To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Powitalnia - Witajcie.

V - r - 2014-09-23, 17:24

decp napisał/a:
Ale koty mruczą.


I wlele z nich to wredne kur.wy. Na przykład mój. Nie znoszę gnoja.

Love178 - 2014-09-23, 17:25

decp napisał/a:
ProFace napisał/a:
decp napisał/a:
Ja jestem fajnym kotkiem. Dogadamy się xd

Sory, wolę psy. :p


Ale koty mruczą.

Właśnie stworzyłeś argument, który dla mnie się chyba stanie nieśmiertelny

bartek82r - 2014-09-23, 17:29

Zaknafein napisał/a:
ProFace napisał/a:
decp napisał/a:
Ja jestem fajnym kotkiem. Dogadamy się xd

Sory, wolę psy. :p

:piwo:


Zoofil! :galy:



Love178 - 2014-09-23, 17:30

Takie to nielogiczne, że aż mistrzowskie :'D
widzu - 2014-09-23, 17:49

bartek82r napisał/a:





Zaknafein - 2014-09-23, 17:49

bartek82r napisał/a:
Zaknafein napisał/a:
ProFace napisał/a:
decp napisał/a:
Ja jestem fajnym kotkiem. Dogadamy się xd

Sory, wolę psy. :p

:piwo:


Zoofil! :galy:


Obrazek


ku.rwa wydało się ; //
chyba mój czas na tym forum dobiega końca
żegnajcie.

decp - 2014-09-23, 18:13

love178 napisał/a:
decp napisał/a:
ProFace napisał/a:
decp napisał/a:
Ja jestem fajnym kotkiem. Dogadamy się xd

Sory, wolę psy. :p


Ale koty mruczą.

Właśnie stworzyłeś argument, który dla mnie się chyba stanie nieśmiertelny


Bo mruczenie to jest coś... fajnego. Kotnego. Tego nie majo inne zwierzęcia.

V - r napisał/a:
decp napisał/a:
Ale koty mruczą.


I wiele z nich to wredne kur.wy. Na przykład mój. Nie znoszę gnoja.


Ejj... nie ładnie tak pisać o swoim kocie.
Jak zostało napisane: "Czcij kota swego i futerko jego."

Zaknafein napisał/a:
bartek82r napisał/a:
Zaknafein napisał/a:
ProFace napisał/a:
decp napisał/a:
Ja jestem fajnym kotkiem. Dogadamy się xd

Sory, wolę psy. :p

:piwo:


Zoofil! :galy:


Obrazek


ku.rwa wydało się ; //
chyba mój czas na tym forum dobiega końca
żegnajcie.


Ejjj ssss spokojnie. Jakoś cię wyleczymy. Prawda?

ProFace - 2014-09-23, 18:35

decp napisał/a:
Bo mruczenie to jest coś... fajnego. Kotnego. Tego nie majo inne zwierzęcia.

Ja wolę jak panowie mruczą Mrrrr to jest bardziej przyjemniejsze :3 Więc można zastąpić tym koty? można.

decp - 2014-09-23, 18:39

ProFace napisał/a:
decp napisał/a:
Bo mruczenie to jest coś... fajnego. Kotnego. Tego nie majo inne zwierzęcia.

Ja wolę jak panowie mruczą Mrrrr to jest bardziej przyjemniejsze :3 Więc można zastąpić tym koty? można.


A widzisz ja jestem i panem i kotem i kucem. Widzisz jakie combo? XD

ProFace - 2014-09-23, 18:41

Czyli jestEŚ dwulicowym, samolubnym mruczącym facetem, który lubi być ujeżdżany? Nooo niezłe te combo :O :diabelek2:
Mackers - 2014-09-23, 18:42

ProFace napisał/a:
jestem dwulicowym, samolubnym mruczącym facetem, który lubi być ujeżdżany

Mamy cię! :diabelek2:

decp - 2014-09-23, 18:47

ProFace napisał/a:
Czyli jestem dwulicowym, samolubnym mruczącym facetem, który lubi być ujeżdżany? Nooo niezłe te combo :O :diabelek2:


Cooo? nieeee... achh ty kurde xd Ty mi tu nic nie będziesz przypisywać do mej kotsoby.
Nie jestem samolubny. Jestem mruczący. I to ja wole ujeżdżać. A nie na odwrót.
To było nie ładne :C

