To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - Polska Liga

JankielKindybalista85 - 2018-12-21, 22:46

Wogle typ co ma kupic Wisle nazywa sie Vanna Li. Za taki ratunek to powinna byc wanna czy jak jem tam nietyklani. Podobno ziomeczki chcialy kupic Wisle zeby przejac tereny w centrum warte ze 100milionow i se je zabudowac. No i kurwa zonk bo klub pilkarski to spolka Wisla Krakow ssa a tereny naleza do Towarzystwa Sportowego Wisla czyli zupelnie innego z punktu widzenia prawa podmiotu. Ciekawe czy sie w tym ci nasi zbawcy z dalekich krain pokapuja przed 28mym kiedy to musza przelac 12,5banki na pensje i dla ZUS bo bez tego umowa kupna bedzie niewazna. No zobaczymy. Poki co wiarygodnosc tej bandy jest taka sama jakby Pumpernikiel oglosil ze sprzedaje 10 ze swoich 3000 hoteli-kasyn zeby kupic Wisle. Tja...

W kazdym razie wlasnie wyszedlem z meczu, moze oststniego Wisly w ekatraklasie na lata. 0-1 z Lechem Pyrznań zupelnie niezasluzenie bo Wisla cisnela a Lechowi wszedl jeden farfocel. Na trybunach na pewno ponad 20tys ludzi, atmosfera zrozumienia i podziekowan dla pilkarzy i sztabu, ktorzy w takiej sytuacji finansowej zrobili o wiele wiecej niz sie ktos mogl spodziewac... Szkoda bedzie...

W kazdym razie teraz swieta, po swietach wyrok.

Moris299 - 2018-12-22, 01:14

JankielKindybalista85 napisał/a:
Ciekawe czy sie w tym ci nasi zbawcy z dalekich krain pokapuja przed 28mym
z tego co wiem, to już się wycofał ten pan Wanna
widzu - 2018-12-28, 17:09


JankielKindybalista85 - 2018-12-28, 17:34

Ma czas do polnocy. ŁI STIL BILIIIIFFFF. ŁI STIL BILIIIIIFFFF. FUTBOL KOMIN HOŁM IC KOMIN HOŁM IC KOMIN... :spiew:

[ Dodano: 2018-12-28, 23:53 ]
Zostało 5 minut... ależ emocje. :-D

Moris299 - 2018-12-29, 18:41

https://www.rmf24.pl/fakt...w-w,nId,2755955
Davos - 2018-12-30, 02:12

Czyli jednak wszystko wskazuje na to, że Wisła uratowana.
A Jankiel jak zwykle mówił, że piniendzy nie ma i nie będzie :troll:

ChodnikowyWilk - 2019-01-02, 10:24

Ładne pośmiewisko na cala Polskę zrobione z tego klubu :plotka:
widzu - 2019-01-02, 19:58


Moris299 - 2019-01-02, 22:10

ChodnikowyWilk napisał/a:
Ładne pośmiewisko na cala Polskę zrobione z tego klubu :plotka:



w sensie, że zbankrutowali, czy jeszcze jakieś nowe niuanse? :D

ChodnikowyWilk - 2019-05-12, 15:36

https://ekstraklasa.tv/skroty/piast-jagiellonia-21-zobacz-skrot-meczu/3rbwzqh

To warto zobaczyć, kosmiczna końcówka meczu piast jagiellonia, liga mistrzów przez chwile w polskiej ekstraklasie :D

[ Dodano: 2019-05-12, 16:36 ]
No i cieszy wynik, bo legia kurwa chwilowo na 2 pozycji

Davos - 2019-05-12, 23:00

Wow, szalony mecz :D No i elegancko, życzę Piastowi mistrzostwa.
Wszystko, byle nie warszawska kurwa :PP

ChodnikowyWilk - 2019-05-16, 01:09

No to tak, przed ostatnią kolejką sytuacja wygląda tak, Legia żeby zdobyć mistrzostwo musi wygrać a piast przegrać lub zremisowac. Jest to niestety możliwy scenariusz, ale trzymam kciuki za piasta
Davos - 2019-05-16, 05:44

Szkoda, że Piast wczoraj nie wygrał, byłoby już po sprawie

[ Dodano: 2019-05-20, 00:03 ]
Piast wygrał dzisiaj z Lechem 1:0 i ma mistrzostwo. Gratulacje :git: Historyczny triumf dla nich i fajnie, że zdobyli tytuł, bo w rundzie mistrzowskiej grali fantastycznie i zdobyli 19 na 21 pkt!

