To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Gry - Przeglądarkowa gra haxball

Marcin55522 - 2014-09-25, 20:35
Temat postu: Przeglądarkowa gra haxball
Zastanawiam się czy ktoś w wolnym czasie gra sobie w piłkarzyki na haxball.com

HaxBall to nieskomplikowana aczkolwiek bardzo wciągająca wieloosobowa gra zręcznościowa uruchamiana za pomocą przeglądarki internetowej.

Tytuł ten, to jedyne w swoim rodzaju połączenie piłki nożnej z grą w tzw. „Cymbergaja”. Zasady są banalnie proste a cała zabawa polega na tym, by odbijając pędzący po planszy krążek, umieścić go w bramce przeciwnika, nie dopuszczając jednocześnie do straty goli. Gracze biorący udział w rywalizacji, podzieleni zostają na dwie, kilkuosobowe drużyny i współpracując, starają się pokonać przeciwników. Gra pomimo swej prostoty oraz mało zaawansowanej grafiki, jest prawdziwym wulkanem emocji, które poczujemy gdy tylko oddamy się zabawie. Dodatkowym atutem jest obecność wielu naszych rodaków z którymi możemy wpół rywalizować lub też dzielić chwile tryumfu.

JankielKindybalista85 - 2014-09-25, 20:39

Jestem w to kurna tak cienki że aż mi smutno jak mnie po minucie 12 latki wypier.dalają ze stołu :-D :-D :-D

Ale tak, czasami grywałem. I nie, już nie gram. Patrz wyżej.

Marcin55522 - 2014-09-25, 20:50

Ja gram w to miesiąc i wydaje mi się że całkiem niezły jestem, ale mi ping skacze często i mam lagi, ale idzie jakoś grać. Gdyby jednak ktoś grał to można byłoby się na SB zgadać i pograć 3 vs 3 na dużym boisku :D
Mackers - 2014-09-25, 21:15

Kiedyś trochę grałem.
Zaknafein - 2014-09-25, 21:16

jestem, albo raczej byłem w tą grę pie.rdolonym mistrzem. Kiedyś się nawet z najlepszym kumplem nagrywaliśmy https://www.youtube.com/watch?v=sr4aEWxqXb8
Czasy, kiedy miałem nick ''Satanica'' od albumu Behemotha : D

JankielKindybalista85 - 2014-09-25, 21:30

Pierdzielę, nie gram z wami.
Marcin55522 - 2014-09-25, 22:08

Zak widzę niszczyłeś. Rozumiem, że wciąż grasz? Jankiel przyłącz się i Mackers gdyby wrócił do gry to byłoby nas 4, jeszcze dwóch i można grać. Można dla śmiechu pograć 2v2 i czekać aż więcej osób się zjawi.
Mackers - 2014-09-25, 22:10

Blokowanie innych zawodników swoją postacią to wciąż dobry powód do banowania? :P
Marcin55522 - 2014-09-25, 22:12

Mackers napisał/a:
Blokowanie innych zawodników swoją postacią to wciąż dobry powód do banowania? :P


Hahah nie, ale to jest irytujące. Sam się uczę to robić umiejętnie.

Zaknafein - 2014-09-25, 22:16

Ja odpadam z dwóch powodów
1. W mojej kalwiaturze nie działają dwie strzałki a ''d'' się zacina
2. nie gram nigdy bez najlepszego ziomka, który już przestał grywac :P

Blokowania można się szybko nauczyc
Sztuką jest robienie rakiet
Czasem 2 z trzech bramek w meczu 3n3 to były moje rakietowe pie.rdolnięcia na dużym boisku. Byłem ekspertem od takich piłek :-D

JankielKindybalista85 - 2014-09-25, 22:18

Tym bardziej z wami nie gram.
Marcin55522 - 2014-09-25, 22:19

Zaknafein napisał/a:
2. nie gram nigdy bez najlepszego ziomka, który już przestał grywac :P


To już wiadomo dlaczego wygrywałeś :fuck you: A tak serio to ile czasu zajęło Ci się nauczenie grać tak jak robisz to na filmiku?

[ Dodano: 2014-09-25, 22:20 ]
JankielKindybalista85 napisał/a:
Tym bardziej z wami nie gram.


A jak wyłączę monitor i zagramy 1 vs 1 to mam szansę Cię przekonać do gry?

JankielKindybalista85 - 2014-09-25, 22:23

Nie, wtedy też przegram. Byłem w toto naprawdę fatalny. :-D
Marcin55522 - 2014-09-25, 22:26

Jeżeli zmienisz zdanie to będę czekać :guitar:
Zaknafein - 2014-09-25, 22:31

marcin55522 napisał/a:
Zaknafein napisał/a:
2. nie gram nigdy bez najlepszego ziomka, który już przestał grywac :P


To już wiadomo dlaczego wygrywałeś :fuck you: A tak serio to ile czasu zajęło Ci się nauczenie grać tak jak robisz to na filmiku?


Na filmiku są tylko momenty z gry jednego dnia. Bywały lepsze zagrywki, ale się nie nagrywało bo to spowalnia grę :P
A grałem jakoś od 2011 roku
A i 3 powód, dla którego nie pogramy to to, że ping jaki będę miał nie pozwoli na grę, bo jestem dobre kilkaset mil od was a ziomek był 30
A i mogę dac poradę, jako, że byłem ''zawodowym'' bramkarzem, tzn trochę sie grywało w haxlidze i byłem bramkarzem.
Więc w tej grze nie chodzi o to, żeby się pchac przed siebie i nakur.wiac ta pilka na lewo i prawo. Wg. mnie najważniejsza jest obrona, szczególnie na małym boisku. W grze 1w1 trzeba symetrycznie podązac za ruchami przeciwnika i wyczekiwac jego błąd. Jak się skupisz, to praktycznie nie ma szans na stratę bramki. Z kumplem grając 1w1 zdarzały nam się mecze, które powinny trwac 3 minuty a trwały 45 przez to jak broniliśmy bezbłędnie tej małej brameczki.

Marcin55522 - 2014-09-25, 22:38

Ja na razie tylko gram 1 vs 1, także wezmę sobie to wszystko do serca. Dzięki :)
JankielKindybalista85 - 2014-09-25, 22:57

Zaknafein napisał/a:
jak broniliśmy bezbłędnie tej małej brameczki.


Dobrze, że dziewczyny z dwunastej klasy nie bronią swych małych brameczek tak dobrze jak Ty.

Zaknafein - 2014-09-25, 23:01

JankielKindybalista85 napisał/a:
Zaknafein napisał/a:
jak broniliśmy bezbłędnie tej małej brameczki.


Dobrze, że dziewczyny z dwunastej klasy nie bronią swych małych brameczek tak dobrze jak Ty.


Jak kiedyś wpadniesz do UK, to stawiam Ci sześciopak beck'sa i najlepszego brytyjskiego spliffa jakiego dostanę

Barbra - 2014-09-26, 00:22

ja w to kiedyś dużo grałam! teraz też tam wpadam raz na parę miesięcy ale skill już nie ten :< poza tym poznikali ci ludzie z którymi grałam i których lubiłam, z którymi w przerwach od meczu gadaliśmy o całym życiu, borze to byli prawdziwi przyjaciele ;_;

najczęściej grałam 3v3 i byłam gk B)

ale myślę że formowe granie może słabo wyjść, właśnie przez ping... ludzie z którymi grałam byli głównie z krakowa a i tak miałam lagi przez które traciłam gole

Marcin55522 - 2014-09-26, 02:22

Warto byłoby spróbować jak to wyjdzie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group