To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Anime i Manga - Notatniki śmierci

icywind - 2014-10-22, 21:00
Temat postu: Notatniki śmierci
Temat do dyskusji o Death Note. Tak serio to chciałem tylko zrobić ankietę.
K to Kira jakby co a W to Watari ^_^

Mackers - 2014-10-22, 21:02

No dobra, ale najlepszy pod jakim względem? Każda postać ma unikalny charakter, ciężko mi tu oceniać ogólnie.
KicerK - 2014-10-22, 21:03

Co to za ankieta lel :|

Death Note nie oglądałem bo zbyt dużo ludzi się tym jara i aż mnie odpycha.

icywind - 2014-10-22, 21:05

Mackers napisał/a:
No dobra, ale najlepszy pod jakim względem? Każda postać ma unikalny charakter, ciężko mi tu oceniać ogólnie.

Kto najbardziej ci się podoba, ma najlepsze poczucie sprawiedliwości itd.

brutalka - 2014-10-22, 21:15

Mam nadzieję, że L to L, bo zagłosowałam na L :D
Mackers - 2014-10-22, 21:19

N jest beznadziejny. Jego koleżka nie jest w sumie taki zły pod względem całości.
L miał moim zdaniem lepsze poczucie sprawiedliwości.
Ale ogólnie wygrywa Kira. Poza tym nie dodałeś żeńskich bohaterek i X kiry.

icywind - 2014-10-22, 21:28

Mackers napisał/a:
Poza tym nie dodałeś żeńskich bohaterek i X kiry.

Bo skupiłem się na głównych literkach a Watariego dodałem dla gagu :P
Zresztą kto by wybierał taką Misę? :smile:

Mackers - 2014-10-22, 21:35

Misę raczej nikt. :P
Ale podobał mi się fanatyzm Tera Mikimy.

saRenia - 2014-10-23, 16:17

Ja uwielbiałam L, bo chyba w ogóle lubię takie pokręcone osobowości i przez cały czas byłam po jego stronie. Co ciekawe wśród moich znajomych jestem w tym względzie osamotniona, bo każdy tylko Kira i Kira. Dla mnie po 25 odcinku skończył się serial, bo później tylko naciągane to było i ledwo wytrzymałam do końca, mimo, że te 25 odcinków oglądałam jeden za drugim praktycznie bez przerwy.
decp - 2014-10-23, 22:21

Mackers napisał/a:
No dobra, ale najlepszy pod jakim względem? Każda postać ma unikalny charakter, ciężko mi tu oceniać ogólnie.

No właśnie. Każdy miał bogatą osobowość, osiągał sukces, jak i popełniał błędy.

icywind - 2014-10-23, 22:35

saRenia napisał/a:
Ja uwielbiałam L, bo chyba w ogóle lubię takie pokręcone osobowości i przez cały czas byłam po jego stronie. Co ciekawe wśród moich znajomych jestem w tym względzie osamotniona, bo każdy tylko Kira i Kira. Dla mnie po 25 odcinku skończył się serial, bo później tylko naciągane to było i ledwo wytrzymałam do końca, mimo, że te 25 odcinków oglądałam jeden za drugim praktycznie bez przerwy.

Nie jesteś osamotniona, ja też stoję po stronie sprawiedLiwości B-)
Te wszystkie dziwactwa L mi się podobają a Kira to po prostu pospolity świr :P

Ascara - 2015-07-25, 20:12

Ja też lubię Mikami Teru i uważam za zbrodnię, że się tutaj nie znalazł. Zwłaszcza, że bez problemu można go oznaczyć literką "T", jak nazywali go sam Light i Takada.
Jakkolwiek - zagłosowałam na Yagamiego. Nie popieram sposobu, w jaki działał, ale rozumiem jego pobudki. Jak by zresztą nie patrzeć, facet był geniuszem. Tym, którzy stwierdzą, że L był bystrzejszy, przypominam, który zwyciężył w bezpośrednim starciu. Końcówka była moim zdaniem już słabsza - odniosłam wrażenie, że na siłę potrzebowali znaleźć uzasadnienie tego, że Kira musiał ostatecznie dostać po dupie. Nie przeczę, że rozumowanie Neara było genialne, ale... O tyle, o ile L lubiłam, o tyle N jakoś irytował mnie jako postać.

[ Dodano: 2015-07-25, 20:13 ]
Ten sadystyczny uśmiech, kiedy uzasadniasz sobie, że to wyświetli się w powiadomieniach wszystkim, nawet tym, którzy dawno zignorowali ten temat.

Mistress9 - 2015-07-26, 12:08

M to rozumiem Mello? <3 Ale jednak poszedł głos na L :spiew: Mam wszystkie tomy mangi, w sumie Czarodziejka z Księżyca i Death Note na zawsze w mym sercu i na półce :)
ProFace - 2015-07-27, 00:44

KicerK napisał/a:
Co to za ankieta lel :|

Death Note nie oglądałem bo zbyt dużo ludzi się tym jara i aż mnie odpycha.

:piwo: To samo :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group