To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Rozmowy - OŚWIADCZENIE

Sharvari - 2014-09-12, 22:35

wchodzę na to forum co kilka godzin i widzę 100-200 nowych postów, w tym w kilku tematach parę nowych stron. i przykładowo paczę na temat z gifami, a tu nie ma gifów. ostatnio nie czytam was prawie w ogóle.
więc NIE offtopom!

I W OGÓLE TEN TEMAT TO OFFTOP NA SKALĘ DZIAŁU

[ Dodano: 2014-09-12, 22:36 ]
JankielKindybalista85 napisał/a:
Sharvari jakaś taka wycofana się zrobiła (cholera, naprawdę się martwię o naszego forumowego Stannisa Baratheona) to się ferajna rozbrykała! :-D

*gasp* może to faktycznie przeze mnie?

Barbra - 2014-09-12, 22:36

Sharvari napisał/a:
W OGÓLE TEN TEMAT TO OFFTOP NA SKALĘ DZIAŁU


nie wiedziałam gdzie dać D: a tutaj nie liczy postów więc myślałam że będzie najlepiej

monjiczq - 2014-09-12, 22:37

I jest
JankielKindybalista85 - 2014-09-12, 22:38

Sharvari napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
Sharvari jakaś taka wycofana się zrobiła (cholera, naprawdę się martwię o naszego forumowego Stannisa Baratheona) to się ferajna rozbrykała! :-D

*gasp* może to faktycznie przeze mnie?


Nie tak, Stannisie. To DZIĘKI TOBIE był tu w miarę porządek. Taka atmosfera grozy i zgrzytania zębami się unosiła.

Ej, a poważnie: wszystko ok?

Davos - 2014-09-12, 22:40

Tu jest ok, przynajmniej spamerzy nie nabijają postów :)
icywind - 2014-09-12, 22:42

Davos napisał/a:
icywind napisał/a:

Blablablabla, jestem taki zaj.ebisty i oryginalny, bo wszędzie spamuję i wrzucam suche obrazki, z których tylko ja się śmieje. Dajcie mi jeszcze więcej warnów, będę jeszcze bardziej zaj.ebisty

TAK!

K - k - 2014-09-12, 22:48

>:E
Sharvari - 2014-09-12, 22:51

no chodzi mi o to że spam to moja wina. jest jeszcze pięciu innych modów, ja przez ostatnie dni byłam zajęta ratowaniem galaktyki i swoimi problemami. głównie ratowaniem galaktyki. ale galaktykę już uratowałam więc do odrywania się od problemów znowu zostaje forum ale robicie tu rozpyerdol! no

idę znaleźć se nową grę

K - k - 2014-09-12, 22:56

:cry:
icywind - 2014-09-12, 23:09

Cytat:
Offtopic to dodawanie często muzyki której się akurat teraz słucha

git ^_^

widzu - 2014-09-12, 23:34

Sharvari, ustaw sobie na widoczną widoczność, to na sam widok tego, że jesteś na forum, przestaniemy spamić. :P
Adijos - 2014-09-13, 18:41

Nadal rozkminiam, czemu za offtopy nie ma warna. Rodzinna atmosfera rodzinną atmosferą, ale kary w rodzinie też się powinny zdarzać, więc dla przykładu za offtop warn.
ChodnikowyWilk - 2014-09-13, 19:09

Podobnie uważam jak Adijos, atmosfera i przyjacielskie stosunki swoją drogą, ale zasady to zasady, po coś zostały ustalone...
ProFace - 2014-09-13, 19:37

ChodnikowyWilk napisał/a:
Podobnie uważam jak Adijos, atmosfera i przyjacielskie stosunki swoją drogą, ale zasady to zasady, po coś zostały ustalone...

Nawet HeadAdmin sobie dał warny za kare. Wszyscy są pod względem prawa równi.

Barbra - 2014-09-13, 23:04

Wyobraźcie sobie że przychodzicie do klubu dla ludzi którzy grają w warcaby siedząc na ananasach, i tak gracie sobie z kimś ale nagle stwierdzacie że trochę wam niewygodnie no i gra wam się znudziła, a przy okazji okazuje się że wasz przeciwnik tak jak wy uwielbia jeść brokuły w czekoladzie oglądając filmy przyrodnicze, i tak zaczynacie ze sobą rozmawiać o tym jak Krystyna Czubówna świetnie opowiadała o bójkach flamingów, nie przeszkadzając innym grającym którzy tylko przechodzą koło was, ignorując to co mówicie bo oni grają sobie w te warcaby. Właściciel klubu, mimo tego że jego lokal jest mocno wyspecjalizowany, tylko cieszy się z tego że tu siedzicie bo zamawiacie drinki i on zarabia. I nagle przychodzi Urzędnik ds Klubów który mówi wam że to jest klub dla tych którzy grają w warcaby siedząc na ananasach i wyrzuca was za drzwi. Gdy kolejni ludzie w klubie zmęczą się siedzeniem na ananasach i zajmą się czymś innym, Urzędnik zamknie klub. Właściciel bankrutuje, gracze w warcaby siedząc na ananasach nie będą mieli gdzie przychodzić, a wy tracicie możliwość dalszej rozmowy z waszym przeciwnikiem i nie zdążyliście go nawet zapytać czy w ostatnim odcinku lew w końcu zjadł antylopę.

Tak to wygląda, wstrętni biurokraci >:-(

icywind - 2014-09-13, 23:07

tl;dr XD
Barbra - 2014-09-13, 23:09

icywind napisał/a:
tl;dr XD


to i tak nie do ciebie :<

Sharvari - 2014-09-13, 23:27

wyobraź sobie że lubisz arbuzy i idziesz do klubu miłośników arbuzów pogadać o arbuzach a oni rozmawiają o gównie

nikt nie każe siedzieć na ananasach, czasem można z nich wstać ale jest różnica zrobić sobie przerwę, a robienie burdelu. offtopy takie jakie są na przykład w galerii zdjęć są ok jak jakiś temat padnie, ale nie walenie emotkami, pojedynczymi słowami i innymi pierdołami przez kilka stron

R - y - 2014-09-13, 23:30

offtop czasem ok, przez chwilkę. Ale nie pięć stron o dupie Maryny. nie piję tu do nikogo, sama offtopuję jak szalona, ale jak się offtopuje z premedytacją to kara może być. A wiemy, że są tu tacy spamerzy ;) < 3
ChodnikowyWilk - 2014-09-13, 23:35

Tylko teraz problem jak sprecyzowac ile mozna offtopic bezkarnie, a za ile beda warny.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group