To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Anime i Manga - Ulubieni bohaterowie i bohaterki Anime.

Love178 - 2014-07-03, 22:48

W skrócie Red jest oryginalnym głównym bohaterem Pokemonów, Asha stworzyli twórcy anime, bo był im potrzebny bohater, który będzie nieudacznikiem, a Red był zbyt zarąbisty do takiej roli :P Na szczęście powstało Pokemon Origin < 3 https://www.youtube.com/watch?v=kGPBTYGTFRk
JankielKindybalista85 - 2014-07-04, 00:25

Davos napisał/a:
Powiedz to Martinowi.
(sorry, musiałem :D ).


Yyyy... nie skumałem?

RudaMaupa - 2014-07-04, 11:51

Ash był irytujący momentami, głośny, impulsywny i łatwo dawał się nabierać. Milo mi go strasznie przypominał. To ja już wolę Naruto, szczególnie w Shippuuden.
Jakoś mnie tak też ciągnęło do Zero z Vampire Knights i Chii z Chobbits. Trochę słodyczy nie zaszkodzi.

Pod względem omdlewania za każdym spojrzeniem - zdecydowanie Alucard. Jeeeesuuuu... < 3 I Kakashi. Gara ma to coś, ale wygląda trochę jak mój szwagier :/

Z kobiet - Lucy z Elfen Lied i Haruka z Czarodziejki :P

Z mądrych ludzi - Ginko z Mushishi.

A najbliższa ze względu na wspólny gust na zawsze Nakahara Sunako!
http://anime.osiristeam.n...rs/sunako_a.jpg

Davos - 2014-07-04, 20:48

JankielKindybalista85 napisał/a:
Davos napisał/a:
Powiedz to Martinowi.
(sorry, musiałem :D ).


Yyyy... nie skumałem?


Martin też zmieniał imiona bohaterom. Tyle. Głębszego przekazu w tym nie zawarłem ;)

JankielKindybalista85 - 2014-07-06, 19:43

Komu, kiedy, które, jak i na jakie? Bo autentycznie nie kojarzę.
Sharvari - 2014-07-06, 19:49

Alayne Stone, Lady Stoneheart?
JankielKindybalista85 - 2014-07-06, 19:57

O czizusie ale mi wielkie zmiany. Jakby nagle Tyriona zaczął nazywać Marianem to byłby powód, żeby to uwzględniać i się pogubić i zirytować. A Lady Stoneheart to po prostu ksywa Caterlyn Stark. W tym niezwykła, że pośmiertna. (To jeszcze jest spoiler?) I wogle widzę po dyskusjach o serialu, że macie z Davosem jakąś mega zajawkę na tę postać. I pojęcia nie mam dlaczego. Mi się od początku nie spodobała cała ta koncepcja. Im mniej wskrzeszeń tym lepiej dla każdej fabuły. Zawsze.

Sharvari napisał/a:
Alayne Stone


A tej to nawet nie kojarzę. Serial oglądam pobieżnie, książki czytałem dosyć dawno. Musi jakiś bękart z Doliny ale kto dokładnie? Albo inaczej: jak się nazywała przed/po zmianie imienia przez Martina?

Sharvari - 2014-07-06, 20:27

Cytat:
Albo inaczej: jak się nazywała przed/po zmianie imienia przez Martina?

[spoiler] Sansa Stark :p

JankielKindybalista85 - 2014-07-06, 20:33

Spoiler... to dalej nie kojarzę. :-D
K - k - 2014-12-10, 13:27

:fuckyou:
ZSK - 2014-12-10, 13:54

Oho, jednak jakiś niezignorowany temat tu został. Żegnam :)
widzu - 2014-12-10, 14:14

ZróbmySobieKupę, zignorowałeś go, po prostu

Cytat:
Z listy automatycznie są kasowane tematy w których nie pojawiła się odpowiedź przez ostatnie 3 miesiące

Barbra - 2014-12-10, 14:25

no kurde
Ascara - 2014-12-10, 16:46

Yoite z Nabari No Ou, do tego Light z DN ;)
macbed - 2015-03-06, 00:17

Erza Scarlet z FT i Mikasa Ackerman z SnK.



icywind - 2015-04-07, 21:04


Euphemia Li Britannia
Oglądałem Code Geass z trzy czy cztery razy i za każdym razem cośmnie ściskało przez to co jej zrobili :wnerw: :cry:


No i Lelouch, Leloucha bardziej lubię ale musiał wtedy coś takiego palnąć :niegit:

ProFace - 2015-04-18, 18:49

A mi się podobało jak Euphenia zrobiła masakrę : D Taki fail ze strony Zero : D
Teraz moi ulubieni bohaterowie:
Uzumaki Naruto (Naruto) No główny bohater tego anime bardzo mi się spodobał :) Jego charakter trochę przypominał mój jakiś czas temu dlatego go polubiłam.

Kuroko (Kuroko no basket) Szczera postać, mówiąca to co myśli prosto z mostu, pojawia się znikąd i dobija tym ludzi, najbardziej ceni współpracę.

Aomine (Kuroko no basket) Kumpel Kuroko ze starej drużyny. Jest arogancki i nie cieszyła go już tak koszykówka jak dawniej, bo nie mógł znaleźć nikogo kto by mu dorównał. Nie zależało go na niczym, ma wredny wyraz twarzy, ale go lubię. Jak już go do czegoś się zmusi to mnie zawsze to cieszy : D

Nezumi (NO.6) jeden z dwóch głównych bohaterów tego anime. Jest trochę arogancki, tajemniczy i był też samolubny, ale gdy odbił osobę, która wcześniej uratowała mu życie, ta osoba na niego wpłyneła. Troszczył się o nią. Nezumi jest bardzo dobry w planowaniu i przeprowadzani akcji, a z drugiej strony w tajemnicy dorabiał sobie jako aktor udając kobietę : D

Lelouch Li Britannia ( Code Geass) no z ostatniego anime jakie oglądałam. Geniusz, który dowodził bitwami i przewodził organizacji przeciwnej imperium. Z jednej strony bezwzględny dowódca, który gotów był zabić każdego, a z drugiej troskliwy brat, miły chłopak, przyjaciel.

Tatsumi Oga (Beelzebub IV) brutalny niepokonany chuligan, przybrany ojciec syna władcy demonów. Gdy nie ma z kim się bić zachowuje się jak normalny człowiek, jest nawet miły. Ma wzrok zabójcy i jest też dość agresywny w starciach, ale także tępy jeżeli chodzi o rozmowy z dziewczynami :D Lubię tego bohatera, jest świetny na swój sposób : D

go1 - 2015-05-18, 02:36

Osobiście polecam każde z tych animu,a zwłaszcza killu la killu z powodu humoru i realistycznie wyglądających dialogów. :)
Z męskich:
Battler ~~ Umineko no naku koro ni(Gdy zapłaczą mewy)

Z Żeńskich:
Black Rock Shooter:

Ryuko Matoi ~~ Kill la Kill

Saya ~~ Blood + /Blood C /Blood C The Last Dark

macbed - 2019-10-21, 20:57

updated


NieMamKlawiatury - 2019-10-24, 10:45

Revy, boże, jak ja ją uwielbiam. Muszę sobie za rok obejrzeć jeszcze raz Black lagoon


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group