To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Humor - Teksty z Shout Boxa

Davos - 2014-09-11, 11:43
Temat postu: Teksty z Shout Boxa
Temat przeznaczony do utrwalania najciekawszych / najzabawniejszych tekstów, które padły na sb. Mogą być cytaty, mogą być screeny.
Na pierwszy rzut idzie fragment wczorajszego wieczornego sb :) W dzisiejszym odcinku: Ruch*nie jelenia, podziwianie ładnego ryja i przestroga przed tym, żeby przy gwałceniu kogoś i paleniu jego domu nie pomylić kolejności.

Cytat:

[Dzisiaj 0:08] Davos: Jakiś jeleń mi ryczy tuż pod oknem... Ale w sumie to jest nawet fajne. Rykowisko ma swój urok :)
[Dzisiaj 0:08] Zabek05: chyba też sobie powidzuję trochę - miałem podobny pomysł na mema co V - r, ale nie miałem dostępu do kompa ;(
[Dzisiaj 0:09] monjiczq: Pewnie Shar uciekla z zoo?
[Dzisiaj 0:09] Zabek05: Shar cię stalkuje
[Dzisiaj 0:09] qtasiorro: Shar pod oknem Davosa, noniemoge! ^_^
[Dzisiaj 0:09] JankielKindybalista85: Davos por.uchał to se ryczy:) Monia a czemu Ty nie chcesz słitfoci zamieszczać? I Atena? Bruta ma tak na imię? Wow!
[Dzisiaj 0:10] monjiczq: No bo nie chcialam pokazywac swojej geby na forunku a tu juz za pozno ;<
[Dzisiaj 0:10] JankielKindybalista85: Widzu a ty się uspokój bo mam ochotę cię uderzyć w ten całokształt! :D :D
[Dzisiaj 0:10] Zabek05: wydzielcie nowy temat gdzie będziecie wyrażać swoje uwielbienie do V - r. Najlepiej do kosza :/
[Dzisiaj 0:10] Zaknafein: yo, Jankiel
[Dzisiaj 0:11] monjiczq: Atena od tylu
[Dzisiaj 0:11] Zaknafein: Zabek, nie pier.dol
[Dzisiaj 0:11] widzu: Jankiel: brutalka ma na imię Aneta. :P
[Dzisiaj 0:11] JankielKindybalista85: Yo Zaku. "Atena od tyłu" - już za sam tytuł taki fiomik by dostał 4 gwiazdki.
[Dzisiaj 0:11] JankielKindybalista85: filmik
[Dzisiaj 0:11] V - r: Po raz kolejny zapraszam na fanpejdża -> https://www.facebook.com/V - r.rzadzi
[Dzisiaj 0:12] qtasiorro: A R - y to Ola :O
[Dzisiaj 0:12] widzu: JankielKindybalista85: Widzu a ty się uspokój bo mam ochotę cię uderzyć w ten całokształt! :D :D <---- Proszę Cię bardzo. :P
[Dzisiaj 0:12] Zaknafein: Barbra też Ola
[Dzisiaj 0:13] qtasiorro: O Basi to wiemy.
[Dzisiaj 0:15] qtasiorro: Ateno, jak Ty to robisz, że na każdym zdjęciu wyglądasz inaczej? :crazy:
[Dzisiaj 0:15] monjiczq: Czo ten Antek dzisiaj taki
[Dzisiaj 0:15] widzu: qtasiorro: Może jest zmiennokształtna?
[Dzisiaj 0:15] Zaknafein: qtasiorro, pewnie w torebce ma przyrządy do operacji plastycznych
x e [Dzisiaj 0:15] Moris299: Może coś z kalipso?
[Dzisiaj 0:15] V - r: 50 twarzy Brutalki.
[Dzisiaj 0:16] Davos: [Dzisiaj 0:09] JankielKindybalista85: Davos por.uchał to se ryczy:) --> No właśnie chyba jeszcze nie, bo to ryczenie jakieś takie żałosne :P Dopiero jak mu się uda, to przestanie ryczeć ;)
[Dzisiaj 0:17] JankielKindybalista85: "Rykowisko 2014" Jeleń od Davosa jest jak Borewicz - w każdym odcinku wyrywa jakąs dupę.
[Dzisiaj 0:19] qtasiorro: "Davos poruchał to se ryczy" <- i nikt nie powie, że przecinki nie są ważne.
[Dzisiaj 0:19] brutalka: Tasiek - jestem kameleonem! Moje oczy też mają w każdym świetle zupełnie inny kolor, bo od czarości, przez błękit, granat, aż po zieleń;) Ryj też się zmienia, dlatego mało osób po pierwszym spotkaniu, przy drugim pamięta, że mnie zna :D
[Dzisiaj 0:20] JankielKindybalista85: Qtasiorro, podczas ruch.ania nie ma miejsca na przecinki. Są rzeczy, których się nie przerywa. Nie czepiaj się więc.
[Dzisiaj 0:20] V - r: Dopiero teraz zrozumiałem, że Jankiel mówił o jeleniu, a nie o Davosie...
[Dzisiaj 0:21] qtasiorro: Jankielu, kto w końcu ruch.ał, bo już nie wiem? Davos czy jeleń? :D
[Dzisiaj 0:21] qtasiorro: Ja właśnie ciągle myślałem, że to Davos!
[Dzisiaj 0:21] Zaknafein: wlaśnie ja tez pomyslalem ze to Dawos ruchał
[Dzisiaj 0:22] Zaknafein: i teraz ryczy pod oknem
[Dzisiaj 0:22] qtasiorro: Bruti, ale ryj i oczy na każdym ładne ;)
[Dzisiaj 0:23] Zaknafein: ''ryj'' : DD
[Dzisiaj 0:23] szyszek27: Dołączam się do klubu "Myślałem, że to Davos ruchał"
[Dzisiaj 0:24] monjiczq: Hahah
