To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Anime i Manga - Anime i manga - temat ogólny

krojechleb - 2017-01-13, 00:00

Być może kiedyś się wezmę za anime tak na poważnie:) ale teraz to bardziej czekam na "The Walking Dead" "Black Sails" i zamierzam się wziąć za "Vikings"
dyniator - 2017-01-13, 00:01

Ale weź tu czekaj na kontynuację Spice And wolf już któryś rok z rzędu i dalej bez newsów :sadangel:
A takie coś byle gówniane serie lecą kontynuację jedna za drugą

Lilith - 2017-01-13, 00:04

Takie jak Uta no Prince-sama...
Ja pierdolę, jak takie gówno można dalej ciągnąć.

macbed - 2017-01-13, 00:04

krojechleb napisał/a:
a jeżeli chodzi o DB Super to jednak musze przyznać , że słabe. Lepsze serie były jak gówniarzem byłem:)

:piwo:

Love178 - 2017-01-13, 00:23

Naruto to zdecydowanie lepiej mangę niż animu, bo studio Pierrot zdawało się przy tym tytule mieć nastawienie "co by tu jeszcze zepsuć", np. ten sztuczny podział na Shippuuden, jakbyś od tego Mac zaczął, to byś po prostu nic nie zrozumiał, bo to normalna kontynuacja fabuły :/
krojechleb - 2017-01-13, 00:33

i tych zapychaczy(filerów) strasznie dużo. Dlatego polecam te fabularne oglądać a teraz szczególnie no bo w sumie "Naruto" się już skończyło
Lilith - 2017-02-25, 23:59

Co do Naruto - http://wakai.pl/boruto-na...-date-premiery/

Ja tego nie oglądam, ale może ktoś z was jest zainteresowany, to podlinkowuję artykuł.

ProFace - 2017-03-15, 17:13


38 odcinek drugiej serii Gintamy... a myślałam, że w tym anime już mnie nic bardziej nie rozjebie, parodia Kac Vegas, czyli jednak się myliłam xD Zaliczyć 6 osób w tym faceta jednej nocy. Brawo Gin! xD

Lilith - 2017-03-15, 17:30

Mam w planach oglądnięcie Gintamy, tylko długość tego tasiemca mnie przeraża :)
dyniator - 2017-03-15, 20:56

Mnie pierwszy odcinek skutecznie odstrasza.. Już miałem chyba z 5 podejść. Ale tematyka średniowiecze w teraźniejszej przyszłości.. :firefox: :??: To jednak nie dla mnie
Lilith - 2017-03-20, 01:23

Obecnie oglądam Kuroshitsuji.
17 odcinek to mnie kompletnie rozjebał, totalnie się nie spodziewałam, że w tym animcu będą takie sceny i to z zakonnicą XD
Znaczy się, nie było to tak szczegółowo pokazane, ale no kurde XD

[ Dodano: 2017-04-09, 00:35 ]
Zaczęłam oglądać nowego Berserka.
Przegięli z CGI, stanowczo. Nieważne, jak dobra będzie fabuła, punkty polecą za grafikę.
Coś czuję, że nie dorówna wersji z 1997 roku.

dyniator - 2017-04-10, 18:36

Nic co ma CG nie dorówna starszym produkcją. Jak widzę w 1ep CG, od razu wyłączam i seria dla mnie nie istnieje. Po prostu nie potrafię oglądać sztucznej serii. A tak właśnie chciał nie chciał wygląda aktualna CG. :niegit:
Lilith - 2017-05-28, 23:05

Właśnie odkryłam serie fajnych filmików na YT - postaci z anime dzielący tego samego seiyuu, przykładowy odcinek:
https://www.youtube.com/watch?v=8sYIAEt-BJg

KicerK - 2017-06-07, 13:12

Siema


kupiłem w ciemno ale ciągle słyszę że dobre

Lilith - 2017-06-07, 13:39

Akurat dzisiaj mam zacząc oglądac to anime 😂
dyniator - 2017-06-07, 23:27

Gorąco polecam. Jedna z najlepszych bajek. Szkoda że nie robią kontynuacji :patyk:
InessaMaximova - 2017-06-08, 02:12

Lilith_Madness napisał/a:
One Piece ma ponad chyba 500 odcinków


I 44 tomy. Za: http://www.jpf.com.pl/ind...tul=One%20Piece

Ja mam na stanie tylko dwie mangi. Więcej czytam niezlicencjonowanych i Yuri. Nie, nie Yuri!! On Ice, Yuri, no, kobitki. Ogółem to mam dziwaczne "Hotarubi no mori e" (PL: W stronę lasu świetlików, gdzieś niby krąży jedno anime i jedna drama na podstawie którychś oneshotów) i "Acony". Poza tym z fizycznych czytałam mroczne "Hideout".

Mam wrażenie, że większość współczesnych mang kojarzę tylko dlatego, że powstają anime. Z bardziej popularnych mam do upolowania gdzieś Kiniro Mosaic aka KINMOZA!. Na DynastyScans ma status dropped. Szkoda.

Do tego jak zapewne wspominałam, oglądałam pokemony, ale jak kolo zaczął wstawiać odcinki z Hoenn zablokowali jego kanał, a ja nie dokończyłam serii piątej. *PRRT*

dyniator - 2017-06-08, 21:27

InessaMaximova napisał/a:
Ogółem to mam dziwaczne "Hotarubi no mori e"


Oglądałem to. Dość.. specyficzne. Podobne jest też Sakasama no Patema. Ale ogólna ocena jest nieco wyższa niż tego pierwszego. Ogólnie kreska lepsza i fabuła bardziej rozbudowana.
Z movie jeszcze summer wars czy jakoś tak oglądałem z tych ciekawszych

macbed - 2017-06-10, 23:23

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=104252
Cytat:
O produkcji nie wiemy praktycznie nic poza tym, że utrzymana będzie w klimatach science fiction, przenosząc nas do świata, gdzie ludzkość przed wielkimi bestiami broni gigantyczny mur, a podczas wypraw poza to schronienie bohaterowie będą używali pancerzy wspomaganych.

No brzmi kurwa znajomo xD

InessaMaximova - 2017-06-11, 11:51

Wszak to nie jest anime ani manga, ale po prostu znalazłam to coś w grze Casper: Friends Around the World. Próbowałam to wcisnąć w google translate, ale nic mi nie wychodzi sensownego, a nie umiem dobrze pisać w japońskich alfabetach.
Http://pokazywarka.pl/casper/
Może ktoś potrafi to odczytać? :x



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group