To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Powitalnia - Witajcie.

Love178 - 2014-09-23, 19:37

ProFace napisał/a:
Jak byłam u siostry to kot szwagra mnie atakował

No cóż, byłaś wrogiem na jej terenie ;)

Kot mojego kuzyna ma podobnie dlatego, że przez całe życie był odcięty od kontaktu innych ludzi. Nie wiedział nawet, że inni istnieją, więc jak został przywieziony na parę dni na przechowanie do mojej cioci, to doznał szoku i atakował każdego, kto wszedł do domu. Nawet ja miałam kontakt z tym kotem przez siatkę w oknie i jak próbował ugryźć mi przez nią palec (haha, no way :rofl: ) to pomyślałam sobie "czyżby naprawdę istniało coś takiego jak wredny kot?" :o). Po jakimś czasie okazało się, że kot miał bardzo mocną wewnętrzną potrzebę przebywania w towarzystwie i ta izolacja całkowicie mu pomieszała osobowość, wyniku czego stał się bezpodstawnie agresywny. Po paru dniach każdego ranka podbiegał do okna i budził mnie miauczeniem, a ja musiałam wychodzić na piżamie, żeby mu przysuwać do siatki tę samą rękę, którą na początku chciał gryźć, żeby mógł się uspokoić, bo ciocia wychodziła z domu do pracy i czuł się samotnie :P Ale nie wejdę do domu, kiedy on jest, wiem, że jak zrobię jeden fałszywy ruch, to go zmieszam i mnie zaatakuje :P Choć ma swoich "wybrańców"- do kuzyna przychodzi mały chłopiec na korepetycje i może robić tym kotem dosłownie wszystko od początku znajomości. Ciocia mówi, że miałabym podobnie, ale wolę dmuchać na zimne xD

[ Dodano: 2014-09-23, 19:38 ]
Cytat:
"Nie" z przymiotnikami piszemy razem. Już drugi raz to dzisiaj piszę. ;O

Ktoś zwraca na to uwagę oprócz mnie, świat jeszcze nie jest skończony!

Mackers - 2014-09-23, 19:41

Mackers napisał/a:
"Nie" z przymiotnikami piszemy razem. Już drugi raz to dzisiaj piszę. ;O

Love178 napisał/a:
Ktoś zwraca na to uwagę oprócz mnie, świat jeszcze nie jest skończony!

Zauważyłem, że bardzo często po moich postach odzyskujesz wiarę w ludzkość. Wow.

V - r - 2014-09-23, 19:42

love178 napisał/a:

Cytat:
"Nie" z przymiotnikami piszemy razem. Już drugi raz to dzisiaj piszę. ;O

Ktoś zwraca na to uwagę oprócz mnie, świat jeszcze nie jest skończony!


Właśnie obraziłaś wszystkich Grammar Nazi, ze mną i Brutalką na czele. Wstydź się!

qtasiorro - 2014-09-23, 19:58

V - r napisał/a:
love178 napisał/a:

Cytat:
"Nie" z przymiotnikami piszemy razem. Już drugi raz to dzisiaj piszę. ;O

Ktoś zwraca na to uwagę oprócz mnie, świat jeszcze nie jest skończony!


Właśnie obraziłaś wszystkich Grammar Nazi, ze mną i Brutalką na czele. Wstydź się!

Uzurpatory się znalazły :P Dawno, dawno temu, gdy nie było Was na forum, a może nawet i na świecie, to była moja działka. To ja walczyłem z Kamilem z Jasła, no i w ogóle. Chociaż wiem, że po dzisiejszej wpadce w SB nie powinienem się tu teraz odzywać. Sam nie wiem, dlaczego stało się to, co się stało :bag:

ProFace - 2014-09-23, 20:11

love178 napisał/a:
No cóż, byłaś wrogiem na jej terenie

Podobno mnie traktuje inaczej i mnie "lubi" bo jestem bardzo podobna do siostry i nie atakowała mnie od razu. Teraz jak jestem u siostry to kot mnie i ją atakuje mimo, że jak mnie nie ma to podobno jest grzeczny :-D

[ Dodano: 2014-09-23, 20:14 ]
Jeszcze raz przywitam się z Decptem! :grimer:

Adijos - 2014-09-23, 20:31

Jesusmarian znowu offtopy.