ProFace - 2014-09-23, 18:47

Kuwa te literówki -.- >:<

[ Dodano: 2014-09-23, 18:48 ]
decp napisał/a:

Cooo? nieeee... achh ty kurde xd Ty mi tu nic nie będziesz przypisywać do mej kotsoby.
Nie jestem samolubny. Jestem mruczący. I to ja wole ujeżdżać. A nie na odwrót.
To było nie ładne :C

Wolisz ujeżdzać niż być ujeżdżanym??? :OOOOOO
Na jeźdźca... hmmm :D Nie powiedziałeś nam właśnie o swej orientacji :brwi:

Love178 - 2014-09-23, 19:13

decp napisał/a:
Ejj... nie ładnie tak pisać o swoim kocie.

Nie ma czegoś takiego jak "swój" kot.
Kot Ciebie wybiera, ewentualnie akceptuje. I nie zmienisz kota, który raz podejmie decyzję.
ProFace napisał/a:
Czyli jestEŚ dwulicowym, samolubnym mruczącym

Rozwala mnie to leczenie ludzkich kompleksów nadawaniem ludzkich cech zwierzętom. Nie, one nie mają tak złożonych cech charakteru jak człowiek i nie panują tak nad nimi. Te wszystkie kwejkowe bajki, że "kot udaje, że kocha cię przez lata, żeby potem cię skrzywdzić" są śmiechu warte. I w drugą stronę, "bohaterskie" psy, które rzucają się na bomby przy odminowywaniu terenu, później tak gloryfikowane przez internautów- one nie są świadome tego, co się dzieje. One najpierw zostały nauczone, że to zabawa. Człowiek zrobił z psa narzędzie i nazywa "przyjacielem", żeby wyzbyć się poczucia winy. Instynktowne zachowanie zwierząt stara się wcisnąć w swoje kategorie myślowe i potem nie wie dlaczego jego "kochany pieszczoch" zagryzł dziecko sąsiada. Gdyby ludzie uczyli się jak rozumieć zwierzęta, a nie egoistycznie je kontrolować byłoby o wiele lepiej...

decp - 2014-09-23, 19:19

ProFace napisał/a:
Kuwa te literówki -.- >:<

[ Dodano: 2014-09-23, 18:48 ]
decp napisał/a:

Cooo? nieeee... achh ty kurde xd Ty mi tu nic nie będziesz przypisywać do mej kotsoby.
Nie jestem samolubny. Jestem mruczący. I to ja wole ujeżdżać. A nie na odwrót.
To było nie ładne :C

Wolisz ujeżdzać niż być ujeżdżanym??? :OOOOOO
Na jeźdźca... hmmm :D Nie powiedziałeś nam właśnie o swej orientacji :brwi:


No właśnie literówki... sam nie zwróciłem uwagi. Mógłbym to wykorzystać jako kontrę.

Orientacji... prawidłowej. Zdrowy samiec jestem. Nie wiem jak ty waćpanno B)


love178 napisał/a:
decp napisał/a:
Ejj... nie ładnie tak pisać o swoim kocie.

Nie ma czegoś takiego jak "swój" kot.
Kot Ciebie wybiera, ewentualnie akceptuje. I nie zmienisz kota, który raz podejmie decyzję.
ProFace napisał/a:
Czyli jestEŚ dwulicowym, samolubnym mruczącym

Rozwala mnie to leczenie ludzkich kompleksów nadawaniem ludzkich cech zwierzętom. Nie, one nie mają tak złożonych cech charakteru jak człowiek i nie panują tak nad nimi. Te wszystkie kwejkowe bajki, że "kot udaje, że kocha cię przez lata, żeby potem cię skrzywdzić" są śmiechu warte. I w drugą stronę, "bohaterskie" psy, które rzucają się na bomby przy odminowywaniu terenu, później tak gloryfikowane przez internautów- one nie są świadome tego, co się dzieje. One najpierw zostały nauczone, że to zabawa. Człowiek zrobił z psa narzędzie i nazywa "przyjacielem", żeby wyzbyć się poczucia winy. Instynktowne zachowanie zwierząt stara się wcisnąć w swoje kategorie myślowe i potem nie wie dlaczego jego "kochany pieszczoch" zagryzł dziecko sąsiada. Gdyby ludzie uczyli się jak rozumieć zwierzęta, a nie egoistycznie je kontrolować byłoby o wiele lepiej...


