To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Gry - Gothic

widzu - 2017-02-16, 13:28

Zapomniałem o mapkach:

http://www.worldofgothic....world_herbs.jpg
http://www.worldofgothic....world_herbs.jpg
http://www.worldofgothic....orld_tables.jpg
http://www.worldofgothic....orld_tables.jpg
http://www.worldofgothic....orld_tables.jpg

Marcin55522 - 2017-02-16, 13:30

wyczyść cache i pamięć podręczną może to coś da.
Moris299 - 2017-02-16, 14:11

^
Mi też działa

Win+r
Wpisz "cmd"
Wpisz ipconfig /flushdns
Sprawdź jeszcze raz

Davos - 2017-02-16, 21:38

Niestety nie pomogło...
"Nie można nawiązać połączenia z tą stroną".

Dodam tylko, że na starym laptopie też nie mogłem otworzyć tej strony i forum.

Moris299 - 2017-02-17, 00:36

No to musisz wejść przez tora albo proxy, innej opcji nie widzę.
Ewentualnie firewall/ antywirus blokuje domenę nadrzędną ".phx.pl"

krojechleb - 2017-03-02, 21:33

17 stron tematu więc nie przeczytałem całego. Sorki :-D . Skończyłem Gothica i Gothica 2 NK. To teraz Gothic 3 . Podobno dodatek do trójki zrobiło inne studio prawda to??? I ważniejsze pytanie czy warto brać się za ten dodatek czy jednak lepiej zostać przy podstawce?
Mackers - 2017-03-02, 21:39

Dodatek jest samodzielny, potraktuj go jako osobną grę.
krojechleb - 2017-03-02, 21:43

A ok dzięki czyli muszę zobaczyć jak tam z opiniami o dodatku no bo podobno kto inny go zrobił więc mogli to spartaczyć
Marcin55522 - 2017-03-02, 21:48

Tylko do Gothica 3 ściągnij patch 1.75
krojechleb - 2017-03-02, 21:50

Marcin55522 napisał/a:
Tylko do Gothica 3 ściągnij patch 1.75


Dzięki:) z 1 i 2 trza było kombinować żeby w ogóle odpalić

Davos - 2017-03-03, 00:40

krojechleb napisał/a:
A ok dzięki czyli muszę zobaczyć jak tam z opiniami o dodatku no bo podobno kto inny go zrobił więc mogli to spartaczyć


Zrobiło go hinduskie studio Trine Games (wcześniej Gothiki robiła Piranha Bytes) i niestety hindusi zjebali sprawę po całości. Dość powiedzieć, że krótko po ukazaniu się Zmierzchu Bogów (bo tak nazywał się ten dodatek), ludzie zaczęli go nazywać Świt Bugów. Gra była masakrycznie zbugowana i dało się w nią grać dopiero po spatchowaniu. Ale i wówczas nie powalała. Fabuła jest dziwaczna, a sam Zmierzch Bogów jest jedynym Gothikiem, do którego nigdy nie miałem ochoty wracać. Raz ukończyłem i wystarczy.
Za to zwykły Gothic 3 jest całkiem udany. Na plus na pewno rozległy świat, bardzo ładna grafika, przepiękna muza i kilka udanych pomysłów zastosowanych w grze (pieczenie mięcha przy ognisku i to od razu w ilościach hurtowych, możliwość walki dwoma mieczami, dużo neutralnych zwierząt, dosyć fajne czary, areny praktycznie w każdym mieście). Na minus brak klimatu takiego, jaki był w jedynce i dwójce. Większość miast odwiedza się tylko raz i już do nich nie wraca, brak też takiej interakcji z NPC, jak we wcześniejszych częściach, zwłaszcza jeśli chodzi o przyjaciół Bezimiennego. Ale Gothic 3 i tak jest wart zagrania, tyle że jak wspomniał Marcin, lepiej grać z patchem bo pierwotna wersja miała kilka niedoróbek.

Przy okazji odsyłam do pierwszego posta w tym temacie, zrobiłem tam małe podsumowanie Gothików 1-3 (z dodatkami).

krojechleb - 2017-03-03, 10:31

Ok przeczytam później dzięki za info :piwo:

[ Dodano: 2017-03-06, 15:34 ]
W którym momencie gry Gothic 3 opowiadam się po którejś stronie konfliktu??? Jak odbiję miasto orkom to już jestem buntownikiem??? Bo na razie robię misje w każdym mieście, żeby tylko mieć dostęp do każdej lokacji ale nie atakuję i w obozach też.

Stwierdziłem, że odgapię od Davosa. Zrobię możliwie wszystkie misje bez wyboru strony, zapiszę sobie i od tego momentu 3 razy przejdę, żeby zobaczyć zakończenia tylko nie wiem jak z tym atakowaniem miast

Antybristler - 2017-03-06, 19:25

Możesz nawet wybić orków i buntowników. Ale takie rzeczy to polecam na koniec :D
krojechleb - 2017-03-06, 19:57

Antybristler napisał/a:
Możesz nawet wybić orków i buntowników. Ale takie rzeczy to polecam na koniec :D


Dzięki :piwo:

Davos - 2017-03-06, 22:13

krojechleb napisał/a:
Stwierdziłem, że odgapię od Davosa. Zrobię możliwie wszystkie misje bez wyboru strony, zapiszę sobie i od tego momentu 3 razy przejdę, żeby zobaczyć zakończenia


Polecam ten sposób, bo dzięki temu nie będziesz musiał przechodzić gry 3 razy od samego początku, żeby poznać 3 zakończenia. Natomiast nie polecam wybijać od początku orków w miastach, bo jeśli wyzwolisz 3 miasta (Ardea się nie liczy) to potem w każdym następnym mieście orkowie zaczną Cię od razu atakować. To samo jest z asasynami w Varancie.
Natomiast w Nordmarze sprawa wygląda inaczej, bo tam wszyscy orkowie od początku są do nas wrogo nastawieni więc można ich do woli wybijać i nie wpłynie to w żaden sposób na naszą reputację i nie zamknie żadnego zakończenia.

widzu - 2017-03-07, 15:10


Davos - 2017-03-07, 17:00


KicerK - 2017-04-24, 02:21


widzu - 2017-05-03, 12:54


Davos - 2017-05-03, 18:05

#takbylo

Ale Isgaroth daje błogosławieństwo za darmo :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group