Witaj.

RudaMaupa - 2014-09-23, 20:53

qtasiorro napisał/a:
V - r napisał/a:
love178 napisał/a:

Cytat:
"Nie" z przymiotnikami piszemy razem. Już drugi raz to dzisiaj piszę. ;O

Ktoś zwraca na to uwagę oprócz mnie, świat jeszcze nie jest skończony!


Właśnie obraziłaś wszystkich Grammar Nazi, ze mną i Brutalką na czele. Wstydź się!

Uzurpatory się znalazły :P Dawno, dawno temu, gdy nie było Was na forum, a może nawet i na świecie, to była moja działka. To ja walczyłem z Kamilem z Jasła, no i w ogóle. Chociaż wiem, że po dzisiejszej wpadce w SB nie powinienem się tu teraz odzywać. Sam nie wiem, dlaczego stało się to, co się stało :bag:


A to nie Ty przypadkiem zdemaskowałeś pewnego osobnika na forum po interpunkcji? :-D

[ Dodano: 2014-09-23, 20:55 ]
W ogóle to fakt, powitalnia nie potrafi obyć się bez offtopów. Straszna masakra. I to wszyscy, bez wyjątku offtopują :scared:

Dlatego zapraszam na dyskusję o psach i kotach do tematu o zwierzętach, o domach publicznych do domu Zaka, itd, itp... Przynajmniej dyskusja będzie mogła się rozwijać :)

qtasiorro - 2014-09-23, 21:03

RudaMaupa napisał/a:
qtasiorro napisał/a:
V - r napisał/a:
love178 napisał/a:

Cytat:
"Nie" z przymiotnikami piszemy razem. Już drugi raz to dzisiaj piszę. ;O

Ktoś zwraca na to uwagę oprócz mnie, świat jeszcze nie jest skończony!


Właśnie obraziłaś wszystkich Grammar Nazi, ze mną i Brutalką na czele. Wstydź się!

Uzurpatory się znalazły :P Dawno, dawno temu, gdy nie było Was na forum, a może nawet i na świecie, to była moja działka. To ja walczyłem z Kamilem z Jasła, no i w ogóle. Chociaż wiem, że po dzisiejszej wpadce w SB nie powinienem się tu teraz odzywać. Sam nie wiem, dlaczego stało się to, co się stało :bag:


A to nie Ty przypadkiem zdemaskowałeś pewnego osobnika na forum po interpunkcji? :-D

Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać, Bo Cenzura, I Który Nie Istnieje? :D Już nawet o tym zapomniałem! :D

Masz rację. Koniec offtopu, bo polecą warny! Ten, kto zacznie offtop pod tym postem, jest siusiakiem - Q

brzozik70043704352251515 - 2014-09-23, 22:06

hej
bartek82r - 2014-09-24, 13:48

Witaj serdecznie na forum :-D
Antlion - 2014-09-24, 18:06


Moris299 - 2014-09-24, 20:47

Siemanko!
decp - 2014-09-24, 20:57

Antlion napisał/a:
Obrazek


:c

V - r - 2014-09-24, 20:58

Antlion napisał/a:
Obrazek


:>

decp - 2014-09-24, 21:04

Widzę Antlion że w avku masz kogoś z Chaosu z WH40K. Też jestem tego fanem. Mam znajomego fanatyka. Przeczytał i czyta od cholery książek z tego uniwersum i prawi nam kazania :v

Tutaj taka ponifikacja muhahaha:
http://fc01.deviantart.ne...ire-d58of9o.jpg

widzu - 2014-09-24, 21:37


brzozik70043704352251515 - 2014-09-24, 22:03

tylko poczekajcie az to Neoqueto zobaczy!
decp - 2014-09-24, 22:17

widzu napisał/a:
Obrazek


AAAJJJJ!!!!

icywind - 2014-09-24, 22:52

Antlion napisał/a:
Obrazek


ProFace - 2014-09-24, 22:56

Ja na GG w avku mam kucyka :C To mnie też boli </3


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group