To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Co polecamy? - Aplikacje na telefon

Moris299 - 2014-08-23, 22:04
Temat postu: Aplikacje na telefon
Polecicie jakieś ciekawe aplikacje na telefon? Nie wrzucać gier, tylko aplikacje :)
Ja wrzucę tylko na androida bo z tym systemem mam telefon :)
Ja wam szczerze polecam :

-Hide it pro (link ) - pozwala ukrywać zawartość telefonu jak np. zdjęcia, filmy, smsy, aplikacje, notatki itp. Aplikacja instaluje się jako "Sound Manager" i dla niewtajemniczony na pewno się nie skapnie, że to aplikacja do ukrywania plików. Dodatkowo można ustawić hasło do programu.
SwiftKey -świetna klawiatura androidowa, od niej lepsze jest tylko swype ale swype kosztuje 3 zł ponad a to jest z darmo.
-Spotify - legalna muzyka za darmo (możliwość dokupienia premium)
-Opera Max - genialna aplikacja pozwalająca zaoszczędzić transfer nawet do 50 %. Działa w ten sposób, że wszystkie dane lecą przez chmurę Opery i są kompresowane. Na podobnej zasadzie działa funkcja turbo w tej przeglądarce z tym, że ta aplikacja działa nie tylko w przeglądarce Opera ale kompresuje dane z wszystkich innych przeglądarek oraz wszystkich aplikacji . Dodatkowo mamy ładne statystyki i inne dane oraz mechanizm blokowania wybranych aplikacji by nie pobierały danych gdy jesteśmy w transmisji przez sieć. Aplikacja jest w fazie testów i jest darmowa, niewykluczone, że w przyszłości będzie płatna. Ps. aplikacja pomimo, że cały ruch z telefonu przechodzi przez ich (firmy Opera Software) serwery nie szpieguje. Ps 2. Osobiście zaoszczędziłem 30 % link https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.max&hl=pl
-OSM AND genialna nawigacja i mapy. Bardzo bardzo rozbudowana, z możliwością wzbogacenia o wtyczki, mapy offline, pełna konfiguracja interfejsu, możliwość wytaczania nawigacji z preferencjami dla : roweru/samochodu /pieszego, możliwość wytaczania trasy pomijając płatne drogi itp, wyszukiwanie pobliskich punktów POI (np. Sklepy, apteki, parki, markety, parkingi, kościoły itp.) i wiele więcej przydatnych funkcji. Do tego wszystko oparte o najdokładniejsze możliwe mapy czyli OpenStreetMap. Wszystko oczywiście za darmo link
MobileMPK - idealne dla osób poruszających się komunikacją miejską. Są to rozkłady jazdy.

Sharvari - 2014-08-24, 01:31

gg

polecam, sharvari

ProFace - 2014-08-24, 11:13

gg, skype, mistrzowie.org, speedtest, facebook, messenger, youtube :P
ChodnikowyWilk - 2014-08-24, 11:28

Na Androida polecam:
RecForge - rejestrator dźwięku, zapisuje go w wysokiej jakości, formaty wav i mp3
BSPlayer - Odtworzy chyba każdy format wideo od 3gp, rmvb po mkv.
Opera Mini - zajmuje około 1mb, najszybsza, najmniej muląca przeglądarka jaką miałem.

I pytanko mam przy okazji, kolega miał kiedyś aplikację, nie pamiętam jak się nazywała, mówiło się coś do telefonu a aplikacja powtarzała to co powiedziałeś w zmienionej tonacji, było z tym śmiechu trochę. Jak ktoś wie jak się nazywa to byłbym wdzięczny.

ProFace - 2014-08-24, 14:09

Wez se wpisz modulator glosu i ci ciekawsze wyskocza... kiedys mialam killa takich programow
ZSK - 2014-08-24, 17:05

Moris299 napisał/a:
SwiftKey -świetna klawiatura androidowa

Zgadzam się i również polecam. Bez niej pisanie to męka.
I sorki, ale pisanie przeciąganiem palca czyli tym swypem, ssie. Normalnie jest szybciej. A w swiftkeyu dodatkowo można kasować całe słowo jednym przeciągnięciem palca, mega szybkie i wygodne (y)

brutalka - 2014-08-24, 18:11

Moris, skorzystałam z kilku - fajne ;)

A propos SwiftKey - kur.wa ciągle to wibruje przy pisaniu! Jak te wibracje offnąć? ;)

Ja używam na telefonie GG, Steam, Firefoxa, Zedge (jakby ktoś nie wiedział - służy do pobierania dzwonków, tapet, motywów itd) i Zoner AntiVirus Free.