[Dzisiaj 0:24] qtasiorro: No co, tak pomysłowo chciałem skomplementować.
[Dzisiaj 0:25] szyszek27: Romantyzm w wykonaniu Qtasa: Ona: Powiedz mi jakiś komplement! Qtaz: Masz ładny ryj i oczy!
[Dzisiaj 0:25] Zaknafein: no ale racja, bruti ma spk mordę
[Dzisiaj 0:26] brutalka: No i się posikam przez Was wszystkich ze śmiechu! ZARAZ WRACAM!
[Dzisiaj 0:27] Davos: To jest chyba najlepszy forumowy przykład, że przecinki mają znaczenie :D
[Dzisiaj 0:27] JankielKindybalista85: Podsumowanie ostatnich minut szauta: Bruta ma spoko ryj a Davos ruch.ał jelenia.
[Dzisiaj 0:27] qtasiorro: Wystraszyliście ją.
[Dzisiaj 0:28] JankielKindybalista85: "Jesteś fajna dupa z ryja i oczu Bejbe" :D :D Qtass znalazł klucz do udanej bajerki
[Dzisiaj 0:28] szyszek27: Kto ją wystraszył, ten ją wystraszył, Qtasie ;)
[Dzisiaj 0:28] qtasiorro: Lepiej nie próbować tego na mieście.
[Dzisiaj 0:29] V - r: Czego nie próbować? Ruchania jelenia?
[Dzisiaj 0:29] Davos: [Dzisiaj 0:27] JankielKindybalista85: Podsumowanie ostatnich minut szauta: Bruta ma spoko ryj a Davos ruch.ał jelenia. --> Kategorycznie zaprzeczam, jakobym zrobił coś Shar. Kurde, a dopiero co mówili, że przeze mnie zaciążyła Brutalka...
[Dzisiaj 0:30] monjiczq: Davos masz przekichane :-D
[Dzisiaj 0:30] JankielKindybalista85: Ale Shar ostatnio coś mało na forum widoczna. Jak nie ona. Co się dzieje? Ja się o nią martwię.
[Dzisiaj 0:31] V - r: Spokojnie, Jankes, ona w Mass Effekta gra jak noł lajf.
[Dzisiaj 0:32] brutalka: Taaa, już widzę ten skrypt "Qutas zarywa do brutalki, chwaląc jej ryj" -,- Koniec nazywania mojej buźki ryjem i mordą ;0 Ja mogę Wy nie;)
[Dzisiaj 0:33] V - r: Mogę za to bić?
[Dzisiaj 0:34] brutalka: A właśnie, The, awansowałeś na mojego stalkera, zapomniałam, pasuje Cię <pasuje>, teraz możesz bronić mojego honoru ;p Rób to, co robisz najlepiej: niszcz. ;p
[Dzisiaj 0:35] V - r: Kłamstwem trujemy nadzieję, rozdajemy zatracenie, niesiemy wojnę, sprawiedliwość, zbawienie!
[Dzisiaj 0:35] JankielKindybalista85: V - r, sorry ale nie obawiam się twoich ewentualnych gróźb użycia wobec mnie przemocy. Chyba że werbalnej polegającej na growlu.
x e [Dzisiaj 0:35] Moris299: V - r to prędzej cie zgwałci niż będzie stalkować
x e [Dzisiaj 0:36] Moris299: A potem spali ci dom
[Dzisiaj 0:36] JankielKindybalista85: To by mnie przeraziło. To mój kryptonit.
[Dzisiaj 0:36] qtasiorro: Tak to nie, bo V - r pierwej będzie gwałcił stalkerów.
[Dzisiaj 0:36] JankielKindybalista85: Albo zgwałci Ci dom i spali Ciebie. wikingom się często kolejność pier.doliła w wirze walki.
[Dzisiaj 0:37] monjiczq: O uwielbiam spadkobiercow xD
[Dzisiaj 0:38] V - r: Jak cytuję Plagę, to growluję, winc cusz...
[Dzisiaj 0:39] JankielKindybalista85: Moniaczku nom, czasem suszą ale raz na jakiś czas ktoś tam odpala prawdziwą petardę.
[Dzisiaj 0:39] brutalka: ale The wynajmuje mi kawałek jaskini... spaliłby i swój dom ;p
[Dzisiaj 0:40] monjiczq: Najlepsze bylo jak Ken przywalil Dorin :-D
[Dzisiaj 0:40] V - r: Masz dostęp do całej jaskini, nie jednego kawałka.
[Dzisiaj 0:41] brutalka: A ja się gnieżdżę na metrze kwadratowym! Dzięki za info ;p
[Dzisiaj 0:42] V - r: Przecież nie mam tu nigdzie regulaminu. Rób co chcesz, byle w granicach zdrowego rozsądku. Możesz mnie nawet zgwałcić, a co! :-D
[Dzisiaj 0:42] Antybristler: dobranoc ludzie
[Dzisiaj 0:42] JankielKindybalista85: A mnie do spadkobierców nie kcom:)
[Dzisiaj 0:42] monjiczq: Pap
[Dzisiaj 0:42] JankielKindybalista85: Dobranoc Antku.
[Dzisiaj 0:43] brutalka: Mam nadzieję, że wywaliłeś cały zapas chloroformu kiedy wprowadzałam się z powrotem, bo jak znajdę, to wiesz... mord na miejscu ;)
[Dzisiaj 0:43] monjiczq: A szkoda bylby fun
[Dzisiaj 0:43] Antybristler: w minecrafcie zbudowałem podziemną tajną bazę, nowoczesną i sterylną bardzo http://i.imgur.com/PKuZFPm.png
[Dzisiaj 0:43] widzu: Jankiel: Odpowiadając na to co mi pisałeś: już niedługo przestanę Cię męczyć. :P
x e [Dzisiaj 0:46] Moris299: Wow antek to wygląda nieźle
[Dzisiaj 0:46] V - r: Spokojnie, cały chloroform oddałem Morisowi.

