podróżnikami :P

Barbra - 2014-12-05, 01:39

fajny test:D

znowu się parę razy wahałam ale w końcu wyszła Francja

może coś w tym jest :oops:

to przez tę winnicę na przedmieściach!

widzu - 2014-12-05, 01:40

szyszek27 napisał/a:
Widzu, a jaki jest opis Indii?


Poszukujesz w życiu głębszego sensu, pasjonują Cię inne kultury i religie. Jesteś ogromnie uduchowioną osobą. Traktujesz życie jak przygodę i uwielbiasz rozmawiać z innymi na tematy filozoficzne dotyczące życia. Nieważne czy spędzasz czas tętniącym życiem mieście czy medytując z zaciszu ogrodu swoje życie poświęcasz innym.

Davos - 2014-12-05, 01:47

ZSK, masz rację. Do mnie niby ten opis z Nowej Zelandii bardzo pasuje (chociaż nie w 100%), ale i z innych miejsc też by się dało trochę cech dopasować. Taki już urok tych testów. Za to jeśli chodzi o same miejsca, Nowej Zelandii na nic innego bym nie zamienił :)

Jak chcecie poczytać opisy innych krajów, to pod tym testem są komentarze i ludzie dali opisy tego, co im wyszło. Oprócz Nowej Zelandii, Brazylii, Francji, Islandii czy Indii są tam też Zjednoczone Emiraty Arabskie i Fidżi. W sumie z opisu Fidżi też kilka rzeczy do mnie pasuje.

Ktoś jeszcze w komentarzu pisał, że jest też Wietnam i Etiopia, ale nie wiem, czy sobie nie robili jaj :P

ZSK - 2014-12-05, 01:54

Pewne jeszcze Albania jest.

Mi z tych Indii też co nie co pasuje :ok:

RudaMaupa - 2014-12-05, 07:54

Paryż. Ale raczej się nie zgadza, w kilku pytaniach dawałam jakąkolwiek odpowiedź, bo żadna nie pasowała.
ChodnikowyWilk - 2014-12-05, 11:05

Haha, nie mogę, wyszła mi Francja która była tak omawiana niedawno :D Opis pasuje tylko po części, daleko mi do romantyka i nie inspiruje mnie raczej sztuka i architektura.



Jesteś romantykiem, który uwielbia spacery po brukowanych uliczkach i placach. Inspiruje Cię sztuka i architektura. Kwitniesz kiedy jesteś otoczony artystami i intelektualistami. Lubisz zgiełk miasta, ale siedzenie w cichym wiejskim zakątku z kubkiem kawy lub kieliszkiem wina jest dla Ciebie równie atrakcyjne. Twoja dusza karmi się przebywaniem na łonie natury i głębokimi rozmowami na temat miłości, sztuki i sensu życia.

Moris299 - 2014-12-05, 11:15

Zjednoczone Emiraty Arabskie



Jesteś osobą, która uwielbia otaczać się pięknymi i drogimi rzeczami. Doceniasz miejską architekturę i najlepiej czujesz się w wielkim mieście, które oferuje bogatą ofertę życia nocnego i rozrywki. Wierzysz, że życie jest po to, aby czerpać z niego całymi garściami. Nie masz problemu z ciężką pracą, która jest środkiem, aby osiągnąć to czego pragniesz. W zasadzie to czerpiesz przyjemność z pięcia się po szczeblach kariery. Dobrze czujesz się w środowisku ludzi, którzy myślą podobnie do Ciebie i również doceniają luksus.


No i się zgadza



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group