ZSK - 2014-08-24, 18:16

W ustawieniach. Musisz przytrzymać "123" żeby się dostać. Tam jest logo swiftkeya na tym przycisku. Tobie akurat wibracje nie powinny przeszkadzać :P
V - r - 2014-08-24, 18:18

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Tobie akurat wibracje nie powinny przeszkadzać :P


+1 :D

brutalka - 2014-08-24, 18:32

ZróbmySobieKupę napisał/a:
W ustawieniach. Musisz przytrzymać "123" żeby się dostać. Tam jest logo swiftkeya na tym przycisku. Tobie akurat wibracje nie powinny przeszkadzać :P


To nie w rękach ma wibrować! Dlatego są niepotrzebne ;p

I nienawidzę jak coś mi na siłę zmienia słowa... oj, zanim się z SKeyem dogadamy minie trochę czasu :D

Davos - 2014-08-24, 18:45

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Tobie akurat wibracje nie powinny przeszkadzać :P


Mistrz :D

ZSK - 2014-08-24, 19:07

brutalka napisał/a:
I nienawidzę jak coś mi na siłę zmienia słowa... oj, zanim się z SKeyem dogadamy minie trochę czasu

Spokojnie, z czasem się nauczy co i jak. Ogólnie zasada jest taka, że po naciśnięciu spacji wstawia słowo, które jest na środku spośród tych trzech zaproponowanych. Jeśli np. wpisałaś "wibratorro" bo chciałaś wpisać "wibratorro" ale z automatu poprawiło na "wibrator" to popraw ostatnią literę a program sam wstawi "wibratorro" jako środkową propozycję i sam dopisze resztę słowa po wciśnięciu spacji. Albo usuń samą spację a "wibratorro" pojawi się jako propozycja po lewo.
I tak jak mówiłem, w razie błędu całe słowo można szybko usunąć przesuwając palcem w lewo po klawiaturze, dużo to szybsze niż szukanie backspace. Mi to bardzo życie ułatwia :) Opcja godna nobla.
A jak przeciągniesz swoim paluszkiem w dół po klawiaturze to się schowa :)

Aha! I słowo pisane Twoją oryginalną pisownią (czyli to "wibratorro") zawsze pojawia się jako propozycja po lewo.

brutalka - 2014-08-24, 19:07

Davos napisał/a:
ZróbmySobieKupę napisał/a:
Tobie akurat wibracje nie powinny przeszkadzać :P


Mistrz :D


Pogrążacie się! Wszyscy! ;p Zero respektu przed nickiem no ;)

Moris299 - 2014-08-24, 20:44

Brutalka - Poprawianie można wyłączyć w ustawienach
przechodzisz w ustawienie >> ustawienia zaawansowane tryb uzupełniania spacji i zaznaczyć "zawsze wstawia spacje"

brutalka - 2014-08-24, 21:07

Git, dzięki ;)
macbed - 2015-03-06, 00:07

To ja od siebie polecę:
- BatteryDoctor - oszczędzanie baterii.
- CleanMaster i CCleaner - wiadomo.
- MX Player - najlepszy odtwarzacz video.
- File Commander - mój ulubiony manager plików.
- Latarka+ - obsługa diody, ładny i wygodny widżet.
- Videoder - wyszukiwarka i manager pobierania video.

Moris299 - 2015-03-06, 00:36

O to ja odświeże mój pierwszy post :
Zamiast mobilempk lepsze jest Transportoid

Macbed - file Commander faktycznie jest świetny! :piwo: do tego można do niego podłączyć chmury i wgl jest świetny, brakuje mi tylko możliwości otwarcia dwóch miejsc jednocześnie jak w Total Commanderze

Poza tym
TrackID
Accuweather (bardzo dobre prognozy)
Imgur
Terminal Emulator

[ Dodano: 2015-03-06, 00:39 ]
A i jeszcze co do Opery Max, cały czas używam i jak się ma pakiet internetowy mały to to jest niezły ratownik

Na takim Instagramie kompresuje nawet do 75% danych

http://i.imgur.com/TaJOwUX.jpg
http://i.imgur.com/s8MTvUH.jpg

Barbra - 2015-03-06, 00:44

ja zawsze używałam transportoida ale mobilempk lepiej obsługuje przystanki... w sensie jak jest kilka przystanków o tej samej nazwie to transportoid traktuje je jako jeden, a mobilempk jako osobne, i ta funkcja jest mi tak bardzo potrzebna że zmieniłam na mobilempk
bartek82r - 2015-03-06, 09:16

A ja mam na swoim telefonie zainstalowaną operę mini do przeglądania forum.
Więcej nie jest mi potrzebne. Po za tym ciężko o jakieś aplikacje na Nokię e51 :P

Adijos - 2015-03-07, 11:11

Miesiąc wygrywa PhotoMath:

https://photomath.net/en/

Jeszcze dodadzą kilka rzeczy i zayebiście.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group