JankielKindybalista85 - 2014-09-11, 11:44

A to nie było takiego tematu? Jakaś nasza galeria czy coś? I tam były skriny z szauta właśnie?
Davos - 2014-09-11, 11:47

W albumie jest kilka screenów z sb, ale moim zdaniem odpowiedni temat też się przyda. Jak jest jakaś bardzo długa dyskusja, to screenowanie wszystkiego i klejenie może być męczące. A tak można to wrzucić w formie cytatu, jak powyżej.
Zabek05 - 2014-09-11, 19:09

Ja dam jeszcze dwa kultowe :P

Pijany Słownik

wczorajszy sb :D :D napisał/a:
[Wczoraj 22:33] widzu: Wojska Korei Północnej i Południowej stacjonują na granicy w zasięgu wzroku i pilnują by nikt nie zrobił kroku bliżej granicy, :D
[Wczoraj 22:34] love178: Jeszcze to, że przeciętna Koreanka mówi, że wolała by mieć wysokiego chłopaka, który źle ja traktuje niż niższego i miłego
[Wczoraj 22:39] widzu: Przeczytałem "przecięta Koreanka". Muszę odpocząć. :|
[Wczoraj 22:42] SlownikOrtograficzny: kocham was normalnie jestescie tacy kohani ze ja niem,ogenormalnie < 3
[Wczoraj 22:43] Barbra: mam jutro na 8 i musze wyjsc z domu o 7 jak ja wstane :( i jeszcze sie naczytalam o tym ze bedzie wojna i sie strasznie boje pocieszcie mnie :( :( :(
[Wczoraj 22:43] love178: widzu- a, było głośno o takiej co została poćwiartowane przez mordercę, bo zadzwoniła na policję i została zignorowana, bo uznali, ze pewnie mąż ją bije :P
[Wczoraj 22:43] Sharvari: https://www.youtube.com/watch?v=RNtVj1mC6HY uwielbiam ich
[Wczoraj 22:43] Sharvari: Słowniczeq < 3 < 3
[Wczoraj 22:43] SlownikOrtograficzny: normalnie no
[Wczoraj 22:44] SlownikOrtograficzny: normalnie tysiac serc dla was zaweze normalnie
[Wczoraj 22:44] SlownikOrtograficzny: normalnie niemoge no
[Wczoraj 22:45] SlownikOrtograficzny: nonajlepsze ludzie z internetu normalnie na koham was
[Wczoraj 22:45] Sharvari: co podwiędzileś z Piwnicy i wypiłeś i dlaczego beze mnie?
[Wczoraj 22:45] SlownikOrtograficzny: jo jesteście bum bum
[Wczoraj 22:46] SlownikOrtograficzny: normalnie na pondad zycie kohac forewer
[Wczoraj 22:46] Sharvari: ludzie róbcie screeny BĘDZIE SZANTAŻ
[Wczoraj 22:47] SlownikOrtograficzny: ja kohacam wasze szantaze
[Wczoraj 22:47] SlownikOrtograficzny: forewer zawze dla mnjie normalnie
[Wczoraj 22:47] Antlion: Wow, to ciekawe co piszecie :)
[Wczoraj 22:47] SlownikOrtograficzny: jo ciebie antliojno tez koham na tez
[Wczoraj 22:48] SlownikOrtograficzny: i was szysktich i wogole
[Wczoraj 22:48] Sharvari: jak ja się kiedyś upije to dajcie mi bana, ok?
[Wczoraj 22:48] SlownikOrtograficzny: ale wojtka nie bomnie zdenerwowal
[Wczoraj 22:49] SlownikOrtograficzny: ale was całe forum normalnie < 3
[Wczoraj 22:49] Zaknafein: ok.
[Wczoraj 22:49] Barbra: nie no to jest nadużywanie władzy i możliwości nieograniczonych poostów w sb
[Wczoraj 22:49] SlownikOrtograficzny: jo ciebie zak tez normalnie tysiac przytulasow
[Wczoraj 22:49] Sharvari: nie, to jest miłość. chyba
[Wczoraj 22:49] SlownikOrtograficzny: i barbre tez
[Wczoraj 22:50] SlownikOrtograficzny: i sharwarer
[Wczoraj 22:50] SlownikOrtograficzny: i love tez
[Wczoraj 22:50] Sharvari: albo Brzozik się włamał albo tak naprawdę Brzozik to Słownik
[Wczoraj 22:50] SlownikOrtograficzny: i gogelbota
[Wczoraj 22:50] JankielKindybalista85: Co mu jest? 3 godziny temu był trzeźwy jak świnia?
