To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Sen Słownika

bartek82r - 2014-07-21, 14:45
Temat postu: Sen Słownika
Adijos
bartek82r
Davos
love178
RudaMaupa
Sharvari (moderator grupy)

Taka małe grupa na razie. Więcej Shar jako moderator może dodać, bo nie wiem kogo wtajemniczyć jeszcze.

Tu się możemy dogadywać, co do snu Slownika. Lepiej razem wspólnie niz pojedyńczo poprzez PW

Adijos - 2014-07-21, 14:49

Jako, że chcieliśmy razem z Shar, wyciąć Słownikowi kawał, to napisaliśmy do Bartka. Więc tak. Słownik kiedy wpadł na chwilę opowiadał, że miał sen o tym, iż forum zmieniło szatę graficzną na beżowo-różową/fioletową, pojawili się jacyś nowi zupełnie nieznajomi modzi, a jego nikt nie lubi. Może by tak mu wyciąć numer? By się przestraszył. Słownik wraca 23-go, więc mamy jeszcze jeden dzień. Wszystko można jutro wieczorem zrobić.

Jak coś mogę Wam dać adminy, na forum testowym to się pobawicie.
http://www.testforumadijosowe.aaf.pl/
I w ogóle na tym moim idzie edytować posty na sb.

Sharvari - 2014-07-21, 14:50

Zaka możecie dodać oczywiście :ok:

problem w tym, że nie ma takiego stylu forum ;x

Adijos - 2014-07-21, 14:53

Sharvari napisał/a:
problem w tym, że nie ma takiego stylu forum ;x
Idzie edytować, ja już się tym bawię.
bartek82r - 2014-07-21, 14:57

Sharvari napisał/a:
Zaka możecie dodać oczywiście :ok:


No faktycznie. :-D Dodany :)

bartek82r - 2014-07-21, 14:58

Adijos napisał/a:
http://www.testforumadijosowe.aaf.pl/


"Ostatnio zarejestrowana osoba: icy + wodzu" :galy:


Tylko że ja jutro będę od ok 15 do 18 a potem tylko będę podglądać z tel więc nic nie zrobie raczej. :(

RudaMaupa - 2014-07-21, 14:59

A co na to reszta użytkowników? Raczej się domyślą, jak zobaczą inne kolorki :P No i co z tymi innymi kontami?
Sharvari - 2014-07-21, 14:59

Zak będzie się nadawać do udawania że kogoś nie lubi :ok:

ok, teraz jeszcze muszę ogarnąć jak się robiło tak, żeby tylko jedna osoba miała inny styl. chyba musimy włączyć dwa na forum i Słownikowi w panelu w profilu ustawić na ten drugi właśnie. tylko żeby nam nikt inny tego nie odkrył i nie rozgadał :p

Sharvari - 2014-07-21, 15:00

może my sobie nicki zmienimy czy coś? ale fakt, gdybyśmy dodali wszystkich aktywnych byłoby lepiej :D raczej się nie rozgadają. ale to może dopiero jutro
bartek82r - 2014-07-21, 15:04

Najpierw zróbmy jakiś plan. Jak już będzie wiadomo co i jak to dodamy innych
RudaMaupa - 2014-07-21, 15:05

Trzeba by było włączyć tuż przed jego powrotem. Poza tym to da się odkryć przez kogo innego niż sam zainteresowany? Z takim rozwiązaniem trzeba też będzie uświadomić, że tylko Słownik to tak widzi... Przypuszczam, że sporo naszych złośliwców się dołączy.
Adijos - 2014-07-21, 15:09

Tak w ogóle myślałem, i Wy możecie chyba mieć dostęp do FTP i sobie ładnie wszystko zmieniać na forum. Tego nie powinni blokować. I oczywiście, żeby na gościu było widać Słownikowe, albo dla samego ip jeśli idzie.
Zaknafein - 2014-07-21, 15:09

Sharvari napisał/a:
Zak będzie się nadawać do udawania że kogoś nie lubi :ok:


: /

why, ja nigdy nie udaje, że kogoś nie lubie

Sharvari - 2014-07-21, 15:13

niby można zmienić kolor tła, czcionki itd, ale nie na wszystkich stylach. na przykład na tym się nie da, bo tło stanowi biały obrazek :p już próbowałam na walentynki walnąć różowe tło i nie działało, dopiero po paru dniach oślepiło mnie jak logowałam się na Piwnicę, za okienkiem z wpisaniem hasła dopiero był ten kolor :D

to będzie najbardziej efektywne jeżeli taka Barbra będzie udawać że nie lubi Słowika < 3

Adijos - 2014-07-21, 15:24

To jakiś cały styl edytować.

Na pewno nie macie dostępu do FTP?

bartek82r - 2014-07-21, 15:30

:???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???:
:galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy:
:???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???:

Adijos - 2014-07-21, 15:36

no kurde :/ Najbliżej jest teskopurple, żeby kurde był taki, który da się w całości edytować.
Adijos - 2014-07-21, 16:54

Jak Baśka wejdzie to weź ją ktoś poinformuj.
Davos - 2014-07-21, 20:53

Dobra myśl. Zwłaszcza z Barbrą :)
Ale i tak nie wiem, czy Słownik w to uwierzy. Szkoda, że nie mamy nikogo, kto mógłby do niego podskoczyć i go trochę upić :P

bartek82r - 2014-07-21, 21:17

Shaar podorzucaj do grupy kogo tam jeszcze uwazasz sa stosownego.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group