To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Gry - Jak wolicie kupować gry?

Moris299 - 2014-08-03, 22:56
Temat postu: Jak wolicie kupować gry?
Taka rozkmina : bardziej lubicie gry na płytce czy w formie elektronicznej np. Steam lub Origin :)

Ja osobiście preferuje w formie elektronicznej bo często gubię płytki i je rysuje często :D

icywind - 2014-08-03, 22:57

To ktoś jeszcze kupuje płyty? :O
Z napędu DVD korzystałem ostatnio jakieś 5 lat temu.

Moris299 - 2014-08-03, 22:58

Mój kolega woli na płytce ale to dlatego, że rajcuje go to, na na półce taka mega kolekcje :D
icywind - 2014-08-03, 23:00

Tak BTW to fajnie się słucha jak spada sprzedaż płyt z muzyką i to przez zue piractwo :ok:
Antybristler - 2014-08-03, 23:05

Z grami na płycie był taki problem, że się te płyty niszczyły. O ile potrzebna była płyta, żeby odpalić grę.
Sharvari - 2014-08-03, 23:08

Moris299 napisał/a:
Mój kolega woli na płytce ale to dlatego, że rajcuje go to, na na półce taka mega kolekcje :D

mam to samo :p może nie że mega kolekcja, bo mało mam oryginalnych, ale dla mnie oryginalna gra musi mieć płytkę, pudełko i wszystko. elektroniczne kupowanie dla mnie nie ma sensu i równie dobrze mogę ściągnąć, zero różnicy, bo nie mam przed tym oporów. a od lat jak już kupuję oryginał, to gry w które już grałam i tak mi się spodobały, że chcę mieć oryginał na półce, jak takie trofeum i oznaka propsów dla twórców :-D

[ Dodano: 2014-08-03, 23:09 ]
i nie wiem co wy z tymi płytami robicie, wszystkie moje są piękne i te z dzieciństwa trzymają się do dziś.

icywind - 2014-08-03, 23:10

Sharvari napisał/a:
i nie wiem co wy z tymi płytami robicie, wszystkie moje są piękne i te z dzieciństwa trzymają się do dziś.

Ja nawet nie wiem gdzie są :<

Zaknafein - 2014-08-03, 23:47

Te na konsolę ps2 to kiedyś mi się zdarzało kupywac nawet kilka w miesiącu. Kiedyś dorwałem grę za 10 pensów a grac w nią można było tygodniami ; D
No i się kolekcja fajna ułożyła


Davos - 2014-08-04, 01:53

Zdecydowanie płyty. Chociaż muszę przyznać, że nowych gier już praktycznie nie kupuję, bo jeśli już w coś od czasu do czasu pogram, to w jakiś stary hit. Ale zawsze lubiłem czuć grę "namacalnie" więc płyta + pudełko + ewentualnie jakieś gadżety zawsze sprawiały frajdę. Kolekcję na płytach mam dosyć dużą, bo oprócz kupowanych w sklepach gier, jest w niej też sporo CD i DVD z CD-Action. I tak samo jak u Shar, wszystko jest w stanie idealnym, żadna płytka nigdy nie była uszkodzona.
RudaMaupa - 2014-08-04, 10:18

Płyty. Dawne gry z CDA, czasem jakaś promocja, czasem prezent... Ale zdecydowanie na płytach. Później zwykle ich nie używałam, jak mam oryginał w domu, a mam ochotę zagrać 140km dalej, to ściągam bez skrupułów - z tego, co wiem, jeśli masz oryginalną, ale np. uszkodzoną płytę, możesz ściągnąć z internetu, bo przecież zakupu dokonałeś.

Mam manię kolekcji, pudełka mnie rajcują, podobnie jak oryginalne wydania, jakieś gadżety typu koszulka, plakat... No lubię.

KicerK - 2014-08-04, 12:11

Zależy. Z reguły wolę mieć w postaci elektronicznej, nie musze się wtedy martwić o płytę i ogólnie wygodniej jest, jednakże np. taki Starcraft 2 ma zajebiste pudełko, po za tym bardzo lubię tą grę i mieć pudełko to dla mnie +1000 do fajności. Więc ogólnie to raczej wolę elektronicznie ale są tytuły które wolę na pudełku. Nawet planuję kupić jeszcze raz dodatek do starcrafta, żeby mieć go na płycie w pudełku, bo jak go kupowałem to tylko klucz kupiłem.
Mistress9 - 2017-02-26, 12:34

Dzisiaj tylko on-line. Jeszcze 4 lata wstecz to było nie do pomyślenia dla mnie :haha: No ale teraz nawet w sklepach kupując pudełko nie ma w nim płyty, a sam klucz XD
Antybristler - 2017-02-26, 12:46

Jak się kupi online to trzeba pobrać. A jak pobrać bez neta?
Mistress9 - 2017-02-26, 12:52

Mistress9 napisał/a:
teraz nawet w sklepach kupując pudełko nie ma w nim płyty, a sam klucz XD

L - a - 2017-02-26, 13:05

Oj, daaaawno nie kupiłam żadnej gry - obiecałam sobie, że nie będę dodawać niczego nowego do biblioteki, póki nie ogram tego, co już zgromadziłam. Myślę, że mam ponad 30 tytułów, których nigdy nie odpaliłam - wszystko przez to, że co miesiąc mam dwie gry za darmo, których nawet nie chce mi się ściągać, a co dopiero w nie grać ;P

Dobra, ale jak już przychodzi do kupowania, to wybieram wersję zależnie od opłacalności. Jak wpadnie mi w oko jakieś ładne wydanie, to też kupię, bo lubię ładne rzeczy (np. Fallout wydany w walizce razem z figurką Pip-Boya i innymi pierdoletami).

Cytat:
ale teraz nawet w sklepach kupując pudełko nie ma w nim płyty, a sam klucz XD

Tak, ale w grach na PC :3

[ Dodano: 2017-02-26, 13:22 ]
Te absurdalnie duże pudełka też były urocze :)


krojechleb - 2017-02-26, 23:44

Mi to nie robi różnicy. Jak mi jakiś tytuł wpadnie w oko to kupuję, nie szukam okazji żeby taniej było tylko biorę bo akurat na grach i książkach w sumie też nie oszczędzam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group