[Wczoraj 22:50] Zaknafein: Ty tak serio czy parodiujesz brzozika?
[Wczoraj 22:50] SlownikOrtograficzny: o jo janielobiste tez nad zycie jankiel foreer
[Wczoraj 22:51] SlownikOrtograficzny: zaku moj drogi jestem naeabany w trzy dupy i nie wiem co ribie
[Wczoraj 22:51] SlownikOrtograficzny: ale was kocham forewer share the love forever forum kocham
[Wczoraj 22:52] SlownikOrtograficzny: ecie to?
[Wczoraj 22:52] Sharvari: no ładnie, pije na służbie.
[Wczoraj 22:52] Antlion: Witaj AhrefsBocie
[Wczoraj 22:52] SlownikOrtograficzny: ja jestem na urlopeio mioja droga szar
[Wczoraj 22:52] Sharvari: nie jesteś, to praca 25 godzin na dobe 8 dni w tygodniu
[Wczoraj 22:53] Barbra: słownik też cie koham normalnie nad zycie < 3 < 3 < 3 forewer and ewer lovelove < 3
[Wczoraj 22:53] SlownikOrtograficzny: normalnie foerwer
[Wczoraj 22:53] SlownikOrtograficzny: kocham was
[Wczoraj 22:53] SlownikOrtograficzny: e zrobta fotki co mi juteo wstryd bedzie
[Wczoraj 22:53] Sharvari: wyłącz ktoś ten Brzozik mode
[Wczoraj 22:54] SlownikOrtograficzny: normalnie ty miliony przytulasow dla was
[Wczoraj 22:54] Sharvari: robie fotki, tylko zejdź z tego stołu bo szklanki zbijesz
[Wczoraj 22:54] SlownikOrtograficzny: nic sie nie zbilo dzisaj
[Wczoraj 22:54] SlownikOrtograficzny: raz szklanka spadla ale tylko sie wylallo
[Wczoraj 22:55] Barbra: kochanie idz juz spać :-*
[Wczoraj 22:55] JankielKindybalista85: Shar dopóki nie dookoptowaliście go do ekipy rządzącej to się tak nie zachowywał nigdy! Słownik był z tych spokojniejszych użytkowników. A teraz non stop rozgadany na sb. I w dodatku zaczął pić! Psycha siadła po tym co zobaczył w piwnicy?:)
[Wczoraj 22:56] SlownikOrtograficzny: normalnie no
[Wczoraj 22:56] Sharvari: no właśnie nie wiem :( nie zniósł tego, dlatego tam prawie nic nie pisze
[Wczoraj 22:56] love178: To jest bardzo ciekawy blog Polki mieszkającej w Korei http://wkorei.blogspot.com/
[Wczoraj 22:56] SlownikOrtograficzny: normalnie was kocham gorewer
[Wczoraj 22:57] Sharvari: odłóżmy go na półkę zanim kartki pogniecie
[Wczoraj 22:57] SlownikOrtograficzny: normalnie
[Wczoraj 22:57] Sharvari: wierzymy ci < 3
[Wczoraj 22:58] SlownikOrtograficzny: forefer ale Barbra idzie kaze spac tekze ide bo sie jeszcze zfdenerwuje, kocham was
[Wczoraj 22:58] SlownikOrtograficzny: szare zrob dokumentacje plis.
[Wczoraj 22:58] Sharvari: najlepsze, że nawet z sylwestra wrócił grzeczny i trzeźwy zaraz po 1 czy 2
[Wczoraj 22:59] SlownikOrtograficzny: nie bylem tedy trzezwy ale racjonalny jeszcze moja droga
[Wczoraj 22:59] Barbra: hahahaha
[Wczoraj 22:59] Barbra: słowniczku bo się zdeerwuję :> dobranoc!
[Wczoraj 23:00] Sharvari: eh
[Wczoraj 23:01] Antlion: dokumentacja załatwiona
[Wczoraj 23:01] SlownikOrtograficzny: tak barbro kochana juz mykam spac
[Wczoraj 23:01] SlownikOrtograficzny: wogole to ja nie moge wyrazic jak was kiocham no
[Wczoraj 23:01] SlownikOrtograficzny: normalnie
[Wczoraj 23:01] Sharvari: będę się miała z kogo śmiać przez kolejny miesiąc
[Wczoraj 23:02] Antlion: jutro przejdzie ;)
[Wczoraj 23:02] SlownikOrtograficzny: okiej szar iech ci bedzie
[Wczoraj 23:02] Sharvari: i główka poboli
[Wczoraj 23:02] Sharvari: a do szkoły kto pójdzie?
