To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - PRISM vs YAHOO

Waka - 2014-09-29, 16:11
Temat postu: PRISM vs YAHOO
Firma broniła się w sądzie przed dołączeniem do PRISM-u. Przegrała i w pewnym momencie grożono jej karą 250 000 USD za każdy dzień zwłoki…

źródło http://niebezpiecznik.pl/post/yahoo-vs-prism/

Moris299 - 2014-09-29, 19:51

Fuck

Szkoda. Osobiście i tak używam tylko Startpage i DuckDuckgo

Waka - 2014-09-29, 22:48

Ale to jest chore..
monjiczq - 2014-09-29, 23:00

A czo to
Szyszek - 2014-09-29, 23:08

Mówcie szybko cały czas Yahoo (czyt. Jahu), będzie śmiesznie! Podobnie, jak się mówi cały czas Kabel/belka albo masło/słoma. :P

A ja i tak nie korzystałem nigdy z Yahoo.

monjiczq - 2014-09-29, 23:09

Aaa przeczytalam tylko to prismo, do jahu nie doszlam, juz czaje baze
Waka - 2014-09-29, 23:26

Ale w prismie jest google, facebook, apple, mikrosoft..
Davos - 2014-09-29, 23:27

Szyszek, błagam :D Takie coś mnie śmieszyło w podstawówce, na równi z kluczem wkładanym do zamka ;)
Antybristler - 2014-09-30, 00:28

Nie ma to jak kliknąć link, żeby się czegoś więcej dowiedzieć z artykułu...
Co to ten yahoo i prism?

Waka - 2014-09-30, 14:54

Yahoo! – amerykański portal internetowy posiadający wersje w kilkunastu językach.

PRISM – tajny amerykański program szpiegowski, administrowany od 2007 przez National Security Agency (NSA), umożliwiający wywiadowi Stanów Zjednoczonych dostęp do danych zgromadzonych na serwerach największych przedsiębiorstw internetowych, jak również gromadzenie tych danych na własny użytek

Dzięki prism mogą cię śledzić np. google patrzą co paczasz w internetach co piszesz robią ci zdj jak masz smartfona (wszystko jedno czy windows mobile, apple, android) nagrywają cię, śledzą przez gps, co robisz o danej godzinie to wszystko zapisują sobie..

Yyy.. No zwyczajna inwigilacja. Spróbuj zmienić sobie w androidzie godzine to Ci połowa funkcji wysiadnie i prawdopodobnie inernetu nie będziesz mógł używać (to zależy od wersji telefonu i andka, i telefonu)...

Ja bym proponował zrobić zbiorowy pozew o tę całą inwigilację i pozwać kogoś, google, facebook zresztą oni chyba nawet decydować o tym nie mogli więc pozwać NSA!!!!!

Antlion - 2014-10-01, 18:51

Waka napisał/a:
Yahoo! – amerykański portal internetowy posiadający wersje w kilkunastu językach.

PRISM – tajny amerykański program szpiegowski, administrowany od 2007 przez National Security Agency (NSA), umożliwiający wywiadowi Stanów Zjednoczonych dostęp do danych zgromadzonych na serwerach największych przedsiębiorstw internetowych, jak również gromadzenie tych danych na własny użytek

Dzięki prism mogą cię śledzić np. google patrzą co paczasz w internetach co piszesz robią ci zdj jak masz smartfona (wszystko jedno czy windows mobile, apple, android) nagrywają cię, śledzą przez gps, co robisz o danej godzinie to wszystko zapisują sobie..

Yyy.. No zwyczajna inwigilacja. Spróbuj zmienić sobie w androidzie godzine to Ci połowa funkcji wysiadnie i prawdopodobnie inernetu nie będziesz mógł używać (to zależy od wersji telefonu i andka, i telefonu)...

Ja bym proponował zrobić zbiorowy pozew o tę całą inwigilację i pozwać kogoś, google, facebook zresztą oni chyba nawet decydować o tym nie mogli więc pozwać NSA!!!!!


Waka - 2014-10-02, 00:13

Się nie śmiejcie, ale podobno wysłali hamburgery takie rakiety w orbitę (TOP SECREET) (ściśle tajne) plotka mówi, że to są teleskopy takie jak te habla, ale wycelowane w ziemię.
Antlion - 2014-10-02, 18:57

Mama wie, że ćpiesz?
icywind - 2014-10-02, 22:49

Waka napisał/a:
Się nie śmiejcie bo wysłali takie rakiety w orbitę podobno to są teleskopy takie jak te habla, ale wycelowane w ziemię. Wysłali amerykanie.

A w WTC walnął hologram?

Moris299 - 2014-10-03, 06:33

W ogóle Yahoo im bardziej popularne się stawało tym mniej dba o użytkownika :/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group