To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki z innych stron - Jestem sławny

bartek82r - 2014-07-10, 23:02

:offtop: :musk:
SlownikOrtograficzny - 2014-07-10, 23:41

Wow, jesteś taki sławny. Podpiszesz mi się na plecach?
Antlion - 2014-07-10, 23:58

Pfff. O mnie nakręcili dokument.

https://www.youtube.com/watch?v=CWkfAyfBDHE
B)

R - y - 2014-08-18, 22:02

A ja byłam w Idolu! I mnie pokazywali w tv. Taki fejm! A co!
widzu - 2014-08-18, 22:03

:galy:



W polskim idolu?

R - y - 2014-08-18, 22:05

No w polskim. W pierwszej edycji. Ale nie byłam w finale czy coś. Eliminacje tylko, ale mnie pokazywali wielokrotnie i mój występ też.
widzu - 2014-08-18, 22:06

Adijos! Mamy kolejne zlecenie! :detektyw:
R - y - 2014-08-18, 22:09

hahaha nie znajdziecie. Chyba, że w czeluściach jakichś. Sama szukałam, jedynie co to miałam na video kiedyś nagrane z Polsatu.
Mackers - 2014-08-18, 22:11

R - y, w Adijosa nie wierzysz? Jeśli nie ma przekroczonego limitu na internet, to znajdzie cie. ;)
Adijos - 2014-08-18, 22:12

Dobra. Dodane do notesu. Zlecenie zacznę po 26 (jak internet mi wróci).
R - y - 2014-08-18, 22:13

haha :D sama bym chętnie popatrzyła bo kaset video już dawno nie mam! Ale możecie znaleźć chociaż filmiki z eliminacji, a tam mnie widać, ale nie słychać.
Davos - 2014-08-18, 22:35

O R - y, nieźle :)

Moja młodsza kuzynka też jeździła po jakichś programach typu X Factor czy Mam Talent, cholera wie, bo ja tego nie oglądam. W każdym razie w tych programach śpiewała i też raz czy dwa razy udało jej się przejść dalej. Odpadała dopiero na etapach, gdy nie liczył się już sam głos, trzeba było jeszcze przedstawić jakąś smutną życiową historyjkę w rodzaju: "Jestem półsierotą" albo "Mam raka". Nie żartuję, sama coś takiego usłyszała za kulisami w jednym z tych programów. "Jesteś dobra, ale pochodzisz ze zwyczajnej rodziny i wiedziesz normalne życie, a to się nie sprzeda. Publiczność chce łez, wzruszeń, a my im to musimy dać."

A dziewczyna ma naprawdę świetny głos. Nawet założyła ze znajomymi zespół i nagrali kilka kawałków, ale potem ich drogi się rozeszły. Kuzynka niby zaczęła inne studia, ale marzeń nie porzuciła i nadal śpiewa.
Jeśli kiedyś będzie sławna to dam znać :P

R - y - 2014-08-18, 22:39

łooo no to nieźle! Ja przeszłam dalej trochę, ale miałam 16 lat, lekko opuściłam się w nauce i rodzice nie pozwolili mi do Warszawy jechać. A potem jakoś przestałam śpiewać i ten mój głos niewyćwiczony ma potencjał jak mówi znajoma koleżanka zajmujaca się szkoleniem śpiewu, ale nie jest wyćwiczony, więc wypada blado. No, ale już za stara jestem
Davos - 2014-08-18, 22:52

R - y, nie przesadzaj, aż taka stara znowu nie jesteś :P A śpiewać można w każdym wieku :)
Moja kuzynka też startowała z niewyćwiczonym głosem, dopiero potem dostała się na jakieś studium muzyczne czy piosenkarskie, nie jestem pewien. W każdym razie tam przez rok chodziła na różne zajęcia związane również z nauką śpiewu, wzmacnianiem głosu itp.
Teraz zrobiła sobie roczną przerwę i wyjechała na au-pair do Anglii, ale za rok pewnie do tego wróci. Chyba, że uda jej się zaczepić już w Anglii na coś związanego ze śpiewem bo wiem, że tak chciała zrobić.

RudaMaupa - 2014-08-20, 10:24

R - y, szacun za odwagę :) Znajoma ze szkoły poszła i zmieszali ją z błotem, że pyza na polskich dróżkach. Co z tego, że w "szansie na sukces zabłysła"... Chociaż i tak miałaś szczęście, że pierwsza edycja, tam był Cygan i Zapędowska, a oni byli spoko ;) Tylko człowiek-mop mnie wkurzał :P

A jak adijos znajdzie, to może publicznie wrzucić w jakimś temacie? :)

R - y - 2014-08-20, 12:25

Mnie było widać podczas reklam, nie śpiew, ale gdzieś tam w tle byłam i po prostu rano podchodziły do mnie osoby z gratulacjami, a ja nie wiedziałam o co chodzi.
Ale miałam dużo osób wyśmiewajacych się ze mnie. Wołali za mna "Idol!" albo jakieś głupie docinki. Tylko, że ja się nie dawałam i jak jakiś debil podchodził do mnie z tekstami typu "Byłaś w Idolu? A mogę autograf?" to spogladałam mu posto w oczy i mówiłam, że byłam w Idolu, ale autografów nie rozdaję bo nie jestem gwiazda. Nie mieli się z czego wyśmiewać bo ja się nie dawałam i tylko od czasu do czasu słyszałam za plecami "o to ta Lolita z Idola" lub wołali chamsko "Lolita Lolita" a ja ich miałam w d...

Jak znajdziecie, ale pewnie nie to wrzucajcie, ja się nie wstydzę!

Davos - 2014-08-20, 13:43

RudaMaupa napisał/a:
Chociaż i tak miałaś szczęście, że pierwsza edycja, tam był Cygan i Zapędowska, a oni byli spoko ;) Tylko człowiek-mop mnie wkurzał :P


Mnie najbardziej wkurzał Powiatowy. Zresztą wkurza do dziś. A Cygana lubiłem najbardziej :) Zapędowska też była ok. W ogóle pierwszą edycję oglądałem w całości, bo następne już albo fragmentami albo w ogóle. A z uczestników pierwszej edycji, oprócz tych, którzy weszli do ścisłego finału, zapamiętałem jeszcze pewnego pana śpiewającego "Turystyczną piosenkę": http://www.youtube.com/watch?v=n-i0EgZO5ck :D

[ Dodano: 2014-08-20, 13:44 ]
I te szpagaty :D

widzu - 2014-08-20, 13:47

Ja pamiętam Rudego. :-D
Davos - 2014-08-20, 13:51

Ja Rudego nie widział, po raz pierwszy zobaczyłem ten filmik dopiero, gdy ktoś z Was go wrzucił w sb. Ale fakt, Rudy pocisnął :D
R - y - 2014-08-20, 13:56

Turytyczna piosenka była świetna! I znów mi w głowie gra damn Was!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group