[Wczoraj 23:03] SlownikOrtograficzny: normalnie pozdrowcie szytkichh ode mnie
[Wczoraj 23:03] SlownikOrtograficzny: o ja tam pojde, budzik nastawiony 6:40 jest
[Wczoraj 23:04] Sharvari: to powodzenia
[Wczoraj 23:04] SlownikOrtograficzny: mnie tam glowa nie boli po vodkce
[Wczoraj 23:04] SlownikOrtograficzny: normalnie foerever was kocham
[Wczoraj 23:04] Sharvari: co właściwie opijałeś? bo chyba nie bana wojciecha i nie sam
[Wczoraj 23:05] SlownikOrtograficzny: prafkoooooooooooooooo
[Wczoraj 23:05] SlownikOrtograficzny: o je kocham wass
[Wczoraj 23:05] SlownikOrtograficzny: i nie sam, w doborowym towarzystwie
[Wczoraj 23:06] Sharvari: gratuluje.
[Wczoraj 23:06] Sharvari: zrób teraz rundkę po mieście, będzie artykuł na miszczów
[Wczoraj 23:07] SlownikOrtograficzny: nie nie nie ide spac bo sie bajrbra zdenerwuje
[Wczoraj 23:07] JankielKindybalista85: że też się tak szybko można tak nayebać! Dzieci nie pjcie alkoholu!
[Wczoraj 23:07] SlownikOrtograficzny: a tego nie chcemy moi drodzy,
[Wczoraj 23:07] SlownikOrtograficzny: jak szybko? ja od 15 pije
[Wczoraj 23:08] SlownikOrtograficzny: jprdl ale siara bedzie jutro
[Wczoraj 23:08] Sharvari: a Barbra się w ogóle denerwuje? to mnie byś wolał nie widzieć.
[Wczoraj 23:08] Sharvari: nom będzie >:>
[Wczoraj 23:08] SlownikOrtograficzny: Wiem :]
[Wczoraj 23:09] Antlion: dobranoc :3
[Wczoraj 23:10] SlownikOrtograficzny: jany juz pol godziny tu siedze janiemoge to dobrej nocywam zycze ide sobie papa kocahm was forewer
[Wczoraj 23:10] Sharvari: my ciebie też, papa
[Wczoraj 23:10] SlownikOrtograficzny: i beedzie siara a co mi tam, dobranoc
[Wczoraj 23:10] Sharvari: i wiecie co? nic się nie nauczyłam na jutro. i nie zdaję nic jutro, pff
[Wczoraj 23:10] SlownikOrtograficzny: kocham was
[Wczoraj 23:11] SlownikOrtograficzny: normalnie no
[Wczoraj 23:11] Sharvari: SPAĆ
[Wczoraj 23:11] SlownikOrtograficzny: jo ide spac normalnie
[Wczoraj 23:11] SlownikOrtograficzny: szarrob zjedcia normalnie co jutro se fecpalma strzele
[Wczoraj 23:12] Sharvari: ok ale teraz se strzel w kimę. branoc
[Wczoraj 23:12] SlownikOrtograficzny: ale was kocham normalnie forevwer
[Wczoraj 23:12] SlownikOrtograficzny: normalnie dobranjoc
[Wczoraj 23:13] SlownikOrtograficzny: juz znikam juz mnie nie ma kocham was
[Wczoraj 23:13] Sharvari: pierunie
[Wczoraj 23:13] monjiczq: Co tu sie stalo
[Wczoraj 23:14] Sharvari: komuś tu się chyba pojedzie po premii
[Wczoraj 23:14] monjiczq: I czemu slownik zachowuje sie jak Bzozik?
[Wczoraj 23:15] Sharvari: bo to jego multikonto
[Wczoraj 23:15] monjiczq: Coscie zrobili mi ze Slownikiem: ( zepsuliscie go
[Wczoraj 23:16] widzu: Rudość go atakuje
[Wczoraj 23:16] monjiczq: A chyba ze nie mam pytan
[Wczoraj 23:26] Sharvari: no i się tak smutno zrobiło
[Wczoraj 23:29] Zaknafein: no
[Dzisiaj 0:13] monjiczq: Godzine temu powiedzialam sobie, stop czas spac odcinek jutro. A tu juz ponad godzina minela, odcinka nie obejrzalam i jeszcze nie spie ;c
[Dzisiaj 0:33] JankielKindybalista85: Ktoś tu jeszcze został? Słownik wreszcie poszedł spać pijanica jedna?
[Dzisiaj 0:38] JankielKindybalista85: Jednak wszystkich wywiało. Poszli spać ze Słownikiem. No dobra. Dobranoc Sandra!:)
[Dzisiaj 0:41] Sandra: Dobranoc, Jankiel :D


[ Dodano: 2014-09-11, 19:10 ]
no i oczywiście Pawoł :)

Cytat:
[Dzisiaj 20:21] Zabek05: ZSK mam takie głupie pytanie. to Ty na wieży? http://i.imgur.com/7PBtiqS.jpg
[Dzisiaj 20:23] ZróbmySobieKupę: Nie przyjacielu, to Pawoł jest widoczny na zdjęciu. Młodszy ode mnie pracownik :P Ja trzymam linę i robię to foto :) Ps. Ja też nie umiem bajerować
[Dzisiaj 20:23] SlownikOrtograficzny: ZSK trzymau tego sznura, o ile dobrze pamiętam.
[Dzisiaj 20:24] SlownikOrtograficzny: Pawoł to jakaś krzyżówka bawoła i Pawła?
[Dzisiaj 20:24] Zabek05: Ty nie potrzebujesz do tego słów, Ty bajerujesz samą swoją mordą ;) tak mi się wydawało właśnie, że to Piotrek na tej wieży siedzi
[Dzisiaj 20:25] Zabek05: Pietrek*
[Dzisiaj 20:25] Zabek05: a piłkę kopiesz tak? ;) https://www.youtube.com/watch?v=yuGETra7hgs
[Dzisiaj 20:27] qtasiorro: Teraz na to wpadłem, że tu dwa Pietrki się spotkały :)
[Dzisiaj 20:28] ZróbmySobieKupę: Kto bajeruje mordą? Moi kumple co najwyżej ;) Ja się muszę wysilać na bycie naturalnym i sympatycznym :P A Pawoł to Paweł, ino w dziwnej gwarzej. Spoko ziomek swoją drogą.
[Dzisiaj 20:29] ZróbmySobieKupę: Ftóry to jeszcze Piotr?
[Dzisiaj 20:29] qtasiorro: Ten na "Ż".
[Dzisiaj 20:29] ProFace: -przerwa- szarość - po przerwie.
[Dzisiaj 20:30] qtasiorro: Kamerun nas łoi :O
[Dzisiaj 20:30] qtasiorro: A Pro jak zwykle ma wiele ciekawego do powiedzenia :D
[Dzisiaj 20:30] SlownikOrtograficzny: Pawoł to Paweł <- Kto by pomyślał?
[Dzisiaj 20:31] Zabek05: PawołOrtograficzny
[Dzisiaj 20:32] ZróbmySobieKupę: Zabek? Zacne imię! Nie smutaj człowieku o tak zacnym imieniu! Hej Pro :)
[Dzisiaj 20:32] SlownikOrtograficzny: ZróbmySobiePawoł
[Dzisiaj 20:33] Zabek05: ProPawoł
[Dzisiaj 20:33] ZróbmySobieKupę: Każdego Pawła w robocie wołają Paaawoooołłł! - Coooo?!! -Utnij na 19ście!!! -Nooooo!!! :D
[Dzisiaj 20:33] ZróbmySobieKupę: Pawoł05
[Dzisiaj 20:34] Zabek05: Antypizoner
[Dzisiaj 20:34] Zabek05: głupie
[Dzisiaj 20:35] SlownikOrtograficzny: Pawołorro
[Dzisiaj 20:35] Zabek05: PawołBot/5.0
[Dzisiaj 20:35] ProFace: qtasiorro: A Pro jak zwykle ma wiele ciekawego do powiedzenia :D - zwykle ciekawe rzeczy pisze w nocy gdy i tak nikt nie odpowie :D
[Dzisiaj 20:36] qtasiorro: Słownik, to akurat było głupie.
[Dzisiaj 20:36] ZróbmySobieKupę: meh, chyba odpuczę sobotni wypad żeby w niedzielę spokojnie za projekt się wziąć. Dziwnie się z tym czuję :/ Jak bez ręki.
[Dzisiaj 20:36] Zabek05: Pawoł299
[Dzisiaj 20:37] SlownikOrtograficzny: Pacz go, zaraz głupie.
[Dzisiaj 20:38] ZróbmySobieKupę: SharPawoł - Pawołvari
[Dzisiaj 20:38] ZróbmySobieKupę: Pawołbra
[Dzisiaj 20:39] ZróbmySobieKupę: PawołKindylibalista85
[Dzisiaj 20:39] Zabek05: Pawołbra
[Dzisiaj 20:39] Zabek05: kur.wa
[Dzisiaj 20:39] qtasiorro: PawołMaster
[Dzisiaj 20:39] Zabek05: Thepawoł
[Dzisiaj 20:39] qtasiorro: No i Pawoł82r.
[Dzisiaj 20:39] Zabek05: PawołMaster <- dobre :D
[Dzisiaj 20:40] Zabek05: Pavos
[Dzisiaj 20:40] SlownikOrtograficzny: To qtasPawoł wtedy.
[Dzisiaj 20:41] ZróbmySobieKupę: Hehe festiwal Pawołów. Fajnie wam to wyszło :D Tylko Zabek, coś Ci z tym "kur.wa" nie wyszło. Prędzej "Pawoł.wa" albo "kur.Pawoł" ale takiego użytkownika nie pamiętam :P
[Dzisiaj 20:41] Zabek05: AnswersPawoł
[Dzisiaj 20:41] ProFace: Pawołok
[Dzisiaj 20:41] ZróbmySobieKupę: Zabek05: Thepawoł <-- dobre :D Pavos też :D
[Dzisiaj 20:41] Zabek05: bo mnie wyprzedziłeś z Barbuszką :(
[Dzisiaj 20:41] qtasiorro: Pavos rządzi :D
[Dzisiaj 20:42] ZróbmySobieKupę: Pawołok, Pawołok, Pawołok GIT!
[Dzisiaj 20:42] ZróbmySobieKupę: Bo ja o Barbuszce zawsze myślę. Wybacz.
[Dzisiaj 20:43] ProFace: PawołVanHellsing