Ja wiem że kot wybiera, a nie na odwrót. Ja to jajcarsko napisałem i jako twór, rozumieć jako twój pan i władca duszy, muhahaha.
I z tymi cechami charakteru u zwierząt to racja. Różnie z nimi bywa. Bo właśnie instynkt. Nimi się kierują, i z tym walczyć będą? Lol. Nie.

Love178 - 2014-09-23, 19:24

decp napisał/a:
Nimi się kierują, i z tym walczyć będą? Lol. Nie.

:piwo:
Jak komuś nie odpowiada kot, niech wybierze sobie z wachlarza mniej charyzmatycznych form życia jakiegoś patyczaka, albo psa. Albo człowieka ;)

ProFace - 2014-09-23, 19:24

love178 napisał/a:
Rozwala mnie to leczenie ludzkich kompleksów nadawaniem ludzkich cech zwierzętom. Nie, one nie mają tak złożonych cech charakteru jak człowiek i nie panują tak nad nimi. Te wszystkie kwejkowe bajki, że "kot udaje, że kocha cię przez lata, żeby potem cię skrzywdzić" są śmiechu warte. I w drugą stronę, "bohaterskie" psy, które rzucają się na bomby przy odminowywaniu terenu, później tak gloryfikowane przez internautów- one nie są świadome tego, co się dzieje. One najpierw zostały nauczone, że to zabawa. Człowiek zrobił z psa narzędzie i nazywa "przyjacielem", żeby wyzbyć się poczucia winy. Instynktowne zachowanie zwierząt stara się wcisnąć w swoje kategorie myślowe i potem nie wie dlaczego jego "kochany pieszczoch" zagryzł dziecko sąsiada. Gdyby ludzie uczyli się jak rozumieć zwierzęta, a nie egoistycznie je kontrolować byłoby o wiele lepiej...

No ale i tak kotów nie lubie. Jak byłam u siostry to kot szwagra mnie atakował ;c Musiałam rano dzwonić do siostry by kota zabrała bo do łazienki dojść nie mogłam ;O Rozumiem jakbym kici dokuczała czy coś ale trzymałam się od niej z daleka a ta i tak polowanie na mnie robi.

decp - 2014-09-23, 19:27

ProFace napisał/a:
love178 napisał/a:
Rozwala mnie to leczenie ludzkich kompleksów nadawaniem ludzkich cech zwierzętom. Nie, one nie mają tak złożonych cech charakteru jak człowiek i nie panują tak nad nimi. Te wszystkie kwejkowe bajki, że "kot udaje, że kocha cię przez lata, żeby potem cię skrzywdzić" są śmiechu warte. I w drugą stronę, "bohaterskie" psy, które rzucają się na bomby przy odminowywaniu terenu, później tak gloryfikowane przez internautów- one nie są świadome tego, co się dzieje. One najpierw zostały nauczone, że to zabawa. Człowiek zrobił z psa narzędzie i nazywa "przyjacielem", żeby wyzbyć się poczucia winy. Instynktowne zachowanie zwierząt stara się wcisnąć w swoje kategorie myślowe i potem nie wie dlaczego jego "kochany pieszczoch" zagryzł dziecko sąsiada. Gdyby ludzie uczyli się jak rozumieć zwierzęta, a nie egoistycznie je kontrolować byłoby o wiele lepiej...

No ale i tak kotów nie lubie. Jak byłam u siostry to kot szwagra mnie atakował ;c Musiałam rano dzwonić do siostry by kota zabrała bo do łazienki dojść nie mogłam ;O Rozumiem jakbym kici dokuczała czy coś ale trzymałam się od niej z daleka a ta i tak polowanie na mnie robi.



Achhh bo obca osoba i nieufny koteł się robi. Nawet baaardzo nieufny xd

Mackers - 2014-09-23, 19:30

"Nie" z przymiotnikami piszemy razem. Już drugi raz to dzisiaj piszę. ;O
decp - 2014-09-23, 19:35

Racja. Już poprawione.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group