To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Powitalnia - Herzlich wilkommen ;-)

qtasiorro - 2014-09-06, 17:26

Długo rozważałem wszystkie "za" i "przeciw", ale w końcu doszedłem do wniosku, że należy się przywitać. Tak więc oficjalnie witaj, studentko medycyny, o ile się nie mylę ;)
saRenia - 2014-09-06, 18:39

Adijos napisał/a:
Krokorok napisał/a:
saRenia napisał/a:
saRenia wita na forum! :)

OOOO! A ciebie to nie znałem, witaj i ty! Fajnie kolejna laska na Forum :wnerw:

Sarenia na forum jest dłużej od Ciebie. I jest zajęta.

haha! Miesiąc temu to było, a ja dopiero teraz to przeczytałam. Dobre :P

Żeby nie było offtopu: Ascara witam Cię serdecznie jeszcze raz :)

Ascara - 2014-09-06, 19:27

qtasiorro napisał/a:
Długo rozważałem wszystkie "za" i "przeciw", ale w końcu doszedłem do wniosku, że należy się przywitać. Tak więc oficjalnie witaj, studentko medycyny, o ile się nie mylę ;)

Nie mylisz się, ale nie wiem, jakie ma to znaczenie tutaj na tym forum? ;)
Mogę zapytać o konkrety na temat tych "za" i "przeciw"? ;)

Mackers - 2014-09-06, 19:29

Też się zastanawiałem czy znowu się witać. Po dłuższych przemyśleniach nadal będę się nad tym zastanawiać. :ok:
R - y - 2014-09-06, 19:29

Ja powitam raz jeszcze. Witaj, pisz dużo i na temat, a czasem i nie na temat :) Aloha!
V - r - 2014-09-06, 19:30

A ja jeszcze przypomnę, że mamy tutaj także inne działy i shoutboksa :P
Ascara - 2014-09-06, 19:47

Ale ten już ogarniam :D
qtasiorro - 2014-09-06, 19:53

Ascara napisał/a:
qtasiorro napisał/a:
Długo rozważałem wszystkie "za" i "przeciw", ale w końcu doszedłem do wniosku, że należy się przywitać. Tak więc oficjalnie witaj, studentko medycyny, o ile się nie mylę ;)

Nie mylisz się, ale nie wiem, jakie ma to znaczenie tutaj na tym forum? ;)
Mogę zapytać o konkrety na temat tych "za" i "przeciw"? ;)

Żartuję z tymi "przeciw", same "za" były oczywiście ;) Również zapraszam do SB, prawdziwe życie dzieje się tam!

Adijos - 2014-09-06, 23:48

W Pile to macie dobry bar "Miś" świetne flaki tam jadłem. Polecam.
JankielKindybalista85 - 2014-09-06, 23:50

Miś zapewne był mniej zachwycony. W końcu stracił flaki.

A dla Ascary na powitanie: "Panie Boże, nie chcę mieszkać w tej obskurnej Pile..." jak to powiedział Fistach.

Davos - 2014-09-08, 00:51

Ascara napisał/a:
Davos napisał/a:

Czyli w sumie niedaleko mnie ;)

A skąd Ty jesteś, jeśli mogę spytać? ;)


Poznań, ale aktualnie mieszkam pod Poznaniem, w kierunku właśnie na Piłę. Ale gdzie dokładnie, tego publicznie nie powiem, bo forumowi detektywi nie śpią ;)
Tak czy owak, daleko do siebie nie mamy.


Ascara napisał/a:
Przyznaję jednak, że ciężko się wdrożyć - wszyscy tu wszystkich znają, jakoś głupio się wcinać w dyskusje znających się od lat kumpli. :P
)


Bez obaw, w ostatnich miesiącach dołączyło do nas kilkoro nowych userów i bardzo szybko się zaaklimatyzowało. Z Tobą będzie tak samo. A gdy już się wciągniesz, będziesz miała problem z powrotem do rzeczywistości :P

JankielKindybalista85 napisał/a:
A dla Ascary na powitanie: "Panie Boże, nie chcę mieszkać w tej obskurnej Pile..." jak to powiedział Fistach.


Najważniejsze, żeby jej tam każdy "nie piłował", jak to również powiedział Fistach ;) (bez obrazy Ascara, to tylko cytat filmowy :) )

A w ogóle Piła kojarzy mi się przede wszystkim z obwodnicą - w Polsce to nadal rzadkość ;) A Wasza obwodnica była chyba jedną z pierwszych w Polsce.

Ascara - 2014-09-08, 03:22

Tak, chociaż ona nie jest jeszcze dokończona. :P
Ta tzw. wewnętrzna obwodnica już powstawała chyba w latach 80', a ta, która stanowi obwodnicę w pełni tego słowa znaczeniu to chyba dopiero połowa z tego, co ma być. Jakkolwiek, jak powiedziałeś - nawet tyle w wielu miastach nie ma. :)

brutalka - 2014-09-08, 11:09

I ja się przywituję ;)
Ascara - 2014-09-09, 18:00

Witam tych, z którymi się jeszcze osobiście nie przywitałam i jeszcze raz tych, którzy zrobili to już dwukrotnie. :D
JankielKindybalista85 - 2014-09-10, 00:53

Davos napisał/a:
Najważniejsze, żeby jej tam każdy "nie piłował", jak to również powiedział Fistach


Nie broń dziewczynie! Niech robi co chce! Byle nie na moich dywanikach!

A na poważnie: Witaj Ascaro i wybacz szczerość ale skoro w awatarze ujawniłaś mi już swoje wnętrze to pozwolę sobie być zainteresowany twoim ciałem.

Ascara - 2014-09-10, 03:44

Zainteresowany możesz być, ale ja tego zainteresowania nie muszę zaspokoić... ;)
widzu - 2014-09-10, 07:59

Ascara, jeszcze tylko 18 postów i będziesz miała możliwość... B)
JankielKindybalista85 - 2014-09-10, 11:30

Bardzo słuszna uwaga. Na tym forum nie ma przymusu.
Ascara - 2014-09-10, 17:04

widzu, no przecież SPAM-ię wszędzie :D
widzu - 2014-09-10, 17:05

Ascara, ale w Grach i Zabawach się nie nabijają posty. :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group