To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Pożegnalnia - Żegnam cześć

Love178 - 2014-12-22, 21:08

Zaknafein napisał/a:
i tym jednym postem Kima zasłużył sobie na taką nienawiść? :(

Zazdroszczę mu, ja się starałam z całych sił znaleźć na jego zacnej liście i nie wyszło.

To mój pierwszy post w tym temacie. To chyba pokazuje jak bardzo miałam wylane na jego jestestwo bez potrzeby używania żadnych słów.

JankielKindybalista85 - 2014-12-23, 00:28

RudaMaupa napisał/a:
No jak nic porażka administracyjna, chyba czas abdykować


I Tyś mi za ciśnięcie mu warna dała!!!!!!!!!

No ale należało mi się. Każdej piździe w świecie się należy.

V - r :piwo: za to, że pierwsi go przejrzeliśmy i byliśmy konsekwentni w niechęci. No chyba, że nie chcesz się napić z taką pizdą. Spoko, zrozumiem. :sadangel:

Ascara - 2014-12-23, 00:41

Ja byłam miła i go broniłam, a nawet mi mesedża nie wysłał :(
Jankiel, polej i mi...

Zaknafein - 2014-12-23, 00:42

Dzisiaj poleją pizdy w świecie :-D
:piwo:

JankielKindybalista85 - 2014-12-23, 00:47

:piwo: Ascara na zdrowie! Trochę pizdowaty drink bo ja polewam ale ponieważ jesteśmy w necie to smakuje kozacko.
V - r - 2014-12-23, 00:47

JankielKindybalista85 napisał/a:

V - r :piwo: za to, że pierwsi go przejrzeliśmy i byliśmy konsekwentni w niechęci. No chyba, że nie chcesz się napić z taką pizdą. Spoko, zrozumiem. :sadangel:


Pijemy, kurwa! Na pohybel spierdoleniu umysłowemu! :piwo:

Szyszek - 2014-12-23, 00:50

Przyznam, że przy poprzednim pożegnaniu chciałem być jednak mimo wszystko uprzejmy. No ale wtedy chyba jego odpały nie były aż tak powalone co teraz. Tym razem było duużo gorzej. To wieczne pisanie o Niemkach, Bła... a dobra, nie ma co tego wymieniać, bo tylko mi się rzygać chce.

Zakładam, że sam zainteresowany to czyta, więc...
Krokoroku, piszę do ciebie po raz ostatni. Przeczytaj uważnie (jeśli potrafisz), bo 2 razy tego nie będę powtarzać:
Jesteś chyba jedną z najbardziej beznadziejnych stworzeń, jakie miałem wątpliwą przyjemność poznać. Nieudane "podrywy" wszystkich "lasek" na forum. A resztki szacunku straciłem, gdy najpierw napisałeś, że niby robiłeś nie wiadomo co z jedną z użytkowniczek forum, a potem to próbowałeś zataić swoje wpisy przed całym forum i udawałeś, że nic złego nie zrobiłeś. Toć to świństwo! A potem jeszcze pisałeś wszędzie, że twoja matka ma szczęście, że urodziła takiego mężczyznę. Nie. Za tamtą aferę nie masz prawa nazywać się mężczyzną i ktoś powinien na miejscu urżnąć ci genitalia toporem (tutaj domyślam się, który z forumowiczów dopełniłby się tej powinności). A najlepiej jeszcze cię chlasnąć nimi w twarz, byś na drugi raz czegoś takiego nie robił.
No i twoja największa żałosność: chwalenie się tym, że po od 2 lat po zdobyciu magistra z jakiegoś byle kierunku nie możesz nigdzie znaleźć pracy. Toć to trzeba być kompletną życiową pierdołą, która zamiast pracować jak człowiek martwi się tylko o to, że ktoś mu skriny zminusował.
I ty się odpierdol od administracji tego forum, bo jak dla mnie jest znakomita i w mojej obecności nie będziesz im wymawiał wolnej Amerykanki, czy to jest jasne?
I zakład o milion baksów, że stojąc twarzą w twarz z Jankielem walnąłbyś taką srakę, że nawet na stacji kosmicznej by cię poczuli. Albo nawet i dalej.
I nie nazywaj Adijosa gimbusem, bo sam masz umysł na poziomie przedszkola.
Mam nadzieję, że nigdy nie wrócisz już na forum. I że nigdy już nie spotkam takiego niepełnosprytnego pierdoły zarówno w wirtualnym, jak i w realnym życiu.

Szyszek walnął ostatecznego wkurwa na TEGO OSOBNIKA i musiał to z siebie wydusić.
Już mi lepiej.
Jeśli w którymkolwiek miejscu przegiąłem pałę, trudno. Przyjmę warna na klatę. Nie mogłem gromadzić w sobie tej kurwicy, która mnie wzięła i napisać ostatecznie, co o nim myślę.




A teraz niech mi ktoś poleje! :piwo:

JankielKindybalista85 - 2014-12-23, 00:54

:piwo: :1m: Golnij se Szyszku ze złotego puchara!
Szyszek - 2014-12-23, 00:56

Ja ze złotego puchara?
Czy jestem godzien, by dostąpić takiego zaszczytu? :P

Ale skoro już tak musi być, to wielkie dzięki! :1m: :piwo:

No, to teraz można zrobić sobie :chill: out!

SlownikOrtograficzny - 2014-12-23, 00:58



c1ick - 2014-12-23, 00:58

Pijecie beze mnie? :(
:piwo:

JankielKindybalista85 - 2014-12-23, 00:59

C1ick a jesteś choć trochę pizdą? Bo jeśli nie to sorry, nie będę z Tobą pił bo się wstydzę i boję że mi złamiesz dużo nosów.
c1ick - 2014-12-23, 01:01

Tylko w necie kozacze. W świecie to pizda jestem.
Zaknafein - 2014-12-23, 01:01

"I drink only with pizdas"
JankielKindybalista85 - 2014-12-23, 01:03

c1ick napisał/a:
Tylko w necie kozacze. W świecie to pizda jestem.


Aaaaaa, to jak tak to zapraszamy. :piwo:

V - r - 2014-12-23, 01:04

A ja chyba nie mogę z Wami pić, bo jestem normalny, bo interesuję się Pegazusem ;\
Zaknafein - 2014-12-23, 01:09

wgl się zastanawiam, czemu w "gitach" znalazł się Fudal xD
JankielKindybalista85 - 2014-12-23, 01:11

I mundial. Kto to w ogóle jest?
Szyszek - 2014-12-23, 01:12

Nie zastanawiaj się.
Czasami JEGO po prostu się nie da ogarnąć.
A Fudal się pewnie znalazł w gitach, bo się mało udzielał i pewnie olewał... JEGO. To był wystarczający powód dla NIEGO, by Fudal stał się jednym z JEGO najlepszych przyja... stop, ziomków!

JankielKindybalista85 - 2014-12-23, 01:13

Jedyne czego żałuję to że nie zdążyłem się dowiedzieć kim był w końcu ten BłazenZMilanosa?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group