[Dzisiaj 20:43] Zabek05: PawołVanHelsing
[Dzisiaj 20:43] Zabek05: PAWOŁ186
[Dzisiaj 20:43] ProFace: IcyPawoł
[Dzisiaj 20:43] qtasiorro: Przeznaczenie < 3
[Dzisiaj 20:43] Zabek05: pawoł70043704352251515
[Dzisiaj 20:43] Moris299: Pawół82r
[Dzisiaj 20:44] ProFace: Pawijos
[Dzisiaj 20:44] SlownikOrtograficzny: 186? Co to za twór?
[Dzisiaj 20:44] qtasiorro: Słowniku, Plejer.
[Dzisiaj 20:44] ProFace: Powoł299
[Dzisiaj 20:44] SlownikOrtograficzny: AntPawoł
[Dzisiaj 20:44] Zabek05: plejer -_-
[Dzisiaj 20:44] SlownikOrtograficzny: Ach, jo. Racja.
[Dzisiaj 20:45] ProFace: PaWenia
[Dzisiaj 20:45] ZróbmySobieKupę: PawołFace
[Dzisiaj 20:45] qtasiorro: Reniu, jesteś z nami? Czytasz to dalej? :D
[Dzisiaj 20:45] ProFace: Pawołorro
[Dzisiaj 20:45] ZróbmySobieKupę: SlownikOrtograficzny: Ach, jo . Racja. <-- xD
[Dzisiaj 20:45] qtasiorro: ZróbmyPawołKupę
[Dzisiaj 20:46] ProFace: Pawołsobiekupe
[Dzisiaj 20:46] ZróbmySobieKupę: PawołSobieKupę
[Dzisiaj 20:46] qtasiorro: ZróbmySobieKupę: SlownikOrtograficzny: Ach, jo . Racja. <-- xD <-- Słownik tyż ze Ślunska?
[Dzisiaj 20:46] ZróbmySobieKupę: kurrr.... myślimy tak samo :P
[Dzisiaj 20:46] SlownikOrtograficzny: Nie, choć wszyscy tak myślą.
[Dzisiaj 20:47] ProFace: Mi sie bardziej to z Goffim ( tak sie pisze?) z myszki Miku kojarzy. On tak mówił "Ach, jo"
[Dzisiaj 20:47] ZróbmySobieKupę: "jo" to pomorska gwara ;)
[Dzisiaj 20:47] SlownikOrtograficzny: Goofy'm
[Dzisiaj 20:47] ProFace: Błąd. Pomorze nie ma żadnej gwary ani dialektu chyba ze mozna wliczyc w to Kaszuby
[Dzisiaj 20:48] V - r: A Kociewie?
[Dzisiaj 20:48] ZróbmySobieKupę: Słowik jest z Nienacka, to w Pomorskiem.
[Dzisiaj 20:48] ProFace: Pawojar
[Dzisiaj 20:48] ZróbmySobieKupę: Przepraszam Pro, źle to ująłem. Mosz recht
[Dzisiaj 20:49] qtasiorro: Recht? Ty folksdojczu.
[Dzisiaj 20:49] ZróbmySobieKupę: SentiPawołBot
[Dzisiaj 20:49] ProFace: ChodnikowyPawoł
[Dzisiaj 20:49] ZróbmySobieKupę: Słowik: Poważnie lubisz biegać nago po lesie?
[Dzisiaj 20:50] ProFace: PawołowyWilk >.<
[Dzisiaj 20:50] ZróbmySobieKupę: hahah ChodnikowyPawoł wygrał :D
[Dzisiaj 20:51] Zabek05: Zakrypawoł
[Dzisiaj 20:51] ZróbmySobieKupę: PawełK
[Dzisiaj 20:52] ZróbmySobieKupę: PawołMaupa
[Dzisiaj 20:52] Zabek05: Poje.bekPawoł
[Dzisiaj 20:52] SlownikOrtograficzny: RudaPawoł
[Dzisiaj 20:53] ZróbmySobieKupę: Z mistrzowie.org: JaJestemTwoimPawołem
[Dzisiaj 20:53] SlownikOrtograficzny: Słowik: Poważnie lubisz biegać nago po lesie? <- Nie, na niby. (-.-)
[Dzisiaj 20:53] ProFace: Pawoł007
[Dzisiaj 20:53] ZróbmySobieKupę: PawołowyPawołPawoła
[Dzisiaj 20:53] ProFace: Pawol100
[Dzisiaj 20:53] Zabek05: PawOłEm
[Dzisiaj 20:54] qtasiorro: JaJestemTwoimPawołem wygrało :D
[Dzisiaj 20:54] ProFace: Pawelsz
[Dzisiaj 20:54] qtasiorro: Żabek, to też świetne!
[Dzisiaj 20:54] Zabek05: Paveon
[Dzisiaj 20:55] ProFace: JemPawoła
[Dzisiaj 20:55] Zabek05: AlmightyPawoł
[Dzisiaj 20:55] Zabek05: pawołmistrz
[Dzisiaj 20:55] ProFace: Paw__oł
[Dzisiaj 20:55] qtasiorro: Jesteście naprawdę zdrowo porąbani. Dawno mi się nie zdarzyło, żebym się tak śmiał jak głupi :D
[Dzisiaj 20:56] ProFace: Pawołxc
[Dzisiaj 20:56] Zabek05: Neopawoł? Pawełoqueto? :??:
[Dzisiaj 20:56] ZróbmySobieKupę: Zapiszcie to gdzieś jak umiecie :)
[Dzisiaj 20:56] Zabek05: Pawoqueto
[Dzisiaj 20:56] qtasiorro: Trzeba to zebrać!
[Dzisiaj 20:57] ZróbmySobieKupę: Pawoł by nie uwierzył jak popularny stał się w internetach
[Dzisiaj 20:57] ProFace: WiPawołdzu
[Dzisiaj 20:57] ProFace: Pawidzu
[Dzisiaj 20:57] ZróbmySobieKupę: Dziś wszyscy jesteśmy Pawołami
[Dzisiaj 20:57] Zabek05: PawołPospolity
[Dzisiaj 20:58] ProFace: ZiemniakPawoł

Love178 - 2014-09-11, 19:10

Szkoda, że nikt nie ma jak gadaliśmy caps-lockiem o majteczkach :P
Moris299 - 2014-09-11, 19:17

love178 napisał/a:
Szkoda, że nikt nie ma jak gadaliśmy caps-lockiem o majteczkach :P


:O :

ChodnikowyWilk - 2014-09-11, 19:22

Zabek05 napisał/a:
Ja dam jeszcze dwa kultowe :P

Pijany Słownik


Ilekroć to czytam to mam straszny ubaw z tego, wybacz Słownik :P

Szyszek - 2014-09-11, 19:23

Pawoła czytałem już wcześniej (jak każdy zapewnie), ale znowu się śmieję jak głupi!
A tego z pijanym Słownikiem jeszcze nie czytałem. To się chłop urżnął! A jak tryskał miłością!

Davos - 2014-09-11, 20:28

Nom, pijany Słownik jak najbardziej zasługiwał na utrwalenie :D

A nie ma ktoś pijanego Chodnikowego? :P Bo to też była niezła akcja :) Albo któreś z brzozikowych wylewnych wyznań, również pisanych "pod wpływem" ;)

Zabek05 - 2014-09-11, 20:36

to nie możesz zwiększyć limitu postów w sb do na przykład 100000?
Davos - 2014-09-11, 20:39

Hm, właściwie to nie próbowałem. Ale nawet, jeśli nie ma jakiegoś limitu, to by było zbyt hardkorowe. Nie wiem, czy by się forum przez to nie rozwaliło :P A poza tym znajdź potem w takiej gęstwinie wpisów ten należący do Chodnikowego...
I tu niestety wychodzi chyba jedyna przewaga starego forum nad nowym - tam było archiwum sb.

Szyszek - 2014-09-11, 21:16

Chodnikowy też się raz schlał w 3 dupy i pisał na SB? Muszę to zobaczyć! :D
Zaknafein - 2014-09-11, 21:19

a później przepraszał w http://www.mistrzowie-forum.aaf.pl/banik-vt172.htm

: DDDDDDDDDDDDD

Moris299 - 2014-09-11, 21:19

I była piękna statystyka ile postów było napisanych łącznie i przez daną osobę
Mackers - 2014-09-11, 21:21

Mam taki niefortunny nick, że funkcja "you" może mnie idealnie omamić. Ten temat jest tylko dowodem na to.
Tzn ten, który Zak podał w linku.

Moris299 - 2014-09-11, 21:25

Zaknafein napisał/a:
a później przepraszał w http://www.mistrzowie-forum.aaf.pl/banik-vt172.htm

: DDDDDDDDDDDDD


Boże jak ja wtedy się zastanawiałem o co do cholery chodzi :O
Patrze, że chcecie mnie zbanować mini zawał patrze poniżej a tam się chodnikowy tłumaczy ja takie wtf piszecie do mnie a chodnikowy się tłumaczy wtf

Piękne to było

bartek82r - 2014-09-11, 21:28

Zabek05 napisał/a:
to nie możesz zwiększyć limitu postów w sb do na przykład 100000?

Teoretycznie można ale tak jak pisał Davos dostalibyśmy szału przeglądając tyle wpisów. A poza tym w SB wpisy starsze niż bodajże pół roku są automatycznie kasowane. I po trzecie obawiam się że 100000 wpisów to byłoby maksymalnie miesiąc do tylu :P

Zaknafein - 2014-09-11, 21:28

a najlepszy to był wojtek, który najpierw mi napisał na gg całego eseja o tym, że jak to forum bez niego, a potem jak mu to wytłumaczyłem to i tak się jeszcze tego samego dnia kilka razy na to nabrał
a i bartek, który se warna wlepił ; DDDDDD

Szyszek - 2014-09-11, 21:28

Zaknafein napisał/a:
a później przepraszał w http://www.mistrzowie-forum.aaf.pl/banik-vt172.htm

: DDDDDDDDDDDDD


Hahahaha! Tłumaczył się, jak przed sądem :haha:

SlownikOrtograficzny - 2014-09-11, 21:36

Ej ej ej, ale po co te brudy wyciągać? Jest już od tego osobny temat, a poza tym dawno i nieprawda. :bag:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group