To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Co polecamy? - Aplikacje na telefon

bartek82r - 2016-07-27, 17:45

widzu napisał/a:
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mistergroup.muzutozvednout&hl=pl


Polecam, lepszego programu do wykrywania telemarketerów nie ma, a i nie pobiera danych prywatnych numerów do bazy. :git:

[ Dodano: 2016-07-25, 20:18 ]
Jak numer jest prywatny, to jest niezwiązany z żadną firmą, a nie jest w kontaktach wysyła komunikat "numer neutralny". A telemarketerów rozpoznaje od razu, i to nawet bez dostępu do sieci. :ok:


tez mam ta apke. I chyba nawet polecałem. Swietna jest!

Zabek05 - 2016-10-11, 18:47

dla mających problem z wczesnym wstawaniem gorąco polecam apkę Sleep as Android

idąc spać kładziesz telefon na materacu blisko siebie i na podstawie ruchów telefonu ta apka jest w stanie określić fazę snu w jakiej się aktualnie znajdujesz

i budzi Cię w momencie kiedy Twój sen jest jak najbardziej płytki, dzięki czemu wstajesz rześki i wypoczęty

a najlepsze jest to że to kurwa działa naprawdę :D

jedyny warunek jest taki żeby w telefonie był czujnik ruchu. czyli w praktyce żeby dało się obracać ekran

można korzystać przez dwa tygodnie za darmo a potem trzeba zapłacić 15 zł. ale jeśli to problem to jest multum podobnych apek za darmo

dobry wybór, polecam, Ewa Wachowicz

ChodnikowyWilk - 2016-10-11, 18:53

Wut, brzmi jak jakieś sci-fi

Ale stestuję. Tylko jak się ma to do budzika, powiedzmy ze mam ustawiony budzik na godzinę x, a akurat w tym momencie mój sen nie jest płytki to co wtedy?

Mackers - 2016-10-11, 18:58

Chętnie bym wypróbował, ale niestety nie śpię sam w pokoju.
Moris299 - 2016-10-11, 19:06

To działa tylko dlatego że ci się wydaje, że to działa. Coś jak placebo. Pomiar snu poprzez akcelerometr daje podobne wyniki jak wróżenie z fusów ;)

Na mnie to nie działa absolutnie, nawet jak nie wiedziałem, że to nie ma prawa działać to nie działało :(

Zabek05 - 2016-10-11, 19:08

Moris ty kurwa ekspercie od wszystkiego

Wilku, są dwa wyjścia
pierwsze primo, jest taka opcja w budziku żeby budził Cię maksymalnie jakiś tam czas wcześniej, na przykład pół godziny
czyli jak nastawiles budzik na godzinę x to zadzwoni w godzinach x-0,5 do x
drugie primo, możesz po prostu położyć się spać o takiej godzinie żeby trafić z płytkim snem akurat w godzinę x
ale musisz wiedzieć dokładniej jak śpisz, trzeba tu co najmniej paru tygodni obserwacji

Moris299 - 2016-10-11, 19:12

Zabek05 napisał/a:
Moris ty kurwa ekspercie od wszystkiego

skoro pomaga to spoko, ale nie na każdego to działa :D
ogólnie to polecam internety i poczytanie o fazach snu, jak przebiega itp. ten program to po prostu coś na zasadzie: budzisz się bardziej wypoczęty bo masz świadomość, że powinieneś być wypoczęty bo superextraapkazaktórądałeś15zł nie może się mylić :D

ChodnikowyWilk - 2016-10-11, 19:27

No tak szczerze powiedziawszy to też mi się to wydaje lekko naciągane, żeby akcelerometr potrafił wyłapać bardzo delikatne ruchy i określał na ich podstawie fazę snu... ale who know. Widzę że jest jeszcze opcja pomiaru przez mikrofon ale w fazie beta.

Ale abstrahując już od tego ta apka ma multum fajnych opcji, np. nagrywanie czy podczas snu coś gadasz i czy chrapiesz, sam jestem ciekawy w sumie :P Coś tam do świadomego snu jest ale nie wiem jak to ma działać niby, i fajne dźwięki budzika, może nie będą tak wkurwiające jak te melodyjki samsungowe.