A Legia dla odmiany w ciągu czterech ostatnich spotkań zdobyła ledwie 2 pkt. A dziś, żeby zdobyć mistrzostwo, musieli nie tylko liczyć na potknięcie Piasta, ale i wygrać u siebie z Zagłębiem Lubin. A tymczasem oni zremisowali i to ledwo ledwo, bo chyba do 90 minuty przegrywali 1:2. Huehue, frajerzy :troll:














JankielKindybalista85 - 2019-06-03, 21:29

Brawo Piast. Bo wiadomo, że każdy, byle nie legia. A poza tym Wisła nadal nie zbankrutowała, co każdego dnia zadziwia mnie nawet bardziej, niż to, jak bardzo Jarosław Królewski przypomina androidy Weyland-Yutani. :grimer: :2m:
ChodnikowyWilk - 2020-02-21, 16:34

Na posiedzeniu Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej zapadła decyzja o powiększeniu PKO Ekstraklasy do 18 drużyn. Zmiany zostaną wprowadzone od sezonu 2021/2022. Uchwała została podjęta jednogłośnie.

Co sądzicie o tym pomyśle? Wyjebane mam w tą śmieszna ekstraklase i zjebanych kiboli klubowych, ale ciekawi mnie czy to jeszcze bardziej pogorszy poziom rozgrywek? xD

JankielKindybalista85 - 2020-02-21, 16:52

No ja myślę że jak powiększa do 134 klubów i pozwolą grać na śmietniku to Sandecja będzie mocnym kandydatem do powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Ogólnie jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie a ja powiem że pod kątem przechodzenia przez polskie kluby pierwszej rundy eliminacji europejskich pucharów niczego to nie zmieni. Zatem obojętne mi to, byle Wisła się utrzymała haha.

Anonymous - 2020-04-03, 22:45

https://www.youtube.com/watch?v=_rbyY0qvJ84
Anonymous - 2020-04-04, 15:23

https://www.youtube.com/watch?v=LzjmnDBvlMg
Anonymous - 2020-04-04, 19:20

https://www.youtube.com/watch?v=hSs20lpa-gw

https://bi.im-g.pl/im/95/4a/f5/z16075413IER,Legia-Warszawa---Lech-Poznan-2-0--Oprawa-na--zylec.jpg

JankielKindybalista85 - 2020-05-19, 09:58

A tymczasem w Nowej Hucie wrze srogie kurwy lecą nocami po parkach na Motor Lublin.

Lubelski związek piłki nożnej który prowadzi III ligę lubelsko-malopolsko-podkarpacka w związku z zawieszeniem rozgrywek i zakończeniem sezonu przyznał awans drugiemu w tabeli Motorowi Lublin mimo że liderem był Hutnik Kraków. Bo w regulaminie jest zapis że w przypadku takiej samej liczby punktów (a Hutnik i Motor mają tyle samo) o kolejności w tabeli decyduje najpierw bilans bezpośrednich spotkań między zespołami a potem ogólna różnica bramek. No i Hutnik wygrał z Motorem 1-0 i dlatego jest liderem. Do rewanżu nie doszło więc lubelscy działacze uznali że ten punkt nie obowiązuje i przechodzimy do punktu 2. A lepszy bilans bramkowy ma Motor więc dostał awans. Tylko że w regulaminie nie ma podanej ilości meczów bezpośrednich. Jak się dane drużyny spotkały raz to obowiązuje bilans tego jednego meczu, a jakby się spotkały 50 razy w sezonie to by obowiązywał bilans tych wszystkich meczów. Nigdzie nie ma że chodzi o bilans meczu i rewanżu. Rewanż się nie odbył? Trudno, mozna go było w drodze wyjątku zorganizować, Boniek był na tak. A tak lubelskie leśne dziadki na kompletnym nielegalu, "interpretując przepisy", dały awans swoim. Chuje jebane.

To taka ciekawostka że świata sportu i z mojego miejsca na świecie jednocześnie. Jebać Motor jebać!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group