[ Dodano: 2016-10-11, 19:29 ]
O i jeszcze jedna sprawa, lubię się wiercić w łóżku, więc istnieje pewnie ryzyko że telefon się przesunie, albo w ogóle zleci z łóżka, albo odwrócę się na drugi bok a telefon zostanie dalej i chuja z tego będzie.

Mackers - 2016-10-11, 19:29

Im bardziej wkurwiająca melodia, tym większa szansa na to, że nie prześpisz alarmu.
ChodnikowyWilk - 2016-10-11, 19:32

A to można w ogóle przespać budzik? Mi się nie zdarzyło jeszcze, a dla pewności mam jeszcze wibrację zawsze.
Mackers - 2016-10-11, 19:36

No mi się wiele razy zdarzyło przespać.
Moris299 - 2016-10-11, 19:45

ChodnikowyWilk napisał/a:
O i jeszcze jedna sprawa, lubię się wiercić w łóżku, więc istnieje pewnie ryzyko że telefon się przesunie, albo w ogóle zleci z łóżka, albo odwrócę się na drugi bok a telefon zostanie dalej i chuja z tego będzie.


i jest też ryzyko, że udusisz się kablem bo telefon zużywa podczas pomiarów trochę prądu i jeśli nie masz rano czasu na ładowanie to zaleca się pozostawienie podłączonego i położenie koło poduszki - tzn koło twojej szyi :-)

ChodnikowyWilk napisał/a:
A to można w ogóle przespać budzik? Mi się nie zdarzyło jeszcze, a dla pewności mam jeszcze wibrację zawsze.


zdarzyło mi się, że obudziłem się o 9 a przez godzinę np. od 7 do 8 non stop dzwonił budzik

widzu - 2016-10-11, 19:46

Mackers napisał/a:
No mi się wiele razy zdarzyło przespać.


Ja czasem wyłączam i idę spać dalej. Dlatego mam dwa budziki - jeden cichszy, wcześniejszy, i drugi taki ultragłośny. Ustawiałbym tylko ten drugi, ale on jest w stanie obudzić współlokatora w drugim pokoju (#potwierdzoneinfo :haha: ) dlatego budzik w komórce i najczęściej wystarcza. Głównie dlatego, że jak wstanę to ze świadomością, że muszę wyłączyć ten drugi zanim zadzwoni. :haha:

Nadir - 2016-10-11, 19:48

Bardzo często zdarza mi się przespać budzik. Albo go wyłączyć i spać dalej i później nawet tego nie pamiętać. Chociaż jeśli wiem, że muszę wstać to nawet bez budzika sama się budzę.
widzu - 2016-10-11, 19:48

A ten "ultragłośny budzik" wygląda tak:




Z tą różnicą, że jest zielony. Małe gówno, ale ma pyerdolnięcie. :troll:

Nadir - 2016-10-11, 19:48

widzu napisał/a:
Ja czasem wyłączam i idę spać dalej.

:piwo:

Zabek05 - 2016-10-11, 19:53

ChodnikowyWilk napisał/a:
No tak szczerze powiedziawszy to też mi się to wydaje lekko naciągane, żeby akcelerometr potrafił wyłapać bardzo delikatne ruchy i określał na ich podstawie fazę snu... ale who know.


https://imgur.com/6JFOwru Mi działa.

Moris299 - 2016-10-11, 19:55

widzu napisał/a:
A ten "ultragłośny budzik" wygląda tak:

Obrazek


Z tą różnicą, że jest zielony. Małe gówno, ale ma pyerdolnięcie. :troll:


o to jest taki budzik co robi dzyń dzyń taką pałeczką!

widzu - 2016-10-11, 19:57

Yup. :-)
Zabek05 - 2016-10-11, 20:02

Moris299 napisał/a:
widzu napisał/a:
A ten "ultragłośny budzik" wygląda tak:

Obrazek


Z tą różnicą, że jest zielony. Małe gówno, ale ma pyerdolnięcie. :troll:


o to jest taki budzik co robi dzyń dzyń taką pałeczką